Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.149.940
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vrinho kaže...

Meni je Smartiptv odlicna ali ne kuzim zasto ne srede da mozemo slagati mjesta favorita po zelji. 

 Kako ne mozes?

Kako ih stavis u favorite takvim redosljedom su ti poslozeni.

Jest da bi bilo bolje da se moze kasnije jos uređivati ali ajde.... 

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
lucluc kaže...

App jeste dizajnom minimalisticka... kome se ne svidja, moze koristiti druge aplikacije, ne uvjetujemo ljude da koriste nasu app... Sto se tice funkcionalnosti, ima mjesta poboljsanjima i sigurno cemo u kracem periodu dodati neke od poboljsanja... Recimo kada ste na kanalu, pritisnete OK, iskoci lista na sredini ekrana i pored naziva kanala, bit ce epg... onda lijevo - desno na daljinskom ce listati po 15 kanala... Zbog sigurnosnih razloga, nismo jos podesili opciju favorita kako treba, ali cemo i to moci uskoro srediti... Sada kada odaberete omiljene kanale, idu na pocetak liste. Tezimo ka tome da napravimo grupu favoriti i u njoj da mozete sortirati kanale po redoslijedu koji vam odgovara... Radimo i na novom playeru koji ce app koristiti

 

Napominjem da app radi na svim uredjajima (bilo koji telefon, tablet, tv) sto se ne moze reci za druge app sa "modernijim" dizajnom...

 App za gledanja tv-a treba biti kao SIPTV. Znači na tu foru, što jednostavnije to bolje. Hiljadu klikova da bi došao do nečeg, nije dobro.

 Da, kada vec radi kanal i klikne se na ok, bit ce slicno kao sto radi na siptv

 

Filmovi i serije napokon krecemo sa dodavanjem ovo dan-dva

13 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pixa11 kaže...
vrinho kaže...

Meni je Smartiptv odlicna ali ne kuzim zasto ne srede da mozemo slagati mjesta favorita po zelji. 

 Kako ne mozes?

Kako ih stavis u favorite takvim redosljedom su ti poslozeni.

Jest da bi bilo bolje da se moze kasnije jos uređivati ali ajde.... 

 Pa o tome i pričam. Imaš 50 kanala u favoritima i hoćeš neki novi program na recimo petom mjestu imaš izbor staviti ga na kraj ili slaži favorite nanovo. To mi je malo žešći fail.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Svaki put kad tvviet doda novi kanal moram slagat listu favorita. Ne znam da li ce  siptv ikad omogucit naknadno pomicanje kanala u favorit listi. Inace je aplikacija predobra. 

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Odgledao Ferencvaros-Dinamo Zagreb na Arena Sport 1 H265 Tvviet ,nije štekalo nikako.

pozz

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

I na "Arena Sport 1 HR" sve proslo Ok, uz komentar Blazicka.

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Splićanin kaže...

Odgledao Ferencvaros-Dinamo Zagreb na Arena Sport 1 H265 Tvviet ,nije štekalo nikako.

pozz

 za 100 kn mjesecno bi bilo zalosno da je stekalo imalo

Dođi sebi dok još imaš kome
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja plaćam 38 kn. mjesečno. Uzmete pretplatu na 12. mj. i podjeliš sa frendom i imaš listu za 38 kn. mjesečno 

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kaj frend ima istu IP adresu...ili

 
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Sa godišnjom pretplatom možeš gledati na dvije različite ip adrese.

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Jeli ovo istina da tvviet ako se uzme godina dana da se mogu dvi ip adrese koristit
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
nike098 kaže...
Jeli ovo istina da tvviet ako se uzme godina dana da se mogu dvi ip adrese koristit

 Tako je, ja sam već godinama kod njega i djelim listu sa frendom, ti kao glavni korisnik možes gledati na 3 uređaja sa iste ip adrese i frend na jednom uređaju sa druge ip adrese

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
prole kaže...
nike098 kaže...
Jeli ovo istina da tvviet ako se uzme godina dana da se mogu dvi ip adrese koristit

 Tako je, ja sam već godinama kod njega i djelim listu sa frendom, ti kao glavni korisnik možes gledati na 3 uređaja sa iste ip adrese i frend na jednom uređaju sa druge ip adrese

 mislim da to nije u skladu s idejom zobg koje je to omogućeno, pa bolje to ne piši tu da te lucluc ne banira ;) - liste se ne smiju dijeliti koliko ja znam.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Koliko se sječam luc-ovog posta mislim da je tako 3 konekcije s jednog ip a četvrta konekcija s drugog....
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Koliko gb uzme jedna tekma interneta? Pogledao bih danas Hajduk preko tvvieta, arena. Ali preko ovog interneta što imam na mobu, koliko će mi gb otprilike uzeti jedna tekma?

7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mmafan kaže...

Koliko gb uzme jedna tekma interneta? Pogledao bih danas Hajduk preko tvvieta, arena. Ali preko ovog interneta što imam na mobu, koliko će mi gb otprilike uzeti jedna tekma?

 oko 3gb

8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...
Koliko se sječam luc-ovog posta mislim da je tako 3 konekcije s jednog ip a četvrta konekcija s drugog....

 Upravo tako, par postova prije Lucluc je naveo da je na pretplatu od 12 mj. četvrta konekcija gratis

8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Moram još napomenuti da ta četvrta konekcije tj. korisnik te četvrte konekcije može gledati listu isključivo preko njihove aplikacije ili preko weba.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dan1234567890 kaže...
prole kaže...
nike098 kaže...
Jeli ovo istina da tvviet ako se uzme godina dana da se mogu dvi ip adrese koristit

 Tako je, ja sam već godinama kod njega i djelim listu sa frendom, ti kao glavni korisnik možes gledati na 3 uređaja sa iste ip adrese i frend na jednom uređaju sa druge ip adrese

 mislim da to nije u skladu s idejom zobg koje je to omogućeno, pa bolje to ne piši tu da te lucluc ne banira ;) - liste se ne smiju dijeliti koliko ja znam.

 Ne dijeliš lusti, samo mu daš svoje podatke da se logira na njihovu apk ili preko weba. On kao četvrta konekcija ne može dobiti m3u listu ili gledati preko smart iptv ilu ssiptv samo isključivo preko njihove aplikacije.

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ne moze dobiti m3u listu al on kao prvi korisnik dobije m3u listu i tu istu moze podijelit njemu, tak da ne vidim smisla
battletag:MasnaKrvavic#2275
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

necu banirati... neka ljudi dijele troskove... samo eto druga ip moze jedan uredjaj i to preko nase android app, web stranice ili kodi addona. ako podijelite m3u, postoji mogucnost ban-a

 

mi u biti vidimo u svakom trenutku korisnicko ime, ip, koji kanal gleda, koliko dugo se gleda taj kanal, preko kojeg uredjaja i koje app

 

ip i korisnicka imena su obrisani:

 

https://ibb.co/vj9wj7Y

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 20:50 (lucluc).
 
5 0 hvala 1
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel može netko ko koristi TV Zion provjeriti jel mu radi. Meni javlja grešku, a sad vidim da su navodno developeri sami "ugasili" TV Zion! ?? !

 

WTF?!!?

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
luc nevezano uz ovo arena 2 hr ne radi a upravo je utakmica

Edit proradilo
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 20:56 (J2222).
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Jel može netko ko koristi TV Zion provjeriti jel mu radi. Meni javlja grešku, a sad vidim da su navodno developeri sami "ugasili" TV Zion! ?? !

 

WTF?!!?

 Koristim ja već dugo... piši propalo.... već sam ga unistall i u kodiju addon crew povezao sa debridom

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
J2222 kaže...
luc nevezano uz ovo arena 2 hr ne radi a upravo je utakmica

Edit proradilo

Da bio je neki prekid i onda proradilo, slično mi je bilo i danas kad je hajduk igrao :/ Nešto ispada danas :D

11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tvviet, arena 2 opet sjecka slika. Korner za Osijek, i sljedeću sekundu presječe i totalno druga situacija. Isto tako tijekom utakmice dosta puta zna se ponovljati jedna scena po dva-tri puta

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Upravo zbog toga sam i prešao na legalno...tu se plaća 11€ za ilegalnu listu gdje svaka treća utakmica šteka, sramota. Maxtv je skup, daleko od toga, ali barem uvijek radi, i nema brige hoće li štekati ili biti loop. Ovdje za 10+€ mjesečno se živi u strahu hoće li prijenos biti na razini. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Jel može netko ko koristi TV Zion provjeriti jel mu radi. Meni javlja grešku, a sad vidim da su navodno developeri sami "ugasili" TV Zion! ?? !

 

WTF?!!?

 Taman produžio realdebrid, kad ono od dan prije TvZion pokojni... Aktivirao debrid na Cinema Hd, sličan je Zionu , manje linkova ali radi...

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Jel može netko ko koristi TV Zion provjeriti jel mu radi. Meni javlja grešku, a sad vidim da su navodno developeri sami "ugasili" TV Zion! ?? !

 

WTF?!!?

 Gotovo je, moderatori su sami skinili aplikaciju jer su bili pritiskani od policije. Stvarno steta, najbolja app sto se tice filmova i serija od izgleda, integracije i jednostavnosi koristenja. Sada sam se vratio na Gaia, iako nije intuitivno i jednostavno kao TVZion, uz Real debrid je dostupna ista kolicina linkova i kvalitete za filmove

9 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

...

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2020 14:02 (dadotb).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice