Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.164.451
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
melcisedec kaže...
Lucluc moram priznati da dugo sam po forumima, korisnik raznih aplikacija ali takvu profesionalnost i uslužnost dugo nisam vidio, svaka čast.
Znam da smartiptv nema tu mogućnost.
A koji player tj koja IPTV aplikacija s kojom se gleda program bi po vama imala tu mogućnost.?

 Hvala vam. ministra player ima tu mogucnost. MI ju nismo jos implementirali jer nije bilo potraznje za tim, ali postoji i ta opcija

 Pozdrav, vjerojato ću sljedeći tjedan biti prikopćan na optiku pa sam mislo kupiti Vašu uslugu na 3mj. To si želim složiti preko android TV-a i TiviMate aplikacije. S obzirom da ste u nekim pregovorima s njima, dali da pičekamo s kupnjom premium aplikacije ili će to ići preko Vas ili to nema veze pregovorima?. Stavljam ovdje jer misli da mi možda i drugim korisnicima bilo korisno/zanimljvo..??

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Izvinjavam se zbog duplog posta, ali htio bih da ovaj post bude vidljiviji;

Naime, jucer je nas portal bio skeniran sa 1200 razlicitih ip adresa. Naravno, ne smetaju mi ove kucne ip adrese... Tko god pocne skeniranje, odmah je banovan i to ne utice nikako na rad naseg sistema, ali eto ljudi probavaju i ne smeta mi nista oko toga...

 

Ono sto ne mogu da shvatim je da covjek skenira moj portal sa svog servera na kojemu ima iptv, odnosno radi na xc ui, ima i svoj portal i klijente tu. ahhahahaha. Nadam se da svi razumiju kako ce ti serveri proci kada uhvatim malo vremena da se poigram sa tim "jakim" serverima, odnosno nelojalnom konkurencijom hihihhihi

 

Ima covjek bazu od recimo 400 mac adresa i zaspe mi server sa 400 requests i odmah je banovan i nista mi nije nastetio... A pitanje je da li ima zastitu protiv bilo kakvog skeniranja, a kamo li od 40.000 requests? Odgovor je naravno da ne... Ljudi se igraju svacim, cak i neka malo zvucnija imena se blamiraju na ovaj nacin... zalosno...

 

Pa ako je tako najbolje da direktno izades tu s slikama van, da vidimo tko je taj.. osobno sam protiv toga , jer smatram da to nije nacin... ako nekom smetas ima drugih nacina , trn jesi mnogima u oku ne radi sam sebe nego vise radi ljudi tipa tuskanca,splicanina koji ti vise rade ne promociju nego samopromociju usluge za par tjedana free liste... ostavlja pomalo i to negativan stav ako me kuzis, jer svi mi znamo koji smo te koristitili sta imas a sta nemas na listi... tj svako ima svoj ukus na svoj nacin... a ovo s skeniranjem kako rekao najbolje izaci van s slikama i imenom i neka covjek dobije kritike za to, tj neka se zna... jer ne zasluzuje da ga skrivas a kamoli da ga ides osvetitit jer ce ti on opaliti kontru ovo sto ja pricam... kukat ce negdje kako to ovo ono radis...

Prvo pucaj, onda pitaj.
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

tuskanac, blackcastle i drugi uopste nemaju free. Smatram da mi ne rade losu promociju, nego iznose stvarna zapazanja... Ne postoji ni jedan clan ili nesto od koga sam trazio da me reklamira na forumima u zamjenu za account... Ako ima netko takav, neka pokaze screen...

 

Sto se tice tih sto skeniraju preko servera, dobio sam screenove iz grupe u kojoj je dogovoreno to da se radi da se kao srusi tvviet, da se radi na losem marketingu i slicno. objavljivanje javno nekog od tih servera ovdje mislim ipak da nema nikakav efekat. svima iz te grupe sam se javio i dao im do znanja da znam tko su. sta god oni meni pokusaju uraditi, svi su svjesni da ja mogu 100 puta vise...

 

Nebitno sad, bitno je da je tivimate autor ispostovao dogovor, izbacio je novu verziju aplikacije i od sada preko stalkera mozete gledati tvviet unazad preko epg... uzivajte, idemo dalje naprijed i pokusat cemo nastaviti sa pozitivnim iznenadjenjima...

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 18:00 (lucluc).
 
6 0 hvala 2
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

E moj.... ne ide to bas tako, onda ce mozda poceti s doksanjem sto se dogadalo vec na "sceni" itd.... rusile se stranice, zatvarali se serveri, odustajalo od planova/projekata itd. zbog toga (govorim opcenito). Anonimnost i privatnost prije svega, pogotovo u ovim vodama..... ostalo je za djecu, osim mozda ako si tamo neki "Linus" i "Hardware Unboxed" (viralno ovih dana) gdje pokazujes velikim kompanijama da nas ne drze kao ovce.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 18:05 (lovac82).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

tuskanac, blackcastle i drugi uopste nemaju free. Smatram da mi ne rade losu promociju, nego iznose stvarna zapazanja... Ne postoji ni jedan clan ili nesto od koga sam trazio da me reklamira na forumima u zamjenu za account... Ako ima netko takav, neka pokaze screen...

 

Sto se tice tih sto skeniraju preko servera, dobio sam screenove iz grupe u kojoj je dogovoreno to da se radi da se kao srusi tvviet, da se radi na losem marketingu i slicno. objavljivanje javno nekog od tih servera ovdje mislim ipak da nema nikakav efekat. svima iz te grupe sam se javio i dao im do znanja da znam tko su. sta god oni meni pokusaju uraditi, svi su svjesni da ja mogu 100 puta vise...

 

Nebitno sad, bitno je da je tivimate autor ispostovao dogovor, izbacio je novu verziju aplikacije i od sada preko stalkera mozete gledati tvviet unazad preko epg... uzivajte, idemo dalje naprijed i pokusat cemo nastaviti sa pozitivnim iznenadjenjima...

 Mene zanima ovaj dio oko aplikacije tivimate, mi normalno skinemo i kupimo aplikaciju i onda se javimo vama za otvaranje računa ili, nov sam u tome i tek trebam krenuti s tim pa mi je svaka informacija bitna, a mislim da i drugima može možda pomoći. Hvala.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ako zelite gledati preko tivimate, kada kupite app, javite se nama i napravimo aktivaciju... Ako nemate pretplatu na tvviet, takdojer javite se korisnickoj sluzbi za instrukcije... Takodjer imamo i vlasittu app za android ako vam se ne kupuje tivimate app

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lovac82 kaže...

E moj.... ne ide to bas tako, onda ce mozda poceti s doksanjem sto se dogadalo vec na "sceni" itd.... rusile se stranice, zatvarali se serveri, odustajalo od planova/projekata itd. zbog toga (govorim opcenito). Anonimnost i privatnost prije svega, pogotovo u ovim vodama..... ostalo je za djecu, osim mozda ako si tamo neki "Linus" i "Hardware Unboxed" (viralno ovih dana) gdje pokazujes velikim kompanijama da nas ne drze kao ovce.

 Ako se nekih 10 pruzatelja udruzi i napravi grupu antitvviet i razmata stotinama poruka kako me srusiti, sta ja trebam uraditi? Ja nikad u zivotu nisam nekoga prijavio niti cu... Ali ako mene skeniraju sa 1000 zahtjeva, ja cu njih sa 100.000. Ako me netko ddos-a sa 10gbps, ja cu njega sa 50gbps. Ako netko salje poruke mojim korisnicima i nudi besplatno par mjeseci da predju kod njih, onda cu ja napraviti restreamerski servis koji ce raditi isto kao i njihov i svim korisnicima dati besplatno... To je neka moja logika... Od pocetka smo ualagali u kvalitetu, nismo se sluzili nikakvim prljavim igrama... konkurentni smo bili samo radi kvaliteta... do sada su nam jednom prijavljivali i rusili servis, nekoliko puta ddos, ali nema veze jer nisam imao dokaze tko je i sta je... sada tacno znam tko je u pitanju jer sam dobio ulaz u tu grupu od covjeka koji je udruzen sa njima i odmah mi je poslao sa obrazlozenjem: nemoj mene, oni su... sapunica prava. ahahhahaha

6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

 Ako se nekih 10 pruzatelja udruzi i napravi grupu antitvviet i razmata stotinama poruka kako me srusiti, sta ja trebam uraditi? Ja nikad u zivotu nisam nekoga prijavio niti cu... Ali ako mene skeniraju sa 1000 zahtjeva, ja cu njih sa 100.000. Ako me netko ddos-a sa 10gbps, ja cu njega sa 50gbps. Ako netko salje poruke mojim korisnicima i nudi besplatno par mjeseci da predju kod njih, onda cu ja napraviti restreamerski servis koji ce raditi isto kao i njihov i svim korisnicima dati besplatno... To je neka moja logika... Od pocetka smo ualagali u kvalitetu, nismo se sluzili nikakvim prljavim igrama... konkurentni smo bili samo radi kvaliteta... do sada su nam jednom prijavljivali i rusili servis, nekoliko puta ddos, ali nema veze jer nisam imao dokaze tko je i sta je... sada tacno znam tko je u pitanju jer sam dobio ulaz u tu grupu od covjeka koji je udruzen sa njima i odmah mi je poslao sa obrazlozenjem: nemoj mene, oni su... sapunica prava. ahahhahaha

 Uvijek su se miševi pecali na lavove. Nikada nije bilo suprotno. Tako da, furaj svoj posao a miševi neka cijuću. Nego daj na pp kontakt za viber grupu :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 18:39 (simontemp).
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

hvala vam. pokusao sam vam poslati privatnu poruku, ali nemam tu mogucnost iz nepoznatog razloga... molim da se javite nasoj korisnickoj sluzbi pa ce vam poslati

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pa i mislio sam na njih.... da ti sada nesto izneses u javnost, mogu i oni udarati kontru i tko ima realno koristi od toga? Nitko!

 

Bolje to rijesite "medu vama" kako god znate i umijete... pa "tko ziv, tko mrtav" .....

 

 

 

Nego, cisto da pitam kad smo vec kod svega toga....

 

Zasto ne odete u jos nesto "anonimnije vode" dok jos nije, kako da kazem, "prekasno"? Tipa nez Signal koji mora da je bolji od Vibera, uvdete nove vrste placanja tipa "BTC" itd (ili cak ono nesto slicno sto radi Mullvad), cak i ona jedna "Empress" koja je donedavno bila skroz "underground"  koristi qtox i neke anonimnije mail servise..... valjda zna sto radi, ipak ima nekog iskustva u tom polju, a bavi se bome "opasnim radnjama" pa je jos ziva i zdrava, dok je onaj Voksi uz svo znanje i kvalitet koji je bio maloo previse opusten, na kraju pao.

 

BTW neki su placali kazne sto su gledali IPTV tako da nije da su samo distributeri na udaru.... "klijenti'" nisu primarni cilj i pravilo ali moguce je i to jer se dogadalo u par navrata.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 18:57 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, hvala na savjetu. kao sto sam vec najavljivao, tvviet ce uskoro postati zatvoren za registracije i dosta stvari ce se mijenjati... proxy od klijenta do servera i slicno...

 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Da, hvala na savjetu. kao sto sam vec najavljivao, tvviet ce uskoro postati zatvoren za registracije i dosta stvari ce se mijenjati... proxy od klijenta do servera i slicno...

 Ja osobno mislim da je to kombinacija balkansko ljuskog jala i "smart" hakera koji se žele free domoći liste....problem je jer ljudi ne žele platiti uslugu jer mnogi misle....daj mi sredi da je đabe....to znam iz vlastitog iskustva od prijatelja.....a kad im kažeš da puše mininmalno kutiju malbora onda je to ok....al liste su im skupe....a svi max tv-i i ili sl to je ok što te ovi operu na dvije godine ugovora....ljudski faktor je u mnogočemu kvaran i loš....

 

Luc drži se onoga kao i do sada a to je razvijanje usluge i kvaliteta.....a ovi miševi....ili ih pokosi ili ne obračaj pažnju...!!!

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
lovac82 kaže...

E moj.... ne ide to bas tako, onda ce mozda poceti s doksanjem sto se dogadalo vec na "sceni" itd.... rusile se stranice, zatvarali se serveri, odustajalo od planova/projekata itd. zbog toga (govorim opcenito). Anonimnost i privatnost prije svega, pogotovo u ovim vodama..... ostalo je za djecu, osim mozda ako si tamo neki "Linus" i "Hardware Unboxed" (viralno ovih dana) gdje pokazujes velikim kompanijama da nas ne drze kao ovce.

 Ako se nekih 10 pruzatelja udruzi i napravi grupu antitvviet i razmata stotinama poruka kako me srusiti, sta ja trebam uraditi? Ja nikad u zivotu nisam nekoga prijavio niti cu... Ali ako mene skeniraju sa 1000 zahtjeva, ja cu njih sa 100.000. Ako me netko ddos-a sa 10gbps, ja cu njega sa 50gbps. Ako netko salje poruke mojim korisnicima i nudi besplatno par mjeseci da predju kod njih, onda cu ja napraviti restreamerski servis koji ce raditi isto kao i njihov i svim korisnicima dati besplatno... To je neka moja logika... Od pocetka smo ualagali u kvalitetu, nismo se sluzili nikakvim prljavim igrama... konkurentni smo bili samo radi kvaliteta... do sada su nam jednom prijavljivali i rusili servis, nekoliko puta ddos, ali nema veze jer nisam imao dokaze tko je i sta je... sada tacno znam tko je u pitanju jer sam dobio ulaz u tu grupu od covjeka koji je udruzen sa njima i odmah mi je poslao sa obrazlozenjem: nemoj mene, oni su... sapunica prava. ahahhahaha

 Onaj tko te oce rusiti moze te srusiti, dovoljno je prikupit dovoljno matrijala itd i poslat znamo kome, jer zakonski okvir ne postujes kao ni ostali, iptv je jos uvijek ilegalan. Znaci kazneno/prekrsajno dijelo ovisi o tome koliko ti uhvate transkacija koje si obavio u sve ove godine, i to je to jednostavno je tako. Mene osobno nitko ne moze kazniti sto koristim vase usluge, dok vas pruzatelje mogu ganjat di god zele, a i mislim da vam od 1.1. ide novi zakon kaj se tice ilegalne televezije u celoj EU ukljucujici Srbiju, BiH, CG itd. Jer veliki igraci dok zele oni ce moci sto zele, njima zakon lezi u rukama. A sad prljavih igra oko toga jbg, ja sam ti sam reko , ljudi ti rade tj pojedinci losu reklamu, za reklamiranje bi trebao biti drustvene mreze a ne ovaj forum, tipa kako je onaj pojedinac svaku subotu pisao copy paste Danas na Tvvietu SK 4K uzivo ovo ono, sve je to ljepo vidim i ja nisam mutav nemoj me smarat , i onda posle se plakao da ga moderatori upozorili za reklamiranje kao da to nije, kako nije batko moj kad imas od 20 postova 19 postova istih.

Prvo pucaj, onda pitaj.
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, u pravu si.

 

Sto se tice postova oko sk4k, nema tvvodic za taj kanal, pisano je da nema prenosa... tako da ako covjek nije napisao taj post, 80% ljudi ne bi gledalo taj kanal

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
plavi_medved kaže...
lucluc kaže...
lovac82 kaže...

E moj.... ne ide to bas tako, onda ce mozda poceti s doksanjem sto se dogadalo vec na "sceni" itd.... rusile se stranice, zatvarali se serveri, odustajalo od planova/projekata itd. zbog toga (govorim opcenito). Anonimnost i privatnost prije svega, pogotovo u ovim vodama..... ostalo je za djecu, osim mozda ako si tamo neki "Linus" i "Hardware Unboxed" (viralno ovih dana) gdje pokazujes velikim kompanijama da nas ne drze kao ovce.

 Ako se nekih 10 pruzatelja udruzi i napravi grupu antitvviet i razmata stotinama poruka kako me srusiti, sta ja trebam uraditi? Ja nikad u zivotu nisam nekoga prijavio niti cu... Ali ako mene skeniraju sa 1000 zahtjeva, ja cu njih sa 100.000. Ako me netko ddos-a sa 10gbps, ja cu njega sa 50gbps. Ako netko salje poruke mojim korisnicima i nudi besplatno par mjeseci da predju kod njih, onda cu ja napraviti restreamerski servis koji ce raditi isto kao i njihov i svim korisnicima dati besplatno... To je neka moja logika... Od pocetka smo ualagali u kvalitetu, nismo se sluzili nikakvim prljavim igrama... konkurentni smo bili samo radi kvaliteta... do sada su nam jednom prijavljivali i rusili servis, nekoliko puta ddos, ali nema veze jer nisam imao dokaze tko je i sta je... sada tacno znam tko je u pitanju jer sam dobio ulaz u tu grupu od covjeka koji je udruzen sa njima i odmah mi je poslao sa obrazlozenjem: nemoj mene, oni su... sapunica prava. ahahhahaha

 Onaj tko te oce rusiti moze te srusiti, dovoljno je prikupit dovoljno matrijala itd i poslat znamo kome, jer zakonski okvir ne postujes kao ni ostali, iptv je jos uvijek ilegalan. Znaci kazneno/prekrsajno dijelo ovisi o tome koliko ti uhvate transkacija koje si obavio u sve ove godine, i to je to jednostavno je tako. Mene osobno nitko ne moze kazniti sto koristim vase usluge, dok vas pruzatelje mogu ganjat di god zele, a i mislim da vam od 1.1. ide novi zakon kaj se tice ilegalne televezije u celoj EU ukljucujici Srbiju, BiH, CG itd. Jer veliki igraci dok zele oni ce moci sto zele, njima zakon lezi u rukama. A sad prljavih igra oko toga jbg, ja sam ti sam reko , ljudi ti rade tj pojedinci losu reklamu, za reklamiranje bi trebao biti drustvene mreze a ne ovaj forum, tipa kako je onaj pojedinac svaku subotu pisao copy paste Danas na Tvvietu SK 4K uzivo ovo ono, sve je to ljepo vidim i ja nisam mutav nemoj me smarat , i onda posle se plakao da ga moderatori upozorili za reklamiranje kao da to nije, kako nije batko moj kad imas od 20 postova 19 postova istih.

 Ovdje si taj koji "smara". 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mogu li, molim vas, dobiti na PP web-stranicu i kontakt reddevila i nove iptv.

Hvala!

Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
, hvala na savjetu. kao sto sam vec najavljivao, tvviet ce uskoro postati zatvoren za registracije i dosta stvari ce se mijenjati... proxy od klijenta do servera i slicno...

Znači li to da se više neće moći uzeti vaša usluga(pretplata) gledanja IPTV?
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nazalost necemo primati nove korisnike, moci ce produzivati samo postojeci korisnici. Pravo pretplate ce izgubiti i prijasnji korisnici kojima je istekla pretplata vise od 6 mjeseci. Usluga ce se nastaviti razvijati i napredovati, samo broj korisnika nece rasti. Ima jako puno realnih razloga za to, ali nema potrebe da idem u detalje. 7 dana prije zatvaranja registracija za nove korisnike, obavijestit cemo ovdje, kao i u nasoj viber grupi. Sam pristup usluzi ce biti drugacije odradjen sto ce pruziti jos bolju sigurnost i stabilnost. Tko je registrirao mail, dobit ce obavijest i na mail

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Lucluc, možeš li pustiti interlaced stream nekih kanala poput sk 1,2,3 fhd, nova sport, zatim skysport f1, nba tv, pa planetsport 1,2,3,4,5, i drugih što idu u 25fps? Ili pusti samo neke od njih, ili samo jedan od njih a ostavi ove što imaš. Jedan test interlaced kanal, ako možeš..

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav. POkusat cu testno sljedeci tjedan, pa javim

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala, i objavi jednu tabelu playera i platformi, epg, videoteka, gledanje unazad, šta gdje kako radi i ne radi na samsung, lg, sony, android, ne android, .. da imamo na jednom mjestu info i da se ažurira kad se unaprijedi, a da prestanu ove diskusije koje se ponavljaju tipa šta da instaliram, koji box da kupim, što mi ne radi epg, koliko dana unazad,..

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ima veze sa gledanjem preko interneta (ali ne televizije);

Jedno jednostavno pitanje ako ovdje ima onih koji koriste crypto.com android aplikaciju;

Kako platiti nešto ako dobijem samo adresu i amount? Nema QR koda, a u opcijama crypto.com aplikacije pod pay ne vidim nigdje da bih mogao unijeti tu adresu. (bitcoin je valuta)

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

ima veze sa gledanjem preko interneta (ali ne televizije);

Jedno jednostavno pitanje ako ovdje ima onih koji koriste crypto.com android aplikaciju;

Kako platiti nešto ako dobijem samo adresu i amount? Nema QR koda, a u opcijama crypto.com aplikacije pod pay ne vidim nigdje da bih mogao unijeti tu adresu. (bitcoin je valuta)

 

Hvala

da sam sebi odgovorim;

Onaj tko želi plaćati kriptovalutama, a početnik je, naići će na bezbroj mina i teško da će uspjeti odraditi to bez tonu frustracije. Ukratko, nemojte se upuštati u to. Ako želite dodatno pročitati, evo linka;

https://forum.bug.hr/forum/topic/kriptovalute/cryptocom-cro---visa-kartica/277052.aspx?page=0&jumpto=6280643&sort=asc&view=flat

 

3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mala pomoc molim vas.. imam mag 256 i koristim nordic iptv listu i jednu kinesku.... Problem se javlja kod nordic recimo gledam sk 1 jedno 10-15 min i zelim da prebacim drugi kanal mag se ukoci i ne radi sve dok ga ne isklicim iz struje i onda opet radi.. dok gledam recimo taj kanal nemam nikakvih problema, mogu gledati i 2 saata e kad zelim prebaciti drugi kanal nece vise... to se desava u zadnje vreme cesce, a kod kineza nemam problema takvih... Javim coveku kakvi problema imam, on mi daje jos 3 iste liste nordic ali razlican portal i problem kod svih je isti.. on kaze da nema nikakvih problema oko prebacivanje kanala.... Kaze da je mozda do moj mag ... Sta mislite jer do maga jer ima samo 1 giga ram i 512 memoriju sto je premalo i zbog puno kanala i filmova zato koci ili ke problem do listu?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ace123 kaže...

Mala pomoc molim vas.. imam mag 256 i koristim nordic iptv listu i jednu kinesku.... Problem se javlja kod nordic recimo gledam sk 1 jedno 10-15 min i zelim da prebacim drugi kanal mag se ukoci i ne radi sve dok ga ne isklicim iz struje i onda opet radi.. dok gledam recimo taj kanal nemam nikakvih problema, mogu gledati i 2 saata e kad zelim prebaciti drugi kanal nece vise... to se desava u zadnje vreme cesce, a kod kineza nemam problema takvih... Javim coveku kakvi problema imam, on mi daje jos 3 iste liste nordic ali razlican portal i problem kod svih je isti.. on kaze da nema nikakvih problema oko prebacivanje kanala.... Kaze da je mozda do moj mag ... Sta mislite jer do maga jer ima samo 1 giga ram i 512 memoriju sto je premalo i zbog puno kanala i filmova zato koci ili ke problem do listu?

 Ja imam nordic one na mibox-u i na dva android  tv-a (zbog restrikcija na jednu konekciju ne gledam ga istovremeno na oba tv-a). Jedan tv je sony xg95 a drugi, u dječjoj sobi, neki bezvezni jeftini philips, i radi na oba (malo je brži na sonyju, ali i na philipsu radi ok).. Nikakav sičan problem nemam. Sve radi kako treba. Vrlo moguće da je do receivera. Bilo bi najbolje kada bi mogli listu provjeriti kod nekoga ko ima neki android tv ili android box.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.12.2020 21:08 (simontemp).
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

meni radi dobro na android tv-u  nordic  lista i kao m3u i preko stb emulatora

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2020 0:17 (fukavac).
 
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Jel tko zna zasto mi kaze da je na stbemu, stb blokiran i da se javim provajderu i kako rijesit to?Hvala
3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ljudi pomoc... Kupio box danas i slika katastrova... Na magu kanali koi sam gledao u 50fps i fluidna istu tu listu sad ubacim na box i kanali koi isle na magu 50 fps i jako dobra slika na boksu idu 25 fps i slika je puno losija.. zasto je to tako a box sam platio 80 eura 4 giga ram i 64 memoriju.. u cemu je problem???? Nesto u setings da ne trebam menjati? 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
Jel tko zna zasto mi kaze da je na stbemu, stb blokiran i da se javim provajderu i kako rijesit to?Hvala

 Ako je lista kupljena treba se javiti onome tko ju je prodao.Ako je lista skinuta s neta,onda ju je "prodavač" zablokirao i treba je ili platiti ili potražiti drugu besplatnu za koju je upitno hoće li i koliko dugo raditi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2020 11:49 (sibica).
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel uzimao tko Syncler pretplatu (stari Zion) i da je voljan dijeliti KEY uz moju nadoplatu 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice