Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.518
|
čitano: 7.159.860
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Navodno je Fire stick bolji izbor. A i uskoro dolazi Mi TV sa 2gb RAM-a pa je isplativost trenutnog modela još više upitna
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav..može kontakt za nova iptv listu u pm..hvala 

tko zna zna tko ne zna ima ko zna
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

pazite na potrošnju da nebi bilo  kao meni  , 128 giga potrošnje po danu

 

 

 

 Pa jel ti cijeli dan iptv radio? 

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
intelpro kaže...

Moze preporuka za  kupnju iptv bitno mi je da ima sve nase sportske programe, odmosno od kojeg providera kupiti znam da je prije cable guy iptv bio dobar vise nisam u toku? Imam android philips tv pa bi preko toga gledao.

 Ja gledam preko Philips-ovog Android tv-a iptv, a od listi koje sam isprobao, meni nabolje odgovara tvviet, od kvalitete slike do supporta.

ali opet svak ima druge prioritete zato svaki provider daje test. Sto se tice aplikacija za gledanje imam na TV-u Akiptv( od tvvieta app koju korisitim samo za gledanje unatrag) a najvise trenutno korisitm smartiptv app dok lucluc malo ne sredi ministru. I ako si u mogucnosti nek ti je tv spojen ethernet (mreznim) kablom na net. Puno znaci za prekidanje/stekanje jer wifi signal zna pucati.

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ciperca kaže...

Molim vas da mi kazete koja je aplikacija dobra za iptv na Apple tv box 4 i moze li smart iptv app.

 Sto se tice Apple TV-a ja sam dosta aplikacija testirao i meni osobno najbolje odgovara GSE IPTV, takodjer je odlicna i IPTVX app koja po meni ima daleko najbolji UI od svih app-ova uopce koje sam koristio ali je po meni malo preskupa.

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Skuzio sam da fire stick zadnja generacija ali full hd verzija ide samo do 50-ak mbita brzina pitem wirelessa. Jel to isti slucaj i kod 4k verzije ili?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Moze pomoc? Dobio sam listu na test od Next tv ili tako nesto ne znam

kako se ona ucitava preko smart tv (phillips) formata je m3u

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
the.shano kaže...
intelpro kaže...

Moze preporuka za  kupnju iptv bitno mi je da ima sve nase sportske programe, odmosno od kojeg providera kupiti znam da je prije cable guy iptv bio dobar vise nisam u toku? Imam android philips tv pa bi preko toga gledao.

 Ja gledam preko Philips-ovog Android tv-a iptv, a od listi koje sam isprobao, meni nabolje odgovara tvviet, od kvalitete slike do supporta.

ali opet svak ima druge prioritete zato svaki provider daje test. Sto se tice aplikacija za gledanje imam na TV-u Akiptv( od tvvieta app koju korisitim samo za gledanje unatrag) a najvise trenutno korisitm smartiptv app dok lucluc malo ne sredi ministru. I ako si u mogucnosti nek ti je tv spojen ethernet (mreznim) kablom na net. Puno znaci za prekidanje/stekanje jer wifi signal zna pucati.

 preporučujem ovu aplikaciju:

https://play.google.com/store/apps/details?id=by.stari4ek.tvirl

 

dobit ćeš kanale tamo gdje su i oni koje primaš putem antene te ih možeš dodavati u favorite uz dvb-t kanale

nemam za potpis
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.10.2020 7:38 (tenac).
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
maxy0 kaže...

Skuzio sam da fire stick zadnja generacija ali full hd verzija ide samo do 50-ak mbita brzina pitem wirelessa. Jel to isti slucaj i kod 4k verzije ili?

 ne bi smjelo biti tako, koliko vidim ovaj novi "obični" firestick ima 802.11a/c isto ko i onaj stari 4k firestick.

 

Brzina bi morala ići puno više od toga.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dmanz kaže...
maxy0 kaže...

Skuzio sam da fire stick zadnja generacija ali full hd verzija ide samo do 50-ak mbita brzina pitem wirelessa. Jel to isti slucaj i kod 4k verzije ili?

 ne bi smjelo biti tako, koliko vidim ovaj novi "obični" firestick ima 802.11a/c isto ko i onaj stari 4k firestick.

 

Brzina bi morala ići puno više od toga.

 A ne znam, izmjerim na pc i bude 70-80 dok na fire sticku 50-ak, mozda je i do aplikacije ili mog pokucnog interneta

http://trakt.tv/user/MjezZza
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
maxy0 kaže...
dmanz kaže...
maxy0 kaže...

Skuzio sam da fire stick zadnja generacija ali full hd verzija ide samo do 50-ak mbita brzina pitem wirelessa. Jel to isti slucaj i kod 4k verzije ili?

 ne bi smjelo biti tako, koliko vidim ovaj novi "obični" firestick ima 802.11a/c isto ko i onaj stari 4k firestick.

 

Brzina bi morala ići puno više od toga.

 A ne znam, izmjerim na pc i bude 70-80 dok na fire sticku 50-ak, mozda je i do aplikacije ili mog pokucnog interneta

 meni mjeri 190Mbps na firestick 4k verziji.

14 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
intelpro kaže...

Moze pomoc? Dobio sam listu na test od Next tv ili tako nesto ne znam

kako se ona ucitava preko smart tv (phillips) formata je m3u

Treba ti aplikacija kao GSE, Tivimate, Perfect player... instaliraš to, a onda u nekom od tih programa učitaš playlistu.

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Vi koji koristite Fire stick... preko wifi je dovoljno dobro za iptv ili bi trebalo razmisliti i o ethernet dongleu?

Android TV na mom Sonyu me živcira pa bih možda isprobao neki stick ili box.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Meni firestick radi perfektno. I iptv i netflix i serije i filmovi na kodiju. Wifi router u dnevnoj, firestick u spavacoj između je jos i 3 metra hodnika, nema vidljivosti između ta 2 uređaja ali su vrata od soba non stop otvorena.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...
Vi koji koristite Fire stick... preko wifi je dovoljno dobro za iptv ili bi trebalo razmisliti i o ethernet dongleu?

Android TV na mom Sonyu me živcira pa bih možda isprobao neki stick ili box.

 dovoljno dobro... i predobro...

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

pazite na potrošnju da nebi bilo  kao meni  , 128 giga potrošnje po danu

 

 

fuki jebate. pa kaj ti gledas/skidas toliko, sad sam pogledal svoju potrosnju, mjesecno najvise 1500gb, a iptv radi dobar dio dana radi crtica, netflix, torrenti na kompu.... ja sam mislio da ja imam veliku potrosnju  

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

samo jedna aplikacija mi troši 3 tere mjesečno , nije to iptv  čak ni filmovi 

sve radim samo da ne radim
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...
Vi koji koristite Fire stick... preko wifi je dovoljno dobro za iptv ili bi trebalo razmisliti i o ethernet dongleu?

Android TV na mom Sonyu me živcira pa bih možda isprobao neki stick ili box.

 Meni isto radi dobro preko WiFi, nema potrebe za ethernet kabel. Čak je i router neki prastari D-Link N router (do 54 Mbps)

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.10.2020 18:08 (ZdravacVZ).
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
JackIsBack kaže...
Meni firestick radi perfektno. I iptv i netflix i serije i filmovi na kodiju. Wifi router u dnevnoj, firestick u spavacoj između je jos i 3 metra hodnika, nema vidljivosti između ta 2 uređaja ali su vrata od soba non stop otvorena.

Ma nisam pametan... Na mom Sonyu iz 2016. se Android TV poprilično vuče, ali nije da neću preživjeti. Gledam malo Android boxeve, FireTV, Shield TV, a možda čak i novi TV kad nabavim PS5 . Vjerojatno ću upiknuti FireTV na kraju čisto da vidim kako funkcionira.

 

Najbolje direkt preko Amazona (za Black friday možda) ili ima negdje kod nas? Na njuškalu ih ne vidim baš.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Nisam siguran da ti isporučuju za HR direktno s amazona.  Mislim da bih i ja uzeo još jedan ili dva, pa možda se možemo skupiti svi, pa nađemo neko rješenje za adresu dostave...

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Gledao sam malo prije i izgledalo mi je sve ok preko Amazon.de. Došao sam do zadnjeg koraka tik prije potvrde narudžbe.

Jedino ne znam kojeg uzeti... Ima Basic, Lite, 4K... Valjda najbolje ovaj zadnji makar sam i dalje na 1080p TV-u.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...
Gledao sam malo prije i izgledalo mi je sve ok preko Amazon.de. Došao sam do zadnjeg koraka tik prije potvrde narudžbe.

Jedino ne znam kojeg uzeti... Ima Basic, Lite, 4K... Valjda najbolje ovaj zadnji makar sam i dalje na 1080p TV-u.

 Zna biti akcija nekad pa se cijena ovog 4k spusti na 40€.. inace i ja bi se ukljucio nabavku

http://trakt.tv/user/MjezZza
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Uskoro ce prime days pa ce stikovi biti u pola cijene a za dostavu koristite mailbox.de, DPDom do Hr za 9 eura
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kako vi rijesavate zaostajanje slike za tonom.

Imam fire tv i dosta se cesto dogadja zaostajanje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Taj mailbox sam čuo da su forumaši već koristili. Ja osobno nisam.

Ako netko ima iz SZ Hrvatske, da bi uzimao, možemo se dogovoriti, pa podijeliti troškove. Ja bih uzeo 2 kom ovih zadnjih 4K  (ako budu u pola cijene)

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Promatrač kaže...

Kako vi rijesavate zaostajanje slike za tonom.

Imam fire tv i dosta se cesto dogadja zaostajanje.

 Da, ovo zna biti problem, i to, čini se, hardwerski. to je izraženo u KODI-ju, a riješi se tako da prvi puta podesiš audio delay na 0,250 ms, i klikneš tamo da to bude default za sve buduće što plejaš. Tako nije potrebno svaki puta podešavati.

 

Ostale aplikacije nemaju taj problem (TiViMate za IPTV, youtube...)

 

EDIT;

Ne hardware-ski nego FIRMWARE-ski  ;)

Ali čini se da to Amazonu nije sila ispraviti, razumljivo, ipak je kodi u pitanju!

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.10.2020 19:28 (ZdravacVZ).
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
isti sam imao problem i ja, sa kašnjenjem zvuka i slike, i nekad je znalo pucekat, od kad sam izbrisao kodi i koristim alternativne programe nemam više tih problema, sve savršeno radi
battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Dado16, koje alternativne programe?

Od kada nema više ZionTV-a, isprobao sam barem desetak alternativa, sve one koje preporučuju po guglu i redditu, ali nijedan ne pronalazi baš neke kvalitetne streamove, iako imam realdebrid.

 

Na žalost, iako ne volim kodi, ali on mi se tu pokazao najbolji sa venom i seren add-on

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.10.2020 19:39 (intelpro).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
jozef kaže...
intelpro kaže...

Moze pomoc? Dobio sam listu na test od Next tv ili tako nesto ne znam

kako se ona ucitava preko smart tv (phillips) formata je m3u

Treba ti aplikacija kao GSE, Tivimate, Perfect player... instaliraš to, a onda u nekom od tih programa učitaš playlistu.

 Ali kako da ju pokrenem? Moram prepisat cijeli url na tv u aplikaciji? Nemam opciju copy teksta

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice