Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.166.012
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
blackE-1 kaže...
* MarioArt .. PVR stalkeri ,PVR Client i portali sa Mac ad. se mogu naci
ovdje na Forumu , imaju teme o tome.
Ekipa uredno objavljuje što radi i kako to sve upogoniti da radi ok i fluidno .
Kod mene radi na And Tv
Mozes posjetiti ovdje i temu o Kodi Addonsima.. par forumasa tamo objavljuje puno o PVR stalkerima ( pogledaj od 91 stranice ) i kako to sloziti a da radi
.. ako nesto i mislis koristiti od toga ovisi i OS koji koristis ..plus moras odvojiti vremena , zivaca i volje ali kad se jednom slozi onda i Ok radi

Ovo što radi kod mene ne znaci da bi radilo i kod Tebe Ok ..
Napomena da su to nekad samo " instant" komb a nekad radi mjesecima Ok

L p



 poz.Dali mozes reci kakva je lista od And Tv

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
copely kaže...
blackE-1 kaže...
* MarioArt .. PVR stalkeri ,PVR Client i portali sa Mac ad. se mogu naci
ovdje na Forumu , imaju teme o tome.
Ekipa uredno objavljuje što radi i kako to sve upogoniti da radi ok i fluidno .
Kod mene radi na And Tv
Mozes posjetiti ovdje i temu o Kodi Addonsima.. par forumasa tamo objavljuje puno o PVR stalkerima ( pogledaj od 91 stranice ) i kako to sloziti a da radi
.. ako nesto i mislis koristiti od toga ovisi i OS koji koristis ..plus moras odvojiti vremena , zivaca i volje ali kad se jednom slozi onda i Ok radi

Ovo što radi kod mene ne znaci da bi radilo i kod Tebe Ok ..
Napomena da su to nekad samo " instant" komb a nekad radi mjesecima Ok

L p



 poz.Dali mozes reci kakva je lista od And Tv

 

mislim da se ovdje radi o android tv-u :) 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ne samo Android Tv vec i Win Os i Linux ..
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
* copely ..vise o tome potrazi na temu Kodi addonsi (od str.90 )
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
blackE-1 kaže...
* copely ..vise o tome potrazi na temu Kodi addonsi (od str.90 )

 samo te pitam da das komentar kad već gledas AND TV

kakva je,dalije puno losija od ove četiri sto se spominju na forumu

lp.

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

..

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2020 21:05 (MarioArt).
9 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

ZdravacVZ... Imaj na umu da je netko platio tu listu, i ti sad njemu kradeš s velikom vjerojatnošću da će mu slika trzati ako se ti prištekaš.

nema trika da ja koji kradem listu moze utjecati na gledanje gazde liste, samo je obrnuto..kad gazda liste gleda, ja ne mogu, tj meni trza...

 

jos jedna pohvala za TV Viet, gledam film na Cinemax 2 kanalu, na svim URL adresama, a probao sam 6-7 portala ton i slika nisu sinhronizovani, kasni ton, a jedino na Vietu sve za 10 stima...do cega moze biti ?? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2020 22:15 (dadotb).
Moj PC  
0 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb -👍..Tvoji komentari su uvijek ok i na mjestu
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2020 22:22 (blackE-1).
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

dadotb, sad uzmi situaciju ko kod mene di imam u 3 sobe po televizor i IPTV,i da imam takve "otuđene" liste; Ja gledam Ligu prvaka, žena gleda Divu (sami smo, treća je ako me žena otjera u kaznu :)))

 

...i da svakom od nas počne trzati jer i gazda liste, eto, gleda TV navečer   

 

Pa letio bi i ja i IPTV i televizori naglavačke kroz zatvoreni prozor  

 

Imao sam ja takvih lista onak, na probu, baš me zanimalo kak to radi. I radilo je, ali jednostavno, nije to za mene...

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2020 22:30 (ZdravacVZ).
 
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

kolega blackE-1 ma imao sam ja MaxTV to Go, uzeo onak, bezveze dok sam bio na Simpi i reko idem probati. Na mobu je ok, ali ta njihova aplikacija mi nije radila ni na AppleTV-u niti na Firestick-u, pa sam odustao.

 

MaxTV je "sporan" jer nemaš večinu lige prvaka, a i formulu mi je puno draže pogledati britanski Sky nego improvizaciju Blažička(uz dužno poštovanje)

 

Nisam jedino shvatio zašto namjeravaš isključiti se? Upravo zato i prevladavaju, kako ti kažeš, pljuvački postovi jer se uvijek svi, koji bi mogli konstruktivno sudjelovati - isključe...

 
1 0 hvala 2
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jedna isprika; dok je bio box meč Joshua : Pulev, napisao sam da se može gledati i da sam se registrirao mjesec dana trial period na britanski DAZN.

Sve je točno, osim što se ne radi o britanskom, nego njemačkom DAZN. Isprika ako je netko pokušavao na britanski (kao moj brat, npr  )

 
1 0 hvala 2
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravecVZ.. ono sto sam imao za reci vezano za temu sam napisao!

Sto me zanimalo vezano za Iptv i more listi koje postoje saznao sam kako ovdje na forumu tako i na nekim drugim forumima

Vec sam napisao da mislim da je ova tema , na ovom forumu ,na neki nacin privatizirana od strane pojedinaca i ekipe ( klanova) koji " sikcu" kao zmije kad ih se dirne ili kaze nesto kontra
Vjerujem i da nisam usamljen u takvom misljenju

Ono sto je Tebi vazno kod Iptv i Tv programa opcenito , meni nije ...i obrnutno !
Ti uzivaj u svom svijetu Iptv i tv kanala ..ja cu u svome

Za mene je iskljucenje sa ovakvih tema i rasprave "odmor" za dusu, psihu ..
Ti nađi svoj "odmor" kakav god bio i uzivaj u njemu..

Pozdrav
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2020 9:10 (blackE-1).
7 godina
offline
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta
sve radim samo da ne radim
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...

ZdravacVZ... Imaj na umu da je netko platio tu listu, i ti sad njemu kradeš s velikom vjerojatnošću da će mu slika trzati ako se ti prištekaš.

nema trika da ja koji kradem listu moze utjecati na gledanje gazde liste, samo je obrnuto..kad gazda liste gleda, ja ne mogu, tj meni trza...

 

jos jedna pohvala za TV Viet, gledam film na Cinemax 2 kanalu, na svim URL adresama, a probao sam 6-7 portala ton i slika nisu sinhronizovani, kasni ton, a jedino na Vietu sve za 10 stima...do cega moze biti ?? 

 Hvala. Sto se tice slucaja da na 6-7 lista ima isti problem, a na tvviet nema, to je iz razloga sto 99% ponudjaca ima potpuno iste kanale. Razlikuju se samo po cijeni i broju tih istih kanala. Tvviet ima vlastite izvore i pored recimo cinemaxa koji je naveden, u tvviet radi na 8mbps full hd, dok kod drugih radi na 3mbps ako je full hd ili na 2mbps sd/hd. Ne zelim biti arogantan niti pljuvati po nekome, samo komentiram jedan od primjera zasto je tvviet duplo skuplja usluga, odnonso jeftiniji od skoro svih ostalih ako se uzme na 12 mjeseci i podijeli trosak sa prijateljem. hvahahahahahhahahahahahhahahaha

 

Ps u kontaktu smo sa autorom tivimate app. Mozda ce uvrstiti nas api u tu aplikaciju... ili podesiti gledanje unazad preko epg na stalker login opciji

Ps2. Gledanje unazad na ministra je skraceno na 3 dana zbog tromosti aplikacije... U nasoj android app, web stranici i kodi addonu mozete gledati 8 dana unazad... Na m3u birate sami zelite li gledati 1,2,3,4,5,6,7 ili 8 dana unazad

Ps3. Ujutro oko 5h pocinje nadogradnja routera jer prelazimo na drugi paket u glavnom distribucijskom datacentru i moguce je da usluga ne bude dostupna do pola sata

Ps4. imamo i viber zajednicu gdje korisnici iznose svoja zapazanja, razgovaraju i slicno. Zajednica je otvorena i za ljude koji nemaju pretplatu, ali zele procitati info od stvarnih korisnika i tako dobiti najjasniju mogucu sliku o platformi. Tko se zeli uclaniti u viber zajednicu, neka se javi na PM za link

Ps5. Imamo jako puno skeniranja portala, naravno neuspjesno. Zbog dodatne sigurnosti kreirali smo novi monitoring modul. Vasi podaci uz tvviet su potpuno sigurni

Ps6. uskoro jos novosti. Stay tuned :-)))

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2020 13:51 (lucluc).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
dadotb kaže...

ZdravacVZ... Imaj na umu da je netko platio tu listu, i ti sad njemu kradeš s velikom vjerojatnošću da će mu slika trzati ako se ti prištekaš.

nema trika da ja koji kradem listu moze utjecati na gledanje gazde liste, samo je obrnuto..kad gazda liste gleda, ja ne mogu, tj meni trza...

 

jos jedna pohvala za TV Viet, gledam film na Cinemax 2 kanalu, na svim URL adresama, a probao sam 6-7 portala ton i slika nisu sinhronizovani, kasni ton, a jedino na Vietu sve za 10 stima...do cega moze biti ?? 

 Hvala. Sto se tice slucaja da na 6-7 lista ima isti problem, a na tvviet nema, to je iz razloga sto 99% ponudjaca ima potpuno iste kanale. Razlikuju se samo po cijeni i broju tih istih kanala. Tvviet ima vlastite izvore i pored recimo cinemaxa koji je naveden, u tvviet radi na 8mbps full hd, dok kod drugih radi na 3mbps ako je full hd ili na 2mbps sd/hd. Ne zelim biti arogantan niti pljuvati po nekome, samo komentiram jedan od primjera zasto je tvviet duplo skuplja usluga, odnonso jeftiniji od skoro svih ostalih ako se uzme na 12 mjeseci i podijeli trosak sa prijateljem. hvahahahahahhahahahahahhahahaha

 

Ps u kontaktu smo sa autorom tivimate app. Mozda ce uvrstiti nas api u tu aplikaciju... ili podesiti gledanje unazad preko epg na stalker login opciji

Ps2. Gledanje unazad na ministra je skraceno na 3 dana zbog tromosti aplikacije... U nasoj android app, web stranici i kodi addonu mozete gledati 8 dana unazad... Na m3u birate sami zelite li gledati 1,2,3,4,5,6,7 ili 8 dana unazad

Ps3. Ujutro oko 5h pocinje nadogradnja routera jer prelazimo na drugi paket u glavnom distribucijskom datacentru i moguce je da usluga ne bude dostupna do pola sata

Ps4. imamo i viber zajednicu gdje korisnici iznose svoja zapazanja, razgovaraju i slicno. Zajednica je otvorena i za ljude koji nemaju pretplatu, ali zele procitati info od stvarnih korisnika i tako dobiti najjasniju mogucu sliku o platformi. Tko se zeli uclaniti u viber zajednicu, neka se javi na PM za link

Ps5. Imamo jako puno skeniranja portala, naravno neuspjesno. Zbog dodatne sigurnosti kreirali smo novi monitoring modul. Vasi podaci uz tvviet su potpuno sigurni

Ps6. uskoro jos novosti. Stay tuned :-)))

 Najveći plus je dobar kontakt korisničke službe i kad vidiš da se usluga konstantno razvija....to je benefit svih korisnika bilo koje usluge...

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Izvinjavam se zbog duplog posta, ali htio bih da ovaj post bude vidljiviji;

Naime, jucer je nas portal bio skeniran sa 1200 razlicitih ip adresa. Naravno, ne smetaju mi ove kucne ip adrese... Tko god pocne skeniranje, odmah je banovan i to ne utice nikako na rad naseg sistema, ali eto ljudi probavaju i ne smeta mi nista oko toga...

 

Ono sto ne mogu da shvatim je da covjek skenira moj portal sa svog servera na kojemu ima iptv, odnosno radi na xc ui, ima i svoj portal i klijente tu. ahhahahaha. Nadam se da svi razumiju kako ce ti serveri proci kada uhvatim malo vremena da se poigram sa tim "jakim" serverima, odnosno nelojalnom konkurencijom hihihhihi

 

Ima covjek bazu od recimo 400 mac adresa i zaspe mi server sa 400 requests i odmah je banovan i nista mi nije nastetio... A pitanje je da li ima zastitu protiv bilo kakvog skeniranja, a kamo li od 40.000 requests? Odgovor je naravno da ne... Ljudi se igraju svacim, cak i neka malo zvucnija imena se blamiraju na ovaj nacin... zalosno...

 
5 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav.
Pratim već neko vrijeme ovu temu.
Vidim da kod nekih i to onih boljih IPTV televizija nudi i gledanje programa unazad.
A moje pitanje, ima li netko tko pruža mogućnost snimanje programa,(pojedinih emisija, filmova,itd) na vanjski hard disk??
 
2 0 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Recimo sa nase stranice mozete skidati i kopirati na disk snimljene sadrzaje 8 dana unazad

 
3 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
melcisedec kaže...
Pozdrav.
Pratim već neko vrijeme ovu temu.
Vidim da kod nekih i to onih boljih IPTV televizija nudi i gledanje programa unazad.
A moje pitanje, ima li netko tko pruža mogućnost snimanje programa,(pojedinih emisija, filmova,itd) na vanjski hard disk??

 Inaće nemam potrebe tu snimalicu koristiti (kad ima ovo gledanje unazad), ali pa zar tu opciju nema sam player preko kojeg gledaš. To inaće nebi trebalo biti vezano uz listu nego uz player, baš zato jer ne snimaš u providerov cloud nego na svoj HDD. Trebalo bi to raditi na bazi EPG-a. De malo više podataka, koji player, koji uređaj, koja lista...

 

 EDIT;

Evo, upravo otvorio TiVimate app, otišao u EPG i odabrao neku od idućih emisija, otvori ti se menu sa opcijama reminder i record.

 

Kažem, nisam probao snimiti, ali eto, opcija je tu, možda netko isproba pa ti može iz prve ruke reći!

 

EDIT  2;

Eto, baš me to kopkalo i naravno da ima. U opcijama od TiVimate playera, možeš odabrati folder gdje da ti snimi, može i na neki LAN server (šerano mjestu u home netvorku), tako da to onda bez problema radi i sa Fire Stickom.

Stvarno su svašta natrpali u taj player, ludnica!  :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2020 17:09 (ZdravacVZ).
15 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...
ne, poslacu ti na pp kontakt, pa zatrazi test, nakon testanja napisi utiske...ovo nisu oni, tj mozda jesu neki od NOVA, ali to nije ta nova koju ja imam 8 mjeseci vec

Slazem se s njim jer nisam ni ja bas bio zadovoljan.....   hah, posalji i meni ako moze jer ocito da sam naletio na "fake".

Sirotinja kaže...

Sve ti stoji da su to vrhunske liste ali ne vidim smisao da se pljuju druge liste koje su stabilne i u globalu kvalitetne. Na putovanje je puno ugodnije ići Mercedes S klasom ali može se i sa cliom .

 Sto je s onim Mercedesima sto imaju motor od Renault-a hah, a i nije Mercedes sto je nekada bio (kao i svi ostali "major" prodavaci/brendovi).....  da ne spominjem da i dan danas nova vozila mozes kupiti bez ikakve opreme i cak bez koznog volana.

melcisedec kaže...
Pozdrav.
Pratim već neko vrijeme ovu temu.
Vidim da kod nekih i to onih boljih IPTV televizija nudi i gledanje programa unazad.
A moje pitanje, ima li netko tko pruža mogućnost snimanje programa,(pojedinih emisija, filmova,itd) na vanjski hard disk??

 Znam da se moze preko onog recimo Ruskog IPTV playera (baziran na VLC-u) preko m3u, to ti na nikakav nacin ne mogu "blokirati" ako nude u obliku m3u liste...... mozes snimati cak i "background" bez da gledas IPTV i da znas da ti je uopce otvoren heh, mozes i namjestiti tocno vrijeme, kada i koliko dugo da se snima itd.

lucluc kaže...

Recimo sa nase stranice mozete skidati i kopirati na disk snimljene sadrzaje 8 dana unazad

 Moze li se snimati preko MAG-a? Znam da kod nekih drugih "listi" nije bilo moguce iako postoji opcija za snimanje....  uvijek me zanimalo zasto ne (ipak je to moj vlasititi HDD), nije da pokranjujem na njhove servere i nije da sam im na nekoj steti jer svakako "downloadam/stream-am" dok gledam live....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav.
Ne koristim Tivi Mate aplikaciju jer imam lg smart tv.
Koristim smartiptv i ne nudi mi mogućnost snimanja
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
"Recimo sa nase stranice mozete skidati i kopirati na disk snimljene sadrzaje 8 dana unazad"

Ako sam shvatio imate neku stranicu gdje vaši pretplatnici mogu snimiti sadrzej na medij(usb stick i sl)
Znači kod vraćanja programa unazad na svakome programu se zeljena emisija može skinuti na vanjski hard disk ili usb stick ali to se ne radi preko iptv aplikacije s koje se gleda programna tv već se ulogira na tu stranicu i onda skida zeljena emisija.
Praktički je to skidanje programa
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Smart iptv app ne nudi snimanje kanala. Ministra player nudi opciju snimanja. Taj modul trenutno nismo aktviirali, ali moze se dodati... U playeru se odredi kanal, vrijeme snimanja i koji storage da se korsiti. Bas funkcija koju ste vi naveli da vam je potrebna...

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Mogu li dobiti njihov kontakt? I ja ocito koristim krivu s kojom uopce nisam zadovoljna. Hvala! 

10 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sad sam dobio tvviet na probu.Pa to je u usporedbi sa drugim listama ferrari.Ali stvarno.Slika je vrh,prebacivanje programa isto.Nakon nekoliko dana traženja i isprobavanja,nema dalje.

 
3 0 hvala 3
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

 Slažem se. Odličan Android TV box  ali nadam se da si pročitao ovo: 

"We only ship orders to addresses in:

  • 50 United States
  • APO and FPO military addresses
  • American Samoa
  • Guam
  • Northern Mariana Islands
  • Puerto Rico
  • U.S. Virgin Islands"
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Lucluc moram priznati da dugo sam po forumima, korisnik raznih aplikacija ali takvu profesionalnost i uslužnost dugo nisam vidio, svaka čast.
Znam da smartiptv nema tu mogućnost.
A koji player tj koja IPTV aplikacija s kojom se gleda program bi po vama imala tu mogućnost.?
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Uzeo sam preko neta testnu listu, traje još par sati. Ako je netko želi isprobati, nek mi se javi u inbox. Idem prvom koji se javi. Uglavnom, meni se baš i ne čini nešto. Mislio sam kako ima dosta 4K kanala, ali ono što sam odvrtio je samo po nazivu 4k, realno je 1080p. Bar tako mi pokazuje SIPTV aplikacija.

Znači, tko prvi - njemu ide testna koja traje do kraja današnjeg dana.

Lp

 
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
melcisedec kaže...
Lucluc moram priznati da dugo sam po forumima, korisnik raznih aplikacija ali takvu profesionalnost i uslužnost dugo nisam vidio, svaka čast.
Znam da smartiptv nema tu mogućnost.
A koji player tj koja IPTV aplikacija s kojom se gleda program bi po vama imala tu mogućnost.?

 Hvala vam. ministra player ima tu mogucnost. MI ju nismo jos implementirali jer nije bilo potraznje za tim, ali postoji i ta opcija

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice