Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.516
|
čitano: 7.157.924
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Trenutno nemoguce gledat tvviet preko tele2 interneta...kad se upali vpn radi bez trzanja pa cisto ako netko ima problema nek proba vpn

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2020 21:38 (dado16).
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ES 1 i ES 2 na tvviet vise nisu fluidni kako su bili prije. Ne gledam cesto ali sad na Tour de France vidim da u.araju oči. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ES kanale preuzimamo potpuno isto kao i ranije, oni su u originalu mijenjali nesto - pretpostavljam... Sa nase strane nije nista mijenjano na samom streamu...

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

jeste, u pravu si

evo upravo proverio ES 1 FHD i vise ne ide 1080i25 nego 1080p25

ne znam odakle preuzima signal lucluc, ili mu je original menjao nesto ili je on nesto cackao

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

kao sto sam napisao, to je originalni stream i potpuno isto sve kako je vec godinama... tako da su oni u originalu nesto promijenili

 

teoretski trebala bi bolja slika sada biti jer je progressive, ali na nekim uredjajima je suprotan efekat

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.9.2020 15:49 (lucluc).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ali fps... nece biti tako glatko

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

tako oni isporucuju i ja to ne mogu mijenjati... doduse uvijek je i bilo na 25... s tim sada sto je progressive, na nekim uredjajima izgelda bolje nego ranije, a na nekim losije... sve zavisi od tv-a

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Lucluc, ima li nade da ova dva dokumentarna programa id istrage(crime) stave pod tv na zahtjev? Jako dobri programi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

za mene je uvek bolje 25i, jer cu to lako deinterlacijom pretvoriti u 50fps

dok za 25p, to je sto je

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mariclius kaže...
Lucluc, ima li nade da ova dva dokumentarna programa id istrage(crime) stave pod tv na zahtjev? Jako dobri programi.

 Planiram uskoro prosirenje kanala u tv na zahtjev, pa cemo dodati

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ajde molim te ako se sjetiš dodaj ta dva programa jer imaju jako puno kvalitetnih emisija.
Tražio sam post od nekog forumaša koji je preporučio za tvviet i tele 2 da se stavi vpn, ali ne mogu naći.
Ja sam na firefox samo dodao taj vpn dodatak, prijavio se npr. na Italiju i evo nema ni da trzne. Gledam na laptopu na poslu preko tele 2 i iako mi je bila brzina 20/30 trzali su i obični programi. Sada radi odlično. Hvala tom kolegi:)
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

MOzete na tele2 probati i staviti google dns u mreznim postavkama i trebalo bi da bude ok i bez vpn. Znaci ili u router ili u uredjaju preko kojeg gledate, standardne dns postavke izbirsete i pod primarni dns stavite: 8.8.8.8 i pod sekundarni: 8.8.4.4

 
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav,

Da li se može tivimate instalirati na LG smart tv ?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
prole kaže...

Pozdrav,

Da li se može tivimate instalirati na LG smart tv ?

 nazalost ne

lijep pozdrav

3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koji Sport Klub 1 ide na mesto SK1 FHD na tvvietu?

 

Posto hrvatski SK1 daje BiH, srpski takodje daje BiH, a na ovom SK1 ide utakmica Albanija - Litvanija??

 

Nista mi nije jasno. Znam da je na tvvietu na mesto SK1 FHD srpski, ali sada i komentator e drugaciji. Da nije bosanski ili crnogorski SK1?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zimizamizum kaže...

Koji Sport Klub 1 ide na mesto SK1 FHD na tvvietu?

 

Posto hrvatski SK1 daje BiH, srpski takodje daje BiH, a na ovom SK1 ide utakmica Albanija - Litvanija??

 

Nista mi nije jasno. Znam da je na tvvietu na mesto SK1 FHD srpski, ali sada i komentator e drugaciji. Da nije bosanski ili crnogorski SK1?

 to je bosanski SK1 , tako je kod nas na mtelu IPTV, svi ostali SK od 2-10 su srpski

5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kako se slažu Tvviet i A1 Homebox/Flatbox?

Također me zanima potrošnja prometa jer sam se, vrlo vjerojatno, zeznuo što sam uzeo Flatbox limitiran na 1TB po punoj brzini...bojim se da ne bude dovoljno.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

za gledanje bi trebalo biti dosta 1 tb  bez skidanja  filmova i gledanja puno videa na yubitu

sve radim samo da ne radim
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kod mene je prosjek 500-600 GB mjesečno, samo jedan tv radi radi s iptv i u prosjeku 5-6h dnevno a gleda se dosta i yt, svašta i skine... Sad je i pitanje i obračunska jedinica koja je u A1 ako se ne varam 1MB.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ahh

Vjerujem da je dovoljno za iptv, ali tu su još i HBO, klinci na youtubu, 4 moba...

Glupost sam napravio.

Morat ću vidjet s A1 koliko su fleksibilni pa da mi povećaju količinu prometa ili ako već limitiraju brzinu da to ne bude na smiješnih 2Mbita već barem 10-15.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

meni radi 2 tv-a(i to netflix 4k), 2 kompa, youtube stalno na tabletu, i 3 mobitela... i nisam dosegao 1 tb, najvise 800 gb...doduše ja sam na tele2 di je drugacija obracunska jedinica al ne bi trebalo biti razlike

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.9.2020 11:02 (dado16).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vrinho kaže...

Kod mene je prosjek 500-600 GB mjesečno, samo jedan tv radi radi s iptv i u prosjeku 5-6h dnevno a gleda se dosta i yt, svašta i skine... Sad je i pitanje i obračunska jedinica koja je u A1 ako se ne varam 1MB.

 Da, 1MB je, al mislim da zaokružuju nakon prekida konekcije.

Bojim se da kod mene ne bude dosta, a i sama pomisao da moram mislit na to me nervira.

 

Što se tiče samog rada Tvvieta preko A1, to je ok?

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mislim da ta obracunska jedinica i nije neki problem, kad se ugasi internet konekcija on zaokruzuje na 1mb, znaci umjesto 1023.8 mb bit ce 1024 i to je to, ne vidim tu problem
battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
TypeR8011 kaže...
vrinho kaže...

Kod mene je prosjek 500-600 GB mjesečno, samo jedan tv radi radi s iptv i u prosjeku 5-6h dnevno a gleda se dosta i yt, svašta i skine... Sad je i pitanje i obračunska jedinica koja je u A1 ako se ne varam 1MB.

 Da, 1MB je, al mislim da zaokružuju nakon prekida konekcije.

Bojim se da kod mene ne bude dosta, a i sama pomisao da moram mislit na to me nervira.

 

Što se tiče samog rada Tvvieta preko A1, to je ok?

 Imam šugavu Optimu nažalost. Ak je s mrežom i brzinom sve ok ne vidim razloga da imaš problema.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Upravo s Optime bježim i to nakon mjesec dana korištenja...samo radi lijenosti mi je trebalo toliko a ne par dana.

Fakat su očajni

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
U vrijeme lockouta tj kad smo bili zatvoreni doma žena je radila preko kompa od doma...dvije telke stalno radile, plus klinjo na fortniteu i skidanje igara s ps stora i surfanja i svaki svoj mob....
Dodje mi račun od bneta i tamo vidim 1.65 terabite....
Eto to je moj rekord ali uglavnom sam nesto ispod 1 tb svaki "normalni" mjesec...
Čak sam se bojao onoga fair usage ali nisu mi spustili brzinu niti me zvali...

Tako da glad za prometom je sve veća i ovaj 1tb koliko got se čini velik uz iptv na vise telki i svega ostaloga ispada da i nije neki promet koji je dovoljan ili je dovoljan na rubnjaku...
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.9.2020 14:29 (Blackcastle).
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

svaki dan se nanovo odusevim NOVA TV iptv listom, sjajno, bez stekanja, testirano kad su jace tekme u pitanju...jedino sto ne znam kakva je slika na 50 i vise inca...gledam na 32 i na 47 i odlicna je na vecini kanala

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.9.2020 20:27 (dadotb).
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...
U vrijeme lockouta tj kad smo bili zatvoreni doma žena je radila preko kompa od doma...dvije telke stalno radile, plus klinjo na fortniteu i skidanje igara s ps stora i surfanja i svaki svoj mob....
Dodje mi račun od bneta i tamo vidim 1.65 terabite....
Eto to je moj rekord ali uglavnom sam nesto ispod 1 tb svaki "normalni" mjesec...
Čak sam se bojao onoga fair usage ali nisu mi spustili brzinu niti me zvali...

Tako da glad za prometom je sve veća i ovaj 1tb koliko got se čini velik uz iptv na vise telki i svega ostaloga ispada da i nije neki promet koji je dovoljan ili je dovoljan na rubnjaku...

 nest si gadno radio kad si tolko uspio potrosit, moj se internet dijeli kroz dva kucanstva i tv netflix non stop radi nitko ne gleda iptv al netflix trosi vise od iptva, takoder youtube stalno na tabletu i dva kompa i nisam uspio 1tb, ocito je netko skidao call of duty igre ili slicno gdje ode 200 gb 

battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

jedno kucanstvo, 4k, iptv - preko 2 TB pretprošli mjesec :) 
prošli je bio ok, samo 1,2 TB

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zapravo sad kad i ja pogledam prosli mj sam potrosio 1tb, al nisam osjetio smanjenje brzine
battletag:MasnaKrvavic#2275
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice