Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.513
|
čitano: 7.152.321
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Luc kad će apdejt za Kodi.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Zvonilix kaže...

Pomagajte drugovi hocu da se...
Neki dan kupih Mag 420 misleci da cu lagano instalirati neke programe preko wifi ali prc.Uspio jedino wifi podignut i brzina mi je nekih 10mps.Ako mi moze netkko proceduru napisati bio bi mu zahvalan .
Preko youtube na pc skuzio sam da trebam u portal neku https adresu upisati i tako to (valjda)...spreman sam platiti samo da se pomaknem s mrtve tocke.Lp .Zvone


 Da bi mogao gledati preko maga moras upisati u portal adresu portala od onog ko ti daje IPTV i on ti mora omoguciti da sa tvojom MAC adresom MAG uređaja mozes pristupiti tom portalu

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

 Tvoja poanta je sta tocno? 

Try and fail, but never fail to try.
10 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kupio neku listu od nokog bosanca iz FB grupe... Platio je 5 eura... Odjenom je nestao kad sam htio produziti buduci da je lista mi trebala isteci za par dana...

 

Ne kazem da je radilo odlicno, pola programa nije radilo ali za pogledat utakmicu sam uvijek mogao naci link. 

Jednom kad se program upalio radio je bez greske do kraja, i to u sobi gdje nemam kabel gdje su svi spojeni na jadni wifi od 15mbps.

 

Ima li tko test listu, bitno mi je da imaju balkanski programi odnosno ex yu plus mnostvo sportskih programa da mogu gledat utakmice.

 

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...

 Tvoja poanta je sta tocno? 

 Evo mu android mag ! Citaj malo i razmisljaj !

ex toniv3x
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Aha, covjek pita zasto nemoze ubaciti android aplikaciju na mag 420, dobije odgovor gdje mu se objasni da je mag420 linux box a ne jedan od android mag boxeva i ti mu posaljes link na mag425a, ahaaaaaaa sad razumijem, hvala na pojasnjenju! :) odlican odgovor si mu dao - to je, naravno, ako je cilj zbunit ga sto vise je moguce :))

 

Ajde da si mu bar napisao kak spada, nesto tipa "mag420 nije android box pa ne prima android aplikacije, eto ti link na mag box koji to moze link...." ali danas je ocito tesko napisati 1 slozenu recenicu na forumu :-) najlakse lupat post za postom, ko na sultanovicu, pozdravi i tracevi najpopularnija tema hahaha

Try and fail, but never fail to try.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 23:08 (kameni_zg).
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

50% svakog foruma su "invalidi" , vidim ni ovaj nije iznimka. Postoji google i youtube i sve živo piše. Ja 1000 stvari provjerim i nastojim saznati sam. Neki ne pokušaju nijednom. Ako ti ne paše ne čitaj i preskoči moj post !

 

ex toniv3x
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 23:43 (Pixonium).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

@Boixus Nois PS Za 5 evra možeš da kupiš i više nego pristojnu Nova IPTV listu. Dobro poznata lista koja radi već duže vreme. Za te pare mogu reći da je odlična!  U 90% slučajeva odgledaćeš ono što želiš bez ikakvih problema.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 23:22 (panpetar).
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pixonium kaže...

50% svakog foruma su "invalidi" , vidim ni ovaj nije iznimka. Postoji google i youtube i sve živo piše. Ja 1000 stvari provjerim i nastojim saznati sam. Neki ne pokušaju nijednom. Ako ti ne paše ne čitaj i preskoči moj post !

 

 Prvo i osnovno, aj se smiri, nemoj odma histerizirati ko neka histericna vjeverica na cracku. Nisam nista lose mislio, no mislim da si skroz profulao koja je opcenito poanta foruma, kada to naucis onda pisi, a do onda nemoj nas zamarat svojim nebulozama.

Try and fail, but never fail to try.
10 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

daj link

This time next year we'll be millionaires
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

budite sretni kaj gledate  ove naše super liste  za male pare  ovaj optus sport  mislim da je 7 programa  139 dolara  godišnje  doduše prenose dobar nogomet

 

 

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 0:18 (fukavac).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo jedno tehnicko pitanje

Zasto se događa kod nasih providera da cesto slika na nekom kanalu ne radi ili da steka i ima smetnje?

Kod recimo MAXTV ili Totaltv se to ne događa a isto reproduciraju razlicite kanale od razlicitih dobavljaca

Jel to pitanje tehnicke naravi ili je stvar samo do skuplje/kvalitetnije opreme koju oni koriste?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav, može ponuda za neku listu tipa maxtva ili evotva...nešto što ima od svega po malo... treba mi za tri prijemnika po mogućnosti da cijena bude nivo netflixa do 15€ sve skupa...može naravno i besplatna ako takva opcija postoji...televizije su dva Lg smart i jedan samsung smart od 2016. i mlađi...možda maštam ali slobodno komentirajte jer o ovome nemam pojma...danas saznao da je i netflix zapravo iptv :D

jopa22
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Netflix je VOD a ne IPTV
battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Boixus Nois PS kaže...

Kupio neku listu od nokog bosanca iz FB grupe... Platio je 5 eura... Odjenom je nestao kad sam htio produziti buduci da je lista mi trebala isteci za par dana...

 

Ne kazem da je radilo odlicno, pola programa nije radilo ali za pogledat utakmicu sam uvijek mogao naci link. 

Jednom kad se program upalio radio je bez greske do kraja, i to u sobi gdje nemam kabel gdje su svi spojeni na jadni wifi od 15mbps.

 

Ima li tko test listu, bitno mi je da imaju balkanski programi odnosno ex yu plus mnostvo sportskih programa da mogu gledat utakmice.

 

Imaš PP. 

4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Plati pa se rugaj 🤣

ex toniv3x
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sibica kaže...
D0oOMInIK kaže...

Ekipa, imam stari tv bez dvbt-2 i iptv box je pred rikavanjem, pa kontak kupiti novi tv.

 

S obzirom na to veoma mi je bitno da novi tv bude android da instaliram aplikaciju za iptv. Sad, zanima me kako vidim da neke marke TV-ova (npr hisense) imaju neki svoj operatnivni sistem (vidaa) jeli to isto ko android ili šta? Mogu li na njega staviti iptv aplikaciju?

 S obzirom kako imam 1,5 god. android tv Philips preporučam izbjeći u širokom luku android tv,a u ogromnom luku Philips.U prvih godinu dana mi je tv završio 3x sa pokvarenom matičnom,dobio nakon toga novi tv kao zamjenu i na njemu je nakon pola godine opet riknula matična.Jednostavno,mislim kako u tim android tv-ima još uvijek to nije tako ispeglano kao u mobitelima.Definitivno mi se bolja varijanta čini uzeti kvalitetan tv i uz njega kvalitetan iptv box.Neki LG i Samsung + firestick ili neki Beelink bi po meni to puno bolje radili nego android tv.

 Ja imam philips 55" 4k led Android tv ima vec pune 3 godine i mogu reci da sma prezadovoljan s njim.

iptv radi bez problema cak i preko wifi iako sam ga spojio sad s kablom, koristim  Ministru app i smarttv iako u zadnje vrijeme na preporuku ovdje na forumi sam presao na tvirl app koja je odlicana jer jse integrira s tv app od tv-a tako da imam i cabel-ske kanale i iptv sve na jednom mjestu. 
sto se tice tv- ni jednu manu mu nemogu naci jer za sad sve radi bez problema niti steka pali se za par sekundi. Iako imam i AppleTV4K zbog drugih stvari TV je top.

sad normalno svak ima druga iskustva stvar je kakav ti dodje uredjaj, kao i sve druge stvari nekome nesto radi bez mane intraje dok drugome sto problema.

 

6 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Šta je SK 4 K pregorio na tvviet?

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kod mene radi. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Radi sk4 savršeno bar ovih zadnjih 20 min od kako je počela utakmica, ranije nisam gledao.

 
1 0 hvala 1
9 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

budite sretni kaj gledate  ove naše super liste  za male pare  ovaj optus sport  mislim da je 7 programa  139 dolara  godišnje  doduše prenose dobar nogomet

 

 

 pa RMC programi su 29 eur mjesecno a imas ih za dz na vimpax listi...msm da imaju 15-16 kanala, nesto poput BEIN kanala

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ekipa, ima li netko neku listu da ima britanski DAZN i Sky UK.

Konkretno, za 10-ak minuta će boxati naš Alen Babić, al nigdje si u kanalima ne mogu naći prijenos.

...pa ako može u PM

Hvala unaprijed.

 

EDIT;

Mislim da ima nordicone, al di god sad na probu uzmem, neće baš tak brzo stići. Jbg, kasno sam išao provjeravati kod sebe   :(

 

EDIT2

Našao na 23 stupnja istočno, na Sport1 Slovačka, uf, taman na vrijeme.

 

Još jednom lucluc spašava situaciju (a da to ni nezna, hehe)...

 

 

EDIT 3

NE radi.   zapravo, minutu radi, minutu ne...   ma u   3   P   M  

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 21:51 (ZdravacVZ).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel ima neko Tvviet preko Tele2?

Kako vam radi?

I koja vam je brzina

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav.

 

Da li neko ima listu za test?

Hvala

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Babic rasturio.Bilo na sky sport arena.Bravo Babicu
 
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
jopa22 kaže...

Pozdrav, može ponuda za neku listu tipa maxtva ili evotva...nešto što ima od svega po malo... treba mi za tri prijemnika po mogućnosti da cijena bude nivo netflixa do 15€ sve skupa...može naravno i besplatna ako takva opcija postoji...televizije su dva Lg smart i jedan samsung smart od 2016. i mlađi...možda maštam ali slobodno komentirajte jer o ovome nemam pojma...danas saznao da je i netflix zapravo iptv :D

 Imaš tvviet za 12 EUR mjesečno,a ako uzmeš na 3 i više mjeseci 10 EUR.I možeš gledati na tri uređaja na istoj ip adresi.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tivimate mi prepoznaje samo EPG http://epg.iptvhr.net  od next http://epg.nextgen-iptv.com/epg.xml mi očita ali stoji no information.... Koji vi za tivimate koristite?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima netko neki mail ili kontakt za Red Devils ? Tvviet mi se nije bas dopao...

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da li zna neko neki dobar iptv za latinoamerickim sportskim kanalima?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

bok, gleda tko NOVA IPTV na Amazon Firesticku - ako da , Gledate li prekoa Smart IPTV-a ili nekako drugačije? Kako radi?

MuWu
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice