Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.164.186
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

moze imas pp

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Uzeo sam sad reddevils na test, te jos jednu no-name, a inace koristim tvviet, po meni je tvviet no-brainer, posebno tko stvarno gleda tv preko iptv, a ne samo ponekad..
Meni su glavni programi sportski, ali volim pogledati i ove drzavne + par filmskih..
Naravno prednost ovih drugih listi je broj programa, ali evo dok testiram, jako veliki broj njihovih programa ne radi, na kraju kad to oduzmes, i nije to toliko veci broj, posebno jer zezaju neki programi koje ovamo imam..
Npr. Meni trenutno ne radi nijedan btsport na reddevilsu, dok na tvvietu sve radi bez greske...
jedino mi fali jos tih stranih programa na tvvietu, ali vjerujem da ih i nema jer ih je teze dobiti “funkcionalne”, volim pogledati i njihove emisije, analize prije nego nase i scoriu,samovojsku i sl.
Ali sama kvaliteta, nijedna druga lista mi nije blizu, posebno mi je to bitno, jer planiram izbaciti skroz operatera i njihove programe iz ponude
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
nansale kaže...
@ lucluc:
znači godišnja preplata..lista ide na tri uredaja s istom IP adresom (plus jedan uređaj preko druge IP adrese) pa dali to znači da se istovremeno može gledati na ta tri uređaja različiti programi?

 Pozdrav. Da, mogu se gledati rauliciti programi

Pezer kaže...
@lucluc pitanje samo.. imate li u planu nozda ubacivanje jos sportskih programa, konkretno osim SkySportsF1, ubacivanje SkySports Premier league i sl mozda?

 Sky sport f1 ima vec pod premiumsport1. Provjerit cu za druge

BoTiA kaže...
mmatic123 kaže...
Modern kaže...

Koja je najbolja app za gledanje iptv-a na samsungu? 

A ja ti toplo preporučam DuplexPlay. Puno pregledniji, lakši, bolji od Smart IPTV-a. Sedam dana je besplatno a zatim 1 USD/6 mj ii 2 USD/12 mj.

I da, možeš ubaciti listi koliko želih, pa ih samo biraš koju ćeš. Liste ubacuješ na sličan način kao kod Smart IPTV-a, preko njihovog portala.

Probaj, nećeš se pokajati i javi dojmove.

 

 

Duplex Play .. to je ovo?

 

Čiju listu gledaš preko ovog playera, da li možeš namjestiti da povuče filmove, serije i snimljeni materijal odvojeno .. tj  kad kliknes na "Movies" da ti se učitaju filmovi iz IPTV liste, kad kliknes na "Series" da ti se učitaju serije iz IPTV liste a kad klikneš na "Replays" da ti učita TVOD dio liste?

 

meni Smart IPTV radi relativno dobro ... ali ga svaki put moram restartati da povuče EPG, pogotovo od kada je dodan TVOD dio u tvviet listu...

 Ako vam sporo radi app sa tvod, ovih dana cemo dodati opciju da korisnik sam odredi koliko unazad zeli da gleda, pa cete se moci javiti korisnickoj sluzbi da mozda smanjimo recimo na 2-3 dana unazad. Ali za gledanje unazad, najprakticniji je ministra player jer dopusta gledanje unazad 8 dana direktno preko epg

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Da, znam za f1, jos kad bi tu bio Skysports Premierleague i football, ne bih vise nikad pomislio na nekog drugog haha
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Skinuo sam na Android TV tivimate i želim napraviti account kako bi mogao uzeti preplatu. 

Nemam Android mobitel, preko TV ne mogu napraviti account i web stranicu nemaju? Znaci bez android mobitela ne mogu? Nije valjda? 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jedno pitanje. Da li na Amazon Fire Sticku radi tj. može da se instalira i koristi EON aplikacija?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Mozes preko pca, instaliras neki emulator tipa bluestacks, tamo skines aplikaciju, odradis sto trebas i to je to, ja sam tako
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nisam znao da tako nešto postoji. Odlično. Hvala. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Uzeo sam listu na aliju, gledam preko duplexplaya na tvu, jel zna netko kako epg ubacit

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Joky007 kaže...

Uzeo sam listu na aliju, gledam preko duplexplaya na tvu, jel zna netko kako epg ubacit

 Pa ako si uzeo od prodavatelja onda ga i pitaj da ti da link za epg....iako te s alija......su uglavnom ali je....

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 21:35 (Blackcastle).
3 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel može neki link na aliexpress za listu?

Jel to otprilike isto kao i ove liste što imaju tvviet, nova iptv i sl.? Dobije se m3u?

Ako može tak par info podataka... hvala.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

mozes je dobiti kao m3U , ali radije zatrazi test s alija, da vidis jel ti to pasuje, liste su dobre za pare koja im das i tu se sva prica zavrsava..

3 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Vidim da svi hvale nova iptv pa da pitam jer ću i ja mozda uzeti.

Da li je moguće u isto vrijeme gledati program na tv-u i npr. laptopu?

Npr. žena mi gleda nešto na tvu, a ja u drugoj sobi gledam tekmu na laptopu.

 

Znači to bi bilo s iste ip adrese, jel to izvedivo, mora li se dodatno platiti?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ne, nova daje 2 konekcije sa istog ip bez nadoplate

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

NOVA daje  1 konekciju 5eura a 2 konekcije sa iste IP adrese 7.5 eura. (3 je 10E)

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 12:47 (midlfinger).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

pozdrav, imam Sony TV sa android TV OS-om i instalirao sam jucer TiviMate IPTV Player na njega i sto sad? kako gledat programe? jel ima neka testna verzija te Nova IPTV liste da vidim kak to funkcionira/izgleda i koje programe uopce ima u toj listi? moze na PP ako nije problem

i da, 5$ il € za cijelu godinu ak sam dobro shvatio??  

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ne znam koju ti novu iptv placas, jucer produljeno na 2 mjeseca, jasno se vide 2 konekcije

7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ne placam nijednu . Izgleda da i njih ima vise komada. Ovo sto ti placas je 5e/m dve konekcije?

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 17:26 (midlfinger).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav svima ako moze u PP kontakt od Red devil iptv i tvviet. Hvala

Cvky
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ico2005 kaže...

Ne znam koju ti novu iptv placas, jucer produljeno na 2 mjeseca, jasno se vide 2 konekcije

 prava istina je da tolerisu za 5 eur 2 konekcije sa jedne IP adrese, a na papiru pise da je to 7,5 eur mjesecno...

3 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...

 prava istina je da tolerisu za 5 eur 2 konekcije sa jedne IP adrese, a na papiru pise da je to 7,5 eur mjesecno...

 ja sam danas kontaktirao čovjeka, rečeno mi je da je 1 mj/6 eura, a dodatna konekcija da diže tu cijenu 50%, znači bilo bi 9 eura.

Moguće da je to službeni stav, a u praksi je možda ovako kako ti kažeš, daju se 2 konekcija.

 

Sad jedino ne znam jel bolje biti pošten pa reći da ću gledati na 2 uređaja i platiti 9 eura ili jednostavno platiti jednu konekciju, a gledati na dvije?

Jel oni to uopće mogu vidjeti da ja gledam sa 2 uređaja? Ne kužim kako to funkcionira.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 18:47 (ryobi).
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ryobi kaže...
dadotb kaže...

 prava istina je da tolerisu za 5 eur 2 konekcije sa jedne IP adrese, a na papiru pise da je to 7,5 eur mjesecno...

 ja sam danas kontaktirao čovjeka, rečeno mi je da je 1 mj/6 eura, a dodatna konekcija da diže tu cijenu 50%, znači bilo bi 9 eura.

Moguće da je to službeni stav, a u praksi je možda ovako kako ti kažeš, daju se 2 konekcija.

 

Sad jedino ne znam jel bolje biti pošten pa reći da ću gledati na 2 uređaja i platiti 9 eura ili jednostavno platiti jednu konekciju, a gledati na dvije?

Jel oni to uopće mogu vidjeti da ja gledam sa 2 uređaja? Ne kužim kako to funkcionira.

 mogu vidjeti svakako da koristis 2 uredjaja na 1 ip adresi...mogu te banovati, ali kapiram da ce te prvo upozoriti

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mislio sam kod cure instalirati TiviMate. 

Ima novi LG televizor. Ne postoji TiviMate za LG? Šta umjesto toga preporučite?

 
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

SIPTV player

11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mean-muscul kaže...

Pozdrav svima ako moze u PP kontakt od Red devil iptv i tvviet. Hvala

 Poslao sam ti PM.

Pozdrav!

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Vi koji koristite Novu, jel sad na kraju 5 ili 6 eura? Kako točno ide to s konekcijama?

Mislim da je ovo potrebno raščistiti, da svi imaju točne podatke kad dođu ovdje, a ne da se stalno vrte oprečne informacije. Ili je sad poskupilo? Šta je sad na kraju točno?

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam uzeo prije par dana Nova IPTV, 6 eura je 1 mjesec.

Možda je nekom malo niža cijena ako uzme više mjeseci, ali ne previše niže.

Npr. čovjek mi je rekao da je 6 mjeseci = 33 eura, a 12 mjeseci je 55 eura, pa računajte.

 

Što se tiče konekcija, rečeno mi je da dodatna konekcija povećava cijenu 50%.

Eto, prenosim sve što je meni napisano prije koji dan u porukama od strane čovjeka koji to vodi.

 

 
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

nama iz BiH je cijena 15.5 eur za 3 mjeseca NOVA iptv, ne koristim na vise uredjaja na jednoj IP adresi, ali uz dogovor sa davateljem usluga, koristim na 2 IP adrese za isti novac, vrlo su korektni po tom pitanju...

Moj PC  
0 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Vidm da je bilo upita za Xiaomi tv. Meni je prije par dana stigla tv xiaomi mi 4s 65"  163 cm

Android 9.0

RAM 2 GB

ROM 16 GB

Google voice assistant (Daljinski sa govornim funkcijama koje rade odlicno!)

Za novac koliko kosta odlican tv, za svaku preporuku, imam instaliranu aplikaciju sa trg play AK tvviet aplikaciju i radi odlicno, steta jedino sto na nasem trzistu nema jaci model mi oled tv

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 23:46 (SilverGold).
3 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dva frenda traže super stabilnu listu jer bi voljeli gledat moderni fudbal bez štekanja u hd kvaliteti. Bilo bi poželjno i da planet sport radi glatko jer taj kanal je poprilično problematičan na svim listama koje smo isprobali, ali kolko para tolko muzike. Isto tako bi bilo oke ako može radit na dva uređaja.

Internet im je oke, brzina do 50 mbits koja zna preko wifi varirat, ali ispod 10 rijetko pada.

Pa ako može lista na pp pa da im proslijedim.
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice