Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.149.544
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel itko koristio ovaj brutal iptv? Imaju nekakav paket za 50 kn misecno sta mi odgovara pa ako tko ima kakva iskustva sa njima... 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozz ljudi, nabavkom gigabox-a i većih brzina sa 400gb mj u potrazi sam za nekim iptv-om.
Testiranju se tvviet i još par njih jedan po jedan pogotovo sad za vikend
No brine me malo potrošnja, jel se moze izracunat koliko bi to bilo mjesečno kao neki prosjek.
Iptv bi se gledao pretezito navečer par sati. Ajmo rec da bi prosjek gledanja po danu bio 8 sati dnevno. Brzina mi je 150/30 trenutno. Ak ima neka dobra duša da bi mi mogla odgovorit bio bih zahvalan prije nego šta dam novčiće ☺️
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 15:40 (kova077).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kova077 kaže...
Pozz ljudi, nabavkom gigabox-a i većih brzina sa 400gb mj u potrazi sam za nekim iptv-om.
Testiranju se tvviet i još par njih jedan po jedan pogotovo sad za vikend
No brine me malo potrošnja, jel se moze izracunat koliko bi to bilo mjesečno kao neki prosjek.
Iptv bi se gledao pretezito navečer par sati. Ajmo rec da bi prosjek gledanja po danu bio 8 sati dnevno. Brzina mi je 150/30 trenutno. Ak ima neka dobra duša da bi mi mogla odgovorit bio bih zahvalan prije nego šta dam novčiće ☺️

 Slično pratim kao ti i na računu bude prikazano 250 do 350 GB.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dali je to uz korištenje YouTubea i ostalih ukućana spojenih na mrežu?
Sestra mala stalno crcka po jutubu.
Na a1 prosjek potrošnje mi je bio od 150-180 gigabajta znaci samo ukucani spojeni.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ajde ako netko ima lijepo uređen EPG može na PP? Hvala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kova077 kaže...
Pozz ljudi, nabavkom gigabox-a i većih brzina sa 400gb mj u potrazi sam za nekim iptv-om.
Testiranju se tvviet i još par njih jedan po jedan pogotovo sad za vikend
No brine me malo potrošnja, jel se moze izracunat koliko bi to bilo mjesečno kao neki prosjek.
Iptv bi se gledao pretezito navečer par sati. Ajmo rec da bi prosjek gledanja po danu bio 8 sati dnevno. Brzina mi je 150/30 trenutno. Ak ima neka dobra duša da bi mi mogla odgovorit bio bih zahvalan prije nego šta dam novčiće ☺️

 A ovako negdi, racunaj da se vecina streamova pusta u bitrate-u od amo rec 3-6 Mbit, neki znaju i vise. Recimo da grijesim, ali radi lakse matematike recimo da je bitrate od 8 Mbit, sto i jest na nekim kanalima, to ti je 1MB/s, sto vi daje 3600 MB na sat ili 3.6 GB. Uz prosjek gledanja od 8 sati dnevno dobijes da ti je dnevna potrosnja 28.8GB. U periodu od misec dana te to onda ispadne 864 GB. Ali uzmi u obzir da je ovaj bitrate od 8Mbita dosta kvalitetan stream, i da nije bas na svim kanalima i pruzateljima toliki. Pitaj providere koliko oni pustaju, pa ces se znat ravnat, ili sam provjeri na listi kad je dobijes. Ode mozes pitati lucluc-a da ti otprilike kaze koliko je u njega

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kova077 kaže...
Pozz ljudi, nabavkom gigabox-a i većih brzina sa 400gb mj u potrazi sam za nekim iptv-om.
Testiranju se tvviet i još par njih jedan po jedan pogotovo sad za vikend
No brine me malo potrošnja, jel se moze izracunat koliko bi to bilo mjesečno kao neki prosjek.
Iptv bi se gledao pretezito navečer par sati. Ajmo rec da bi prosjek gledanja po danu bio 8 sati dnevno. Brzina mi je 150/30 trenutno. Ak ima neka dobra duša da bi mi mogla odgovorit bio bih zahvalan prije nego šta dam novčiće ☺️

 300-400 gb. ako i to potrošiš dodatan paket od 100gb nije skup

nemam za potpis
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da li kod RedDevilsa srpski sportklubovi idu u 25fps ili upscale 50fps, izvorno je 25fps, kako je riješena deinterlacija, je li isto slide show kao kod tvviet?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ima neki kodi addon na kojem rade Arene 1-6? i SK po mogucnosti? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pmiloica kaže...

Da li kod RedDevilsa srpski sportklubovi idu u 25fps ili upscale 50fps, izvorno je 25fps, kako je riješena deinterlacija, je li isto slide show kao kod tvviet?

 idu u 25 ali interlaced tako da je deinterlacija na tebi

4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Lucluc, možeš li pustiti interlaced stream nekih kanala poput sk 1,2,3 fhd, nova sport, zatim skysport f1, nba tv, pa planetsport 1,2,3,4,5, i drugih što idu u 25fps? Ili pusti samo neke od njih, ili ostavi ove što imaš, a pusti iste te interlaced kao test da vidimo kako izgledaju na našim uređajima..

 
1 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jedno pitanje: pistoji li još neki dobar Android TV stick osim Amazonovog? Do njega je nama iz Srbije teško dođi po normalnoj ceni. Kakav je na primer Xiaomi TV stick? Ne treba mi TV stick za igrice već samo za multimediju.

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
panpetar kaže...

Jedno pitanje: pistoji li još neki dobar Android TV stick osim Amazonovog? Do njega je nama iz Srbije teško dođi po normalnoj ceni. Kakav je na primer Xiaomi TV stick? Ne treba mi TV stick za igrice već samo za multimediju.

 Ako ti ne treba 4K onda uzmi Xiaomi, hvale ga ljudi dosta. 

7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima li neki sa 4k da valja pošto imam 4k TV. idim da ima nekoliko takvih na ebayu ali pojma nemam da li išta vrede. Recimo ivaj: 

 

https://www.ebay.com/itm/393025759058

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
panpetar kaže...

Ima li neki sa 4k da valja pošto imam 4k TV. idim da ima nekoliko takvih na ebayu ali pojma nemam da li išta vrede. Recimo ivaj: 

 

https://www.ebay.com/itm/393025759058

 Ne znam, imam amazon. Uzmi Xiaomi s box.  Zasto mora biti stick ?

3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav " panpetar " ..
Imam xiaomi Mi stick android tv,3mj. ga intezivno koristim Gore imam Netflix, Kodi, Hbo Go, Maxtv To Go , IpTv, Strimio, YT, Chromecast ..za multimediju je Ok



Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2020 10:57 (blackE-1).
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
panpetar kaže...

Ima li neki sa 4k da valja pošto imam 4k TV. idim da ima nekoliko takvih na ebayu ali pojma nemam da li išta vrede. Recimo ivaj: 

 

https://www.ebay.com/itm/393025759058

To ti nije Android TV. Treba razlikovati Android i Android TV.

nemam za potpis
9 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
panpetar kaže...

Ima li neki sa 4k da valja pošto imam 4k TV. idim da ima nekoliko takvih na ebayu ali pojma nemam da li išta vrede. Recimo ivaj: 

 

https://www.ebay.com/itm/393025759058

 uzmi amazon FS 4K ili xiaomi box S, imam oba, odlicnaa...ne uzimaj ta sr..a koje si postavio, ako nemas u Srbiji uzeti onda ne znam gdje imas ??? daj vise para u startu da ne kukas poslije kad krenu problemi...

7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala vam svima na odgovorima. Za sad sam odlučio da ne uzmem onaj stick čiji sam link okačio. Verovatno ću ipak uzeti xiaomi TV stick. Nisam za varijantu boksa zbog toga što imam već jednu kutiju koju sam dobio od svog operatera. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2020 13:43 (panpetar).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...
MujagaWudakhi kaže...

bok, gleda tko NOVA IPTV na Amazon Firesticku - ako da , Gledate li prekoa Smart IPTV-a ili nekako drugačije? Kako radi?

 gledam na naaaaj iptv programu NOVA a to je naravski TIVI mate app, placena verzija, savrseno sljaka...

 ovo radi bomba na FireSticku.. moram samo još uzet full app onda ...ali što sam vidio u par minuta.. vrh.. i Firestick je sam po sebi superica.. očekivao sam dosta onako "jadniji" build quaility od tog devicea

ali vidi se da imaju kao Google i Apple dobar pristup svojim HW proizvodima isto..

MuWu
9 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

svi hvale amazon FS , nema dileme, imam ga vec duze vremena, bas je bomba...

3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zdravo ljudi.. zelim da pitam jer imam dve liste jedna kineska jedna nordic iptv... Nije mi jasno zasto recimo kanali menjaju fluidnost. Evo primer pustim neku utakmicu i radi recimo pola sat kanal u 50 fps i slika je odlicna i onda prebaci na 25 fps i slika mnogo losa... A znamo da na tv utakmicu bolje da ne gledas nego da gledas u 25 fps... To se desava na dosta kanala a  ima i dosta kanal koi uvek si rade na 50 fps .. e sad zasto dolazi do to da neki kanali malo rade na 50 a  malo na 25 fps u cemu je problem? Zasto ne radi celo vreme na 50fps kad recimo radi pola saat pa prebaci na 25??????

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Recite mi još samo postoji li još neka razloka između običnog FSVi FS 4K osim naravno u podršci za 4k? Performanse?

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
panpetar kaže...

Recite mi još samo postoji li još neka razloka između običnog FSVi FS 4K osim naravno u podršci za 4k? Performanse?

 https://www.amazon.com/ask/questions/Tx3J0S1MQZWP14K/

7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sve jasno kao dan! Hvala puno!

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ace123 kaže...

Zdravo ljudi.. zelim da pitam jer imam dve liste jedna kineska jedna nordic iptv... Nije mi jasno zasto recimo kanali menjaju fluidnost. Evo primer pustim neku utakmicu i radi recimo pola sat kanal u 50 fps i slika je odlicna i onda prebaci na 25 fps i slika mnogo losa... A znamo da na tv utakmicu bolje da ne gledas nego da gledas u 25 fps... To se desava na dosta kanala a  ima i dosta kanal koi uvek si rade na 50 fps .. e sad zasto dolazi do to da neki kanali malo rade na 50 a  malo na 25 fps u cemu je problem? Zasto ne radi celo vreme na 50fps kad recimo radi pola saat pa prebaci na 25??????

 zato sto imaju vise izvora za jedan kanal

 a posto jedan izvor nije stabilan (npr. 50fps) on se prebaci na drugi (25fps) i tako u krug...

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Htio bih pratit 2 utakmice istovremeno na 2 razlicita uredaja (tv i komp) ali ovaj kod kojeg imam iptv kaze da se to kao ne smije i da ide ban... Sad meni nije jasno kako on moze skuzit da ja gledan na 2 razlicita uredaja? Jel njemu izbaci to u "sistemu" ili bi on morao provjeravat svaku listu koju ima da vidi jel ko igra protiv pravila? 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

da moze da proveri, to sigurno (verovatno)

a to da li ce ''sistem'' da mu izbaci ili mora rucno da proveri

to sve zavisi od ''sistema'' kojeg koristi :)

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Uzmi tvviet pa gledaj na 3 bez problema :)
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ili uzmes 2 racuna kod nova iptv i gledas na 2+2 uredjaja i jos ti ostane kusura 😂😂

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice