Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.149.742
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Jel može netko ko koristi TV Zion provjeriti jel mu radi. Meni javlja grešku, a sad vidim da su navodno developeri sami "ugasili" TV Zion! ?? !

 

WTF?!!?

 meni ne radi, a uredno sam platio do dec...sr..e ako je tako

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pretjeruješ jer recimo Tvviet u globalu radi dobro. Da šteka svaka treća tekma nitko ga ne bi koristio.

A što se tiče legale... Ja imam MaxTV, ali kad krene Liga Prvaka mogu ga koristiti da mi drži vrata. Da mogu na njemu gledati sve što i na Tvvietu nikad ne bih prelazio na ilegalu. Ali tu smo gdje jesmo.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
FileFicho kaže...

Upravo zbog toga sam i prešao na legalno...tu se plaća 11€ za ilegalnu listu gdje svaka treća utakmica šteka, sramota. Maxtv je skup, daleko od toga, ali barem uvijek radi, i nema brige hoće li štekati ili biti loop. Ovdje za 10+€ mjesečno se živi u strahu hoće li prijenos biti na razini. 

 

Dobro, nama koji koristimo tvviet ovaj komentar izgleda ko pretjerivanje, jer tvviet zna imat problem ali generalno jako malo problema u godinu dana, nije ko svaki drugi iptv pruzatelj da cim je neka veca tekma, odma se nemozes spojit :) Ali dobro, nigdje nisi napisao tvviet, nego opcenito za ilegalu..zato si po meni, u globalu u pravu. IPTV usluge i ove reseller liste su u principu sve iste. Tvviet mi je drugaciji jer fakat imaju malo problema i generalno to radi jako dobro.

 

Ove liste po 5-6-7 eura koje se nude po raznim forumima to vam je sve isti pimpek..

Zato sam ja reko, kad nebude tvvieta, pravac tcom, i mogu potpisat da me prce 24 mjeseca i jos im platim,
Osnovni 75kn, prosireni 49kn, sportski plus paket 89kn jos ako hoces HBO (a zena hoce) 39kn...

 

.....a do onda, tvviet i 230kn svaka 3mj. :)))

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koliki je bitrate u prosjeku kod tvvietovih kanala, onako min i max? pronašao

ansha: Pomelo te
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2020 21:09 (Kaby).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sve je to ok što vi pišete ali...ja plaćem kablovskom operateru i često mi se desi da ne mogu gledati ono što želim. Zatamne RTS a ono utalmica..ili HRT ...ili jednostavno ne postoje kanali u ponudi a da prenose događaj. Tvrdim da je sport klub puno bolji na viet nego onaj koji ja imam na kablovskoj i još ga mogu premotati unazad ako nešto propustim. Pa su sad počeli izmišljati kanale kao što je ovaj nova sport, gurnu na njega važne događaje a ja ga nemam na kablovskoj. Ili planet sport koji nema u ponudi nigdje izvan HR. O cijenama ovih legalnih pljačkaša ne vrijedi ni pričati.

 
2 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
FileFicho kaže...

Upravo zbog toga sam i prešao na legalno...tu se plaća 11€ za ilegalnu listu gdje svaka treća utakmica šteka, sramota. Maxtv je skup, daleko od toga, ali barem uvijek radi, i nema brige hoće li štekati ili biti loop. Ovdje za 10+€ mjesečno se živi u strahu hoće li prijenos biti na razini. 

 

Iptv je bog i batina za njih.... ukratko za sve vipovce maxtve i total tve :D

 

 

Prvo pucaj, onda pitaj.
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav, da li imate iskustva s raznim IPTV playlista providerima s ebaya? Jako je jeftino, ali ako ne radi onda je i 15 eura godisnje 15 eura previse. Pa ne znam, da li je to OK ili ne? I koliko se otprilike ceka na dostavu M3U liste? Ako zelim gledati film veceras, da li je dovoljno 3 sata ili je to vise plati pa cekaj brate 7 dana dok se ne sjetimo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Pozdrav, da li imate iskustva s raznim IPTV playlista providerima s ebaya? Jako je jeftino, ali ako ne radi onda je i 15 eura godisnje 15 eura previse. Pa ne znam, da li je to OK ili ne? I koliko se otprilike ceka na dostavu M3U liste? Ako zelim gledati film veceras, da li je dovoljno 3 sata ili je to vise plati pa cekaj brate 7 dana dok se ne sjetimo.

 

Imao sam jednu takvu, ali sa AE, brdo kanala - istina, da je kvaliteta OK, nije, da imaš support - nemaš. Hoćeš li ju dobiti u roku par sati, vrlo vjerojatno do sigurno, da. Jeftine jesu, da ćeš pogledati film u nekoj SD ili kvazi 720p kvaliteti, moguće. Ja sam ubrzo od toga odustao i prešao kod domaćih providera.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.9.2020 21:07 (tuna-1).
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Te jeftine ti se ne isplati, vise nerade nego rade, suport je nikakav. Da je besplatan nebi ga vise uzimao. Platiš više i uzivas bez ikakvih zamrzavanja slike, pa malo radi malo ne, bez suporta....
 
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
Daaaa,dugo vec nema nista od filmova i serija i sve smo pregledali a filmovi izlaze i izlaze :)

 Idi na reddevill pa ćeš imati šta za gledati. 

13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav, moze preporuka nekog IPTV-a za gledanje sporta i samo sporta (ako ima). Tražim na netu al nisam siguran koji je najbolji IPTV za online gledanje sporta.

Hvala i lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Tvivet, red devils, nova iptv, next gen to su ovi od domaćih....a s ovim stranima koje imaš na aliju ili ebayu sretno....

4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Danas Chelsea - Liverpool uživo na SK 4K u 17.30h na TVViet, još samo da su sredili ugrađeni player na android app da ne koči na android boxu

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.9.2020 13:30 (pmiloica).
 
4 0 hvala 4
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tko ima problem da mu ne radi sk 4K u internom playeru, moze podesiti recimo vlc player kao externi player i radit ce

 
1 0 hvala 2
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Na Alfawise H96pro+ 3/32 neće da radi glatko, internet 30/6, probao i mx i vlc player i hw i hw+ decoder, na kompu radi na tom internetu bez problema

 
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ok. ispitat cu jos

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Napokon utakmica na 4k da probamo i to na TVviet,utiske pišem nakon utakmice :)

 
1 0 hvala 2
7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Odgledao Chelsea-Liverpool na SK 4K na Tvviet,samo mogu reci 10/10,slika fantasticna,komentator HR i nije trzalo.Jedino utakmica losa ali to je drugi par postoli.

 

 
3 1 hvala 2
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Real na nova sport pa kad završi tenis prebacuju na sk1. Na tvviet sam, nisam ni znao za taj program do sada:)
Moj PC  
0 0 hvala 2
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Splićanin kaže...

Odgledao Chelsea-Liverpool na SK 4K na Tvviet,samo mogu reci 10/10,slika fantasticna,komentator HR i nije trzalo.Jedino utakmica losa ali to je drugi par postoli.

 

 

Znamo, znamo. Imamo i mi oči :D

 

Prvo pucaj, onda pitaj.
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

 Uf, bkt, kolko antena po krovu. Pa i meni bi to bilo malo sumnjivo, pogotovo u maloj sredini kao tak neko mjesto. Ne znam jel piše kako su ga otkrili?

...A ne znam što bih rekao. Šteta što su ga ulovili. Po slikama se vidi da to sve nije šala. Treba puno volje, a pogotovo znanja da se sve to posloži, vodi i drži pod kontrolom.

 

A sve dok su ovi legalni provideri poput T-Coma, A1 i ostalih, daju za pravo da deru i gule nas korisnike bez da im itko može stati na kraj, i to LEGALNO, ovi "u sivoj zoni" su za mene nešto poput Robin Hood-ova.

Isto vrijedi i za piratizaciju filmova. Evo jedan primjer; film Bad Boys For Life mogu "kupiti" u HD kvaliteti na Amazon primeu za 19.99 USD !

HALOO, 20 fuckin' dolara traže za jedan film. Pa jesu oni normalni??

 

Dok god je tako, živjela "siva zona"!

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 18:05 (ZdravacVZ).
7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koliko na IPTV kasni slika u odnosu na maxtv/dvb-t signal ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zna to i po minutu.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
MadDogMattis kaže...

Koliko na IPTV kasni slika u odnosu na maxtv/dvb-t signal ?

 Zavisi od IPTV liste do IPTV liste, bolje reci servera sa kojih idu te liste, od 1 do 2 minute.

 

Susjed preko puta koji gleda nogometnu utakmicu na "Arena Sport" na Max TV-u, vice gooool, a ti cekas jos minutu do dvije da vidis taj gol.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 19:29 (Bugov moljac).
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

AFAIK maxTV također kasni i to čini mi se 10-15 sekundi. Može ti IPTV imati sliku čak i prije MaxTV-a. Koliko kasni IPTV? Nemoguće je reći. Može ti bit kod istog providera da imaš na dva programa prijenos u živo i da je razlika i minutu među njima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima ko na optimi ovdje? Zadnjih nekoliko dana je gledljivo bilo donekle a danas katastrofa. Vele da je do zagušenja mreže.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ajde lucluc rijesi mi rtl2 steka li steka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Sta je sa tvvietom steka negledljivo i sa vpn ne pomaze uzas
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Radi normalno preko A1, ali preko HT - mobilnog interneta ni jedan kanal skoro ne radi

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice