Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.150.438
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ako tv nije 4K nego HD jel onda obični firestick (non 4k) bolja opcija ili je znog proc ili mem ipak bolje protegnut se?
Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Osim sto je meni besplatna dostava a i jeftinije je android tv za iptv :)
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
nani kaže...
Ako tv nije 4K nego HD jel onda obični firestick (non 4k) bolja opcija ili je znog proc ili mem ipak bolje protegnut se?
Hvala

Stari FS je imao proc na 1.3 i 1 gigu rama, novi FS i FS lite imaju isti proc kao i FS 4K i isti clock na 1.7, ali je ostala 1 giga rama.

Firestick 4K ima 1.5 gige i ta razlika se osjeti, a razlika u cijeni sada na akciji je mala te se isplati uzeti FS 4K.

 

BE HAPPY 要開心 : )
9 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

ma samo 4K uzmi, minorna razlika da mislis...ekstra cijena, ja sma platio u BiH  50 eur prije 8 mjeseci i to na popustu, ekstra spravica...STB emu i Tivimate i gomila free listi koje rade ko urica

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
GusFring kaže...
Ima netko kontakt od Nova IPTV?

 Imam ja, al neznam da li smijem javno staviti broj čovjeka ovdje? Poslao na PP.  A ovo je njihova Facebook stranica.

Za popust cijene ako uzmete na više mjeseci ga pitajte da vam da.

I da, čovjek na Whatsap odgovara gotovo momentalno.

 

PS: imate broj na FB stranici

maxy0 kaže...
dadotb kaže...
tomislav10 kaže...
Novu tv odnosno Lux mediu sam imao i slika je loša, dosta kanala ne radi, a sportski često štekaju. Za 5 ojra se dobije jedna konekcija. Terminator ima bolju sliku ali na žalost slične probleme kao i Nova

 to si imao neku drugu NOVA TV, ja sam prezadovoljan a koristim 6 mjeseci u 2 stana, kod 2 provajdera

 A gdje si uzeo tu pravu nova tv? Ja sam se javio nekom na facebooku zvanog balkan network, jesu to ti? 

Malo ju testiram sad i nema bas full hd programa gotovo uopce, neki programi nemaju prijevoda (hbo), par njih je slika i zvuk van synca, neki programi ne rade, neki stekaju bas dosta i epg ne valja ( i sprski je prijevod na svim programima, sto osobno ne volim ). 

 Mislim da te dvije NovaTV nisu iste jer njihova fb stranica je Gricko Media. Ja sam u ovih par dana zadovoljan listom. Dobro mi je sto uz fullHD ima i SD programe jer FullHD guta puno interneta, a nemam flat net niti HD TV. Ja ovo kaj sam gledao od domacih programa mi je bilo ok. I dobro mi je sto filmovi i serije imaju prijevod, dok (logicno) kineska lista nema HR titlova. Možda nisam zahtjevan korisnik, ali meni se lista cini ok.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.11.2020 19:19 (Osa).
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Dobio sam žuti karton zbog reklame za jednu utakmicu. Izvinjavam se svima koji su se našli uvrijeđeni, ali to nije bila reklama nego ekskluzivna vijest. Za navedeni program SK 4K ne postoji nigdje na webu najava programa, a ne postoji niti epg za njega. Ovo je bio način da se obavijeste korisnici koji imaju taj kanal (a većina ih je u ovoj temi) o dostupnoj utakmici uživo u 4K rezoluciji.

 
4 1 hvala 3
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Šteta što nema više prenosa na ovom SK 4K, užitak pogledati utakmicu.

 
2 0 hvala 3
15 godina
moderator
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tuškanac07 kaže...

Dobio sam žuti karton zbog reklame za jednu utakmicu. Izvinjavam se svima koji su se našli uvrijeđeni, ali to nije bila reklama nego ekskluzivna vijest. Za navedeni program SK 4K ne postoji nigdje na webu najava programa, a ne postoji niti epg za njega. Ovo je bio način da se obavijeste korisnici koji imaju taj kanal (a većina ih je u ovoj temi) o dostupnoj utakmici uživo u 4K rezoluciji.

 Da,a da bi imao taj kanal moraš od lucluca kupiti njegovu ilegalnu iptv.

 

 

سمندری ڈاکو
7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Odgledao na SK 4K(provajdera ne spominjem zbog moderatora,zna se koji ;) ),ni trznulo ,užitak gledati.

 
5 0 hvala 4
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...

ma samo 4K uzmi, minorna razlika da mislis...ekstra cijena, ja sma platio u BiH  50 eur prije 8 mjeseci i to na popustu, ekstra spravica...STB emu i Tivimate i gomila free listi koje rade ko urica

 

Aj da se i s dadom u necem slozim :-))))

 

Ja sam tako bio cicija i gledao di cu dobit bolji performance za manju cijenu, pa sam uzeo prvo neki android box (x96 max) koji je po svemu trebao biti bolji od te male spravice firestick 4k, a firestick4k prozvaka i ispljune taj android box bez problema, mogucnosti beskrajne itd itd... reprodukcija 4k filmova na x96max je bila ocajna, a firestick radi to 5x bolje. Za te novce nema boljeg uredjaja, ja sad gledam za black friday mozda upiknem ovaj novi cube kutijicu, citam po netu kaze ekipa da je uredjaj jos bolji ako bude cijena ista ili bolja nego dosadasnji popusti, mozda uzmem.

Try and fail, but never fail to try.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.11.2020 19:37 (kameni_zg).
9 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

 

ajde neka smo se slozili...ma gomila tih kineskih boxova ko fol 4 GB RAM ovo ono, a smece, sto mu cijena i kaze...Firestik ih jede za dorucak, jasno...odusevljen sam i daljinskim, imam i xiaomi box S, isto sam jako zadovoljan, 50 eur takodje prije 6 mjeseci placen u Kini

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

opa znaci moderatori krenuli radit svoj posao

bravo

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...

opa znaci moderatori krenuli radit svoj posao

bravo

 Ponekad i rade nešto. Većinu vremena ne, forum se pretvorio forum hr.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
nani kaže...
Firestick 4K za 29,24€ plus 9,08€ dostava u HR (Amazon.de) Jel ovo najisplativija opcija za IPTV?

 This product only ships to Germany and Austria.

Ne salju u HR. 

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
areal kaže...
nani kaže...
Firestick 4K za 29,24€ plus 9,08€ dostava u HR (Amazon.de) Jel ovo najisplativija opcija za IPTV?

 This product only ships to Germany and Austria.

Ne salju u HR. 

 Amazon ne salje, ali moze se srediti za oko 10 eura dostava preko https://www.mailboxde.com/

Try and fail, but never fail to try.
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Imao sam pravu nova tv, ne trolaj. Luxmedia je njihov reseler.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.11.2020 21:54 (tomislav10).
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
koji bis mi preporucio fire stick ili xiaomi
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...
dadotb kaže...

ma samo 4K uzmi, minorna razlika da mislis...ekstra cijena, ja sma platio u BiH  50 eur prije 8 mjeseci i to na popustu, ekstra spravica...STB emu i Tivimate i gomila free listi koje rade ko urica

 

Aj da se i s dadom u necem slozim :-))))

 

Ja sam tako bio cicija i gledao di cu dobit bolji performance za manju cijenu, pa sam uzeo prvo neki android box (x96 max) koji je po svemu trebao biti bolji od te male spravice firestick 4k, a firestick4k prozvaka i ispljune taj android box bez problema, mogucnosti beskrajne itd itd... reprodukcija 4k filmova na x96max je bila ocajna, a firestick radi to 5x bolje. Za te novce nema boljeg uredjaja, ja sad gledam za black friday mozda upiknem ovaj novi cube kutijicu, citam po netu kaze ekipa da je uredjaj jos bolji ako bude cijena ista ili bolja nego dosadasnji popusti, mozda uzmem.

 Ja imam cube i firestick 4k. Cube jest dosta jači uredjaj no glavna je razlika to što ima Alexu. Ja imam dosta tih smart home uređaja pa sam ga zato uzeo ali mislim da se inače neisplati samo za streaming. Inače tvviet app neradi na Cube ako je to bitno.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pirat kaže...
tuškanac07 kaže...

Dobio sam žuti karton zbog reklame za jednu utakmicu. Izvinjavam se svima koji su se našli uvrijeđeni, ali to nije bila reklama nego ekskluzivna vijest. Za navedeni program SK 4K ne postoji nigdje na webu najava programa, a ne postoji niti epg za njega. Ovo je bio način da se obavijeste korisnici koji imaju taj kanal (a većina ih je u ovoj temi) o dostupnoj utakmici uživo u 4K rezoluciji.

 Da,a da bi imao taj kanal moraš od lucluca kupiti njegovu ilegalnu iptv.

 

 

 Nisam znao da lucluc radi prijenos sa 4K kamerama i da ima exkluzivu za prikazivanje tog programa,, prvi glas...

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tuškanac07 kaže...

Dobio sam žuti karton zbog reklame za jednu utakmicu. Izvinjavam se svima koji su se našli uvrijeđeni, ali to nije bila reklama nego ekskluzivna vijest. Za navedeni program SK 4K ne postoji nigdje na webu najava programa, a ne postoji niti epg za njega. Ovo je bio način da se obavijeste korisnici koji imaju taj kanal (a većina ih je u ovoj temi) o dostupnoj utakmici uživo u 4K rezoluciji.

Ma naravno.

 

http://sportklub.rs/tag/SK-4K/45041/1

https://naslovi.net/tv-program/sport-klub-4k/

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2020 1:06 (jozef).
9 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

ne mogu opet da ne preporucim sjajni SF player, djelo naseg autora iz Srbije, radi kao IPTV player nazalost samo na windows platformi, sjajan interfejs, ucitava m3u liste, stalker portale, sve zivo i nezivo..uz to je free

ne znam je li dozvoljeno link da postavim za skidanje, ako nije, onda na PP

Koristim ga skoro od samog pocetka, najmanje 9 mjeseci, opet ponavljam, steta sto nema za android, ali ok, tu je odlican tivimate zamjena 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bezimeni kaže...

 Ja imam cube i firestick 4k. Cube jest dosta jači uredjaj no glavna je razlika to što ima Alexu. Ja imam dosta tih smart home uređaja pa sam ga zato uzeo ali mislim da se inače neisplati samo za streaming. Inače tvviet app neradi na Cube ako je to bitno.

 

Auh, je bitno radi gledanja unazad, ali nebi trebao bit problem uskoro ako se sredi da se unazad moze gledati i preko drugih playera, ali za sad dobro da si rekao, onda cube otpada (barem za sad), steta.

Try and fail, but never fail to try.
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Uskoro će 3 godine od kad imam IPTV Reddevils. Imao sam i jedan/dva mjeseca paralelno i Tvviet al u to neko vrijeme Tvviet nije ispunio moja očekivanja.

 

Samo me jedno zanima : Da li šalje m3u listu jer mi se preko njegove aplikacije ne gleda jer nije intuitivna.

 

Nije mi problem uplatit 12 eura ćisto da vidim šta se popravilo u zadnjih godinu dana od kad mi je nudio besplatan testa al ja tad nisam bio zainteresiran zbog nemogučnosti gledanja preko m3u liste na IPTV programu.

 

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Salje i link i m3u listu
http://trakt.tv/user/MjezZza
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...

 

ajde neka smo se slozili...ma gomila tih kineskih boxova ko fol 4 GB RAM ovo ono, a smece, sto mu cijena i kaze...Firestik ih jede za dorucak, jasno...odusevljen sam i daljinskim, imam i xiaomi box S, isto sam jako zadovoljan, 50 eur takodje prije 6 mjeseci placen u Kini

 nisu toliko bitni ramovi  nije ništa bitno samo software  koji je dobro sklopljen  i onda radi bilo koji uređaj i sa 1 gb rama  dobro ,a većina tih softwera je sranje, preporuka moja je za android beelink uređaje  , oduševljen sa radom i kvalitetom 

sve radim samo da ne radim
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
jozef kaže...
tuškanac07 kaže...

Dobio sam žuti karton zbog reklame za jednu utakmicu. Izvinjavam se svima koji su se našli uvrijeđeni, ali to nije bila reklama nego ekskluzivna vijest. Za navedeni program SK 4K ne postoji nigdje na webu najava programa, a ne postoji niti epg za njega. Ovo je bio način da se obavijeste korisnici koji imaju taj kanal (a većina ih je u ovoj temi) o dostupnoj utakmici uživo u 4K rezoluciji.

Ma naravno.

 

http://sportklub.rs/tag/SK-4K/45041/1

https://naslovi.net/tv-program/sport-klub-4k/

 Hvala za ovaj drugi link naslovi.net. Što se tiče službene SK.rs stranice tu nemamo što razgovarati. Stavili su raspored programa za SK 1,2,3,45,6,7,8,9,10 i SK HD, dok za SK4K nema rasporeda, kao da to nije kanal njihove kuće. Vidim da su stavili najavu za utakmicu, do prije dva mjeseca je tu stajala najava stara 2 godine za El Clasico. Ja sam info pokupio večer ranije s emisije uživo koja je išla samo na SK1.rs i obavijestio forumaše iz HR jer SK1.hr nije prenosio tu emisiju nego je emitirao nekakav svoj kviz u isto vrijeme.

9 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...
dadotb kaže...

 

ajde neka smo se slozili...ma gomila tih kineskih boxova ko fol 4 GB RAM ovo ono, a smece, sto mu cijena i kaze...Firestik ih jede za dorucak, jasno...odusevljen sam i daljinskim, imam i xiaomi box S, isto sam jako zadovoljan, 50 eur takodje prije 6 mjeseci placen u Kini

 nisu toliko bitni ramovi  nije ništa bitno samo software  koji je dobro sklopljen  i onda radi bilo koji uređaj i sa 1 gb rama  dobro ,a većina tih softwera je sranje, preporuka moja je za android beelink uređaje  , oduševljen sa radom i kvalitetom 

 prvi moj android box je bas bio beelink, prezadovoljan, prodao sam ga prije pola god kad sam nabavio amazon FS i Xiaomi Box

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Samo da javim da TVVIET od sada ima i gledanje 3 dana unazad na 100 kanala preko M3U. Eto i to cudo se desilo hahahah

 

Evo kako to izgleda u smart iptv i ss-iptv app

 

https://ibb.co/yfP9qzS
https://ibb.co/4TDVyFH
https://ibb.co/mz40hjw
https://ibb.co/3TwSWWH

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2020 16:45 (lucluc).
 
11 0 hvala 8
12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Bok, koji app za iptv preproručate za webOS? Radi se o lani kupljenom LG tv-u, ja imam na svom Android tv-u tivimate pro al tog nema na webOS, koji app je tamo najbolji (ne mora bit besplatan, bitno da je dobar).

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
isprobano gledanje unatrag na par kanala na lg webos, smart iptv app, radi vrlo dobro, stovise odlicno, jako pregledno i brzo se nade, svaka cast 👍👍👍👍
 
4 0 hvala 3
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice