Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.149.932
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
 
0 0 hvala 0
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
Vidim da se moze link stavit :)
Mislio sam na ovaj: https://www.mediamarkt.de/de/product/_tcl-55-c-715-4k-2643934.html

 

jel to onaj novi "series 8" od TCL-a? Onaj s tehnologijom mini ledica?

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

za mmatica , ne zeza se to je sve  nordic ,  a Vuckovuk  ima dobru listu za isprobat  ,a o cijeni njega pitaj 

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 12:15 (fukavac).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZovemseZoranidolazimizRijeke nemam pojma,samo vidim ok je akcija a i on je po meni ok :)
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Vuckovuk kaže...

ma nije na specifično bilo na nikog ,samo ako neko hoće nešto drugo probati ,može se javiti

 

Testirao sam listu, ljepo sve poslozeno, kvaliteta je odlicna, mogu reci pozitivno sam iznenaden s viđenim. Odgledao dve tekme jucer, i par filmova i sve pet. 

Prvo pucaj, onda pitaj.
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
vide kaže...
Vidim da se moze link stavit :)
Mislio sam na ovaj: https://www.mediamarkt.de/de/product/_tcl-55-c-715-4k-2643934.html

 

jel to onaj novi "series 8" od TCL-a? Onaj s tehnologijom mini ledica?

 Nije, on je za sada samo na americkom trzistu sa Roku integracijom. Al i ovaj model, za cijenu od 500 eura, ja mislim da nece nista falit. mozda postoji neka druga bolja akcija, al je to sasvim pristojan iznos za taj tv

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mmatic123 kaže...

Ili se zezaš ili reklamiraš davatelja usluge, treće nema. Probao, ne bih da je 1 kn/mj.

 mmatic123 prije par mjeseci si se žalio da se ova tema pretvorila u korisničku službu jednog providera (kojega btw i ja koristim  :) , a sad kad pokušamo unijeti malo živosti u temu, odmah tako negativno nastupiš.

 

Ovaj tvoj post da "nebi koristio ni da je kunu", je otprilike u rangu onih postova gdje neki "novi" provideri / reselleri dođu i kažu da imaju najbolju super uber listu sa 10000 kanala i 100% uptime svakog kanala.

Dakle njima vjerujem isto kao i tebi kad kažeš da nebi koristio ni za kunu.

 

forumaš Vuckovuk je pošteno došao, rekao da ima nešto drugačije, i zamolio ljude da probaju i da se sami uvjere jel ok ili nije.

fukavac kaže ok, plavi medvjed kaže ok, ja kažem ok, samo ti kažeš da nebi ni za kunu. E sad, ili se mi svi troje zezamo, ili nešto ne štima sa tvojim postom. Na ostalima je da sami zaključe, a ja i dalje kažem neka probaju pa nek sami vide.

 

Ta lista nije samo korektna, nego je dobra. Naravno, i ja sam oprezan u iznošenju svoga mišljenja, i zato sam rekao da mi ipak treba malo duži period, kroz koji možemo utvrditi koliko je ovo dugoročno, stabilno, i koliko ta ekipa stoji iza streamova (mogučnost brzog popravka streama), i slično.

 

A i dalje mogu pisati i kritike i pohvale za listu jer sam kupio mjesec dana pa da vidim.

 

EDIT;

Baš zbog živosti teme, zamolio sam i kolegu dadotb  da mi pošalje kontakt na probu one njegove za koju piše da je 5 eura i da je turbo dobra, ali do sada mi nije poslao. Ja mislim da svakoj listi treba dati priliku, i isto bih tako provjerio i njegovu listu, ali kad nije poslao. Ne reklamiram ja nikoga, ali prilika svakome (ako nije krađa tuđih streamova)

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 13:26 (ZdravacVZ).
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zdravac imaš PM i test .....

Moj PC  
0 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...
Firestick 4K vam je opet 30 eura na Amazonu.

 

Upravo sam narucio jos jednog da se nadje za rezervu

ex toniv3x
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pmiloica kaže...

Lucluc, a jesi li odustao od adaptivnog frameratea, geolokacije servera i novih izvora kanala za ove sportske srbijanske koji idu kao slideshow u 25fps?

 Nisam odustao, ali adaptive bitrate ce malo kasniti, a i nije sad prevelika zurba za istim. Geolokacije vec rade i odredjeni korisnici se vec spajaju na nove servere po automatizmu

shilev kaže...

lucluc, znaci vise manje svi kanali ce sada moci ici unazad?

i ta funkcija ce raditi i preko m3u liste, znaci i recimo na perfectplayeru, vlc na laptopu, mozda i preko bouquet liste u enigma2?

 Da, tako je. Svaki kanal ce imati svoju grupu u listi i u toj grupi ce se nalaziti snimljeni sadrzaji... Tako da posto ce se snimati 200 kanala, bit ce i 200 grupa... Smatram da je to najpreglednija opcija... Javit cu kada bude dostupno za test...

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Da li ce se moci i kroz tivi mate gledati unazad
http://trakt.tv/user/MjezZza
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
mmatic123 kaže...

Ili se zezaš ili reklamiraš davatelja usluge, treće nema. Probao, ne bih da je 1 kn/mj.

 mmatic123 prije par mjeseci si se žalio da se ova tema pretvorila u korisničku službu jednog providera (kojega btw i ja koristim  :) , a sad kad pokušamo unijeti malo živosti u temu, odmah tako negativno nastupiš.

 

Ovaj tvoj post da "nebi koristio ni da je kunu", je otprilike u rangu onih postova gdje neki "novi" provideri / reselleri dođu i kažu da imaju najbolju super uber listu sa 10000 kanala i 100% uptime svakog kanala.

Dakle njima vjerujem isto kao i tebi kad kažeš da nebi koristio ni za kunu.

 

forumaš Vuckovuk je pošteno došao, rekao da ima nešto drugačije, i zamolio ljude da probaju i da se sami uvjere jel ok ili nije.

fukavac kaže ok, plavi medvjed kaže ok, ja kažem ok, samo ti kažeš da nebi ni za kunu. E sad, ili se mi svi troje zezamo, ili nešto ne štima sa tvojim postom. Na ostalima je da sami zaključe, a ja i dalje kažem neka probaju pa nek sami vide.

 

Ta lista nije samo korektna, nego je dobra. Naravno, i ja sam oprezan u iznošenju svoga mišljenja, i zato sam rekao da mi ipak treba malo duži period, kroz koji možemo utvrditi koliko je ovo dugoročno, stabilno, i koliko ta ekipa stoji iza streamova (mogučnost brzog popravka streama), i slično.

 

A i dalje mogu pisati i kritike i pohvale za listu jer sam kupio mjesec dana pa da vidim.

 

EDIT;

Baš zbog živosti teme, zamolio sam i kolegu dadotb  da mi pošalje kontakt na probu one njegove za koju piše da je 5 eura i da je turbo dobra, ali do sada mi nije poslao. Ja mislim da svakoj listi treba dati priliku, i isto bih tako provjerio i njegovu listu, ali kad nije poslao. Ne reklamiram ja nikoga, ali prilika svakome (ako nije krađa tuđih streamova)

Ako sam rekao da je ne bih ni za kunu znam zašto sam to rekao. Ne doživljavaj to kao moj negativan nastup. Jučer sam uzeo test i isprobao. Za reći pravo nisam je puno ni testirao jer kad sam naišao da puno kanala uopće ne radi (npr. ni jedan BT Sport, ni jedan BBC, puno Viasat-a, itd) šta imam dalje probati. A o kvaliteti dosta ovih što sam isprobao, sjeckanje, buffering neću ni pričati. Ako je vama dobra, sve pet. Tako uopće i nisam pitao za cijenu liste. To je moje iskustvo s ovom listom u jedan dan. A nisam nigdje spomenuo nekoga trećega i rekao da je njegova lista bomba, kao što se ovdje konstantno radi. Evo isprobah opet na brzinu BT Sport, ne radi. 

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
maxy0 kaže...
Da li ce se moci i kroz tivi mate gledati unazad

 Da, hoce na bilo kojem playeru

3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

moze li preporuka za listu do 300 kn

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Hm, ja do sada nisam primjetio blagodeti geolokacije. Uveče, skoro svako veče povremeno krene zapinjati rtl (znam jer se gleda večera za pet i život na vagi) :( i još sam primjetio poneke kanale da znaju zapeti (recimo juče hgtv je baš bufferirao često). Lokoacija Švedska, optički inernet 100/100

6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
pmiloica kaže...

Lucluc, a jesi li odustao od adaptivnog frameratea, geolokacije servera i novih izvora kanala za ove sportske srbijanske koji idu kao slideshow u 25fps?

 Nisam odustao, ali adaptive bitrate ce malo kasniti, a i nije sad prevelika zurba za istim. Geolokacije vec rade i odredjeni korisnici se vec spajaju na nove servere po automatizmu

Hm, ja do sada nisam primjetio blagodeti geolokacije. Uveče, skoro svako veče povremeno krene zapinjati rtl (znam jer se gleda večera za pet i život na vagi) :( i još sam primjetio poneke kanale da znaju zapeti (recimo juče hgtv je baš bufferirao često). Lokoacija Švedska, optički inernet 100/100
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
simontemp kaže...

Hm, ja do sada nisam primjetio blagodeti geolokacije. Uveče, skoro svako veče povremeno krene zapinjati rtl (znam jer se gleda večera za pet i život na vagi) :( i još sam primjetio poneke kanale da znaju zapeti (recimo juče hgtv je baš bufferirao često). Lokoacija Švedska, optički inernet 100/100

 

 

A ako prekida samo jedan kanal, a ostali rade ok, to bi mogla biti greska kod nas, a ne do konekcije... stavit cu na monitoring te kanale, pa cemo vidjeti

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 21:54 (lucluc).
13 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pitanje za korisnike Red Devils liste, neki kanali tipa npr HBO u HD verziji imaju titl, a u FHD verziji nemaju titl.

Pokušavam sve moguće, ali ne mogu upaliti titl na većini FHD kanala, dok ga upalim manualno onda je out of sync i prikazuje se doslovno milisekundu.

Koristim Smart IPTV app na LG smart TV-u. Jel ima tko iskustva s tim?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
simontemp kaže...

Hm, ja do sada nisam primjetio blagodeti geolokacije. Uveče, skoro svako veče povremeno krene zapinjati rtl (znam jer se gleda večera za pet i život na vagi) :( i još sam primjetio poneke kanale da znaju zapeti (recimo juče hgtv je baš bufferirao često). Lokoacija Švedska, optički inernet 100/100

 Ista stvar se događa i na Red Devils listi i to samo kod hrvatskih kanala, a posebno dolazi do izrazaja RTL HR

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
1samek kaže...
Pitanje za korisnike Red Devils liste, neki kanali tipa npr HBO u HD verziji imaju titl, a u FHD verziji nemaju titl.

Pokušavam sve moguće, ali ne mogu upaliti titl na većini FHD kanala, dok ga upalim manualno onda je out of sync i prikazuje se doslovno milisekundu.

Koristim Smart IPTV app na LG smart TV-u. Jel ima tko iskustva s tim?

 Na fire sticku stisnes srednju tipku i zadrzis malo i pojavi se meni gdje mozes odabrati titl izmedu srpakog/hrvatskog i jos nekih, nezz kako je na lg al moze se namjestiti tako

http://trakt.tv/user/MjezZza
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ima li netko preporuku neke liste ali koja je “jaka” u stranim sportskim programima..
Dakle skysports,btsport i sl.

Trenutno koristim tvviet i prezadovoljan sam kako funkcionira, ali puno draze mi je utakmice i sport gledati sa stranim komentatorima i emisijama(tu najvise ciljam skysports zbog engleza).
Ima li ista vrijedno da zamijeni tvviet?

Dakle iskljucivo mi je sport bitan, ostali programi,serije itd nebitno
 
0 0 hvala 1
10 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
mmatic123 kaže...

Ili se zezaš ili reklamiraš davatelja usluge, treće nema. Probao, ne bih da je 1 kn/mj.

 mmatic123 prije par mjeseci si se žalio da se ova tema pretvorila u korisničku službu jednog providera (kojega btw i ja koristim  :) , a sad kad pokušamo unijeti malo živosti u temu, odmah tako negativno nastupiš.

 

Ovaj tvoj post da "nebi koristio ni da je kunu", je otprilike u rangu onih postova gdje neki "novi" provideri / reselleri dođu i kažu da imaju najbolju super uber listu sa 10000 kanala i 100% uptime svakog kanala.

Dakle njima vjerujem isto kao i tebi kad kažeš da nebi koristio ni za kunu.

 

forumaš Vuckovuk je pošteno došao, rekao da ima nešto drugačije, i zamolio ljude da probaju i da se sami uvjere jel ok ili nije.

fukavac kaže ok, plavi medvjed kaže ok, ja kažem ok, samo ti kažeš da nebi ni za kunu. E sad, ili se mi svi troje zezamo, ili nešto ne štima sa tvojim postom. Na ostalima je da sami zaključe, a ja i dalje kažem neka probaju pa nek sami vide.

 

Ta lista nije samo korektna, nego je dobra. Naravno, i ja sam oprezan u iznošenju svoga mišljenja, i zato sam rekao da mi ipak treba malo duži period, kroz koji možemo utvrditi koliko je ovo dugoročno, stabilno, i koliko ta ekipa stoji iza streamova (mogučnost brzog popravka streama), i slično.

 

A i dalje mogu pisati i kritike i pohvale za listu jer sam kupio mjesec dana pa da vidim.

 

EDIT;

Baš zbog živosti teme, zamolio sam i kolegu dadotb  da mi pošalje kontakt na probu one njegove za koju piše da je 5 eura i da je turbo dobra, ali do sada mi nije poslao. Ja mislim da svakoj listi treba dati priliku, i isto bih tako provjerio i njegovu listu, ali kad nije poslao. Ne reklamiram ja nikoga, ali prilika svakome (ako nije krađa tuđih streamova)

 Dzabe ti fire stick ako je lista prekopirana od kineza. Koristim neku koju sam platio preko fb 3 mjeseca 100kn...Programi ili rade ili ne rade. Uvijek uspijem pogledat utakmicu iako sport klub radi svako par dana.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
maxy0 kaže...
1samek kaže...
Pitanje za korisnike Red Devils liste, neki kanali tipa npr HBO u HD verziji imaju titl, a u FHD verziji nemaju titl.

Pokušavam sve moguće, ali ne mogu upaliti titl na većini FHD kanala, dok ga upalim manualno onda je out of sync i prikazuje se doslovno milisekundu.

Koristim Smart IPTV app na LG smart TV-u. Jel ima tko iskustva s tim?

 Na fire sticku stisnes srednju tipku i zadrzis malo i pojavi se meni gdje mozes odabrati titl izmedu srpakog/hrvatskog i jos nekih, nezz kako je na lg al moze se namjestiti tako

 

Jbg, na LGu nema "srednje tipke"... kod mene bi trebala bit crvena tipka, ali ne pokazuje ništa osim "Subtitle ON/OFF".

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pezer kaže...
Ima li netko preporuku neke liste ali koja je “jaka” u stranim sportskim programima..
Dakle skysports,btsport i sl.

Trenutno koristim tvviet i prezadovoljan sam kako funkcionira, ali puno draze mi je utakmice i sport gledati sa stranim komentatorima i emisijama(tu najvise ciljam skysports zbog engleza).
Ima li ista vrijedno da zamijeni tvviet?

Dakle iskljucivo mi je sport bitan, ostali programi,serije itd nebitno

 Imam je ja, ali ide samo na preporuku. Nema face ni web.

Ima sky sports uk, it, de.

Eurosport Srb, Pol, It, De

Arene, Sk i Planeti

Slo sport 1,2,3

Bt 1,2,3

Fox 1-6 

Ziggo

Eleven sports

Tring

Bein 

Digisport

RMC

NHL, NFL, NBA tv

ESPN

Polsat

Dazn

Bg max sport

Premier sports

Swiss My sports

Telekom sport Romania

Oko 140 kanala

 

 

ex toniv3x
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.11.2020 10:55 (Pixonium).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kod Nove mozes da gledas 24h unazad, videoteku sa novim filmovima u full hd sa prevodom, na dva uredjaja za cenu jednog..na fb su Balkan Network
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marko48 kaže...
Kod Nove mozes da gledas 24h unazad, videoteku sa novim filmovima u full hd sa prevodom, na dva uredjaja za cenu jednog..na fb su Balkan Network

 ovo boldano sigurno

imam novu vec preko godine,na samsung tv i preko njihove app i koliko ja znam nema

inace za 5e super zadovoljan,to mi je lista za sport i neke dokumentarce(discavery)

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Imas na androidu Nova IPTV i unese user i pass, ima vracanje a za 2 konekcije moze provereno samo mozda niste preko nje ili je neka koja se tako predstavlja.
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Imas na androidu Nova IPTV i unese user i pass, ima vracanje a za 2 konekcije moze provereno samo mozda niste preko nje ili je neka koja se tako predstavlja.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Jesi li za 5e dobio 2 konekcije?

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Jel koristis novu? Uzeo sam test, ali samo dva sky sporta rade trenutno(njemacki), ostali su samo “matchday”, zanima me jesu i oni njemacki ili engleski?
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice