Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.516
|
čitano: 7.158.944
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo sad će lucluc to riješiti 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Arena 2 negledljiva. Nadam se da će se popraviti

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Popravili smo i izvinjavamo se korisnicima jer je prvo poluvrijeme prekidalo.

 
1 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bok ekipa,
Lijepo vas molim za par savjeta ako vam nije problem.
Zanima me koji bi android TV box uređaj preporučili, a da podržava minimalno FHD rezu (može i 4K) te da radi fluidno pod opterećenjem?
Spajao bi ga na Panasonic plazmu dok ne kupimo novi model TV-a na bazi android sustava.
Također vas molim za preporuku kvalitetnog iptv provajdera i način kako dobiti detalje od istog, tipa listu programa, cijenu, broj paralelnih uređaja itd.
Najviše nas zanimaju filmski i serijski programi, sport nije toliko bitan.
Hvala unaprijed na odgovorima.
Pozdrav T.
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
TompaHR kaže...
Bok ekipa,
Lijepo vas molim za par savjeta ako vam nije problem.
Zanima me koji bi android TV box uređaj preporučili, a da podržava minimalno FHD rezu (može i 4K) te da radi fluidno pod opterećenjem?
Spajao bi ga na Panasonic plazmu dok ne kupimo novi model TV-a na bazi android sustava.
Također vas molim za preporuku kvalitetnog iptv provajdera i način kako dobiti detalje od istog, tipa listu programa, cijenu, broj paralelnih uređaja itd.
Najviše nas zanimaju filmski i serijski programi, sport nije toliko bitan.
Hvala unaprijed na odgovorima.
Pozdrav T.

 pozdrav, dobrodošao!

S obzirom da si spomenuo panasonic plazmu, eto, i ja ju imam, pa ću ti reći svoju kombinaciju;

 

Dakle, Pan. plazma 50" + Amazon Fire TV stick 4K + aplikacija TiVi Mate + TVViet IPTV.

Za filmove i serije dodatno koristim TV Zion (plaćen Zion Club) + Real Debrid account za kvalitetne trackere.

 

Sa ovom kombinacijom nikad nikakvih problema, sve pokriveno kak spada i što je najvažnije, sve 99,9% vremena radi perfektno!

 

EDIT;

Imam i druge kombinacije (Apple TV 4K kao i Android tv box Tanix mini), ali svaka od tih kombinacija ima neke prednosti i nedostatke. Recimo, na Apple TV nemožeš "instalirati" Zion app, itak... Tanix radi ok, ali nije baš fluidan, a mislim i da ga vrijeme pregazilo, iako se deklarira kao 4K, ali to sigurno nije...)

 

 

Eto, za sve ove detalje proguglaj, a ako nešto ne uspiješ naći, slobodno dodatno pitaj.

Jedino, trenutno je teško naći Ovaj Fire TV Stick jer je dosta tražen, ali za neko kratko vrijeme (ako ne prije, onda za black friday) će ih opet biti po njuškalu...

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.8.2020 21:47 (ZdravacVZ).
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Koji su nacini placanja kod tvvieta i redevila? Uplata na racun, kartice, paypal....? Vidim da su njihove liste jako stabilne..

Oni koji su placali ako moze iskustva..

Hvala
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
cibo kaže...
Koji su nacini placanja kod tvvieta i redevila? Uplata na racun, kartice, paypal....? Vidim da su njihove liste jako stabilne..

Oni koji su placali ako moze iskustva..

Hvala

 Za reddevil ne znam.

 

za TVViet;

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav Zdravac,


Hvala na dobrodošlici i detaljnim informacijama.

 

Budem malo progoglao vezano uz Amazon stick možda se nađe koji kod nas, u međuvremenu sam bacio oko na Xiaomi Mi TV Box S, vidim da je skoro istih specifikacija kao i Amazon fire, te su i cijenom tu negdje oko 500 kn, pretpostavljam da i nema nekih značajnih razlika između ta dva proizvoda ali eto bolje da pitam vas iskusne :)


Što se provajdera tiče razmišljam između TVViet i Reddevil, moram nekako doći do liste programa pa da usporedim što mi više odgovara, a od obaveznih na listi mi je Sci-Fi, AMC, HBO 1,2,3, FOX-ovi, Cinestar TV premiere...


Hvala još jednom, pozdrav!

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.8.2020 22:43 (TompaHR).
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
cibo kaže...
Koji su nacini placanja kod tvvieta i redevila? Uplata na racun, kartice, paypal....? Vidim da su njihove liste jako stabilne..

Oni koji su placali ako moze iskustva..

Hvala

Za reddevila - Paypal, Skrill i devizni racun (EU zemlje); ja sam koristio Paypal.

Inače sam jako zadovoljan listom, koristim ju već preko godinu dana.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.8.2020 22:38 (TompaHR).
9 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
TompaHR kaže...

Pozdrav Zdravac,


Hvala na dobrodošlici i detaljnim informacijama.

 

Budem malo progoglao vezano uz Amazon stick možda se nađe koji kod nas, u međuvremenu sam bacio oko na Xiaomi Mi TV Box S, vidim da je skoro istih specifikacija kao i Amazon fire, te su i cijenom tu negdje oko 500 kn, pretpostavljam da i nema nekih značajnih razlika između ta dva proizvoda ali eto bolje da pitam vas iskusne :)


Što se provajdera tiče razmišljam između TVViet i Reddevil, moram nekako doći do liste programa pa da usporedim što mi više odgovara, a od obaveznih na listi mi je Sci-Fi, AMC, HBO 1,2,3, FOX-ovi, Cinestar TV premiere...


Hvala još jednom, pozdrav!

 eto ja slucajno imam oba uredjaja...uzmi ipak Amazon firestik 4K, ima bolji daljinac, ako nista drugo...malenu prednost dajem amazon stiku..koristim ih za IPTV, gledanje filmova preko zion cluba, YT...nista vise

9 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

sinoc 3 sata gledao tekme fudbal, tenis, NOVA iptv, bez greske, Arene i SK...inace, primijecujem da su se mnogi davatelji usluga IPTV jako popravili, konkurencija cini cuda 

Moj PC  
4 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hvala Dado,
Znači sve ostalo je slično osim daljinca koji je kako kažeš bolji kod Amazon sticka...
Pokušati ću onda uloviti Amazon fire negdje, jer će i meni služiti isključivo za IPTV, ostalo (filmovi, youtube i mjuza) tako i tako imam spojeno preko DLNA Playstationa.
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ti francuzi nije loše  , ova lista fino radi u stb  

 

 

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2020 11:25 (fukavac).
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Fire Stick ima još jednu prednost, koja možda trenutno nije bitna, ali s vremenom može postati, a to je Alexa i smart home.

Dosta prektično je kad na ebayu kupiš smart switch - prekidače za svjetla, ili utičnice, ili neke druge uređaje koji podržavaju smart home sa Alexom, (npr. termostat, klima uređaje, ili nešto treće...)

 

Praktično i fora!

 

Što se tiče listi, kako vidim, na zadnjim stranicama se istču TVViet, reddevil i Nova

 

Moj savjet ti je da isprobaš / kupiš po mjesec svaku od ovih, i nakon 3 mjeseca odlučiš koja TEBI najbolje odgovara.

 

 

 
4 0 hvala 1
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima li šta uživo/atraktivno na sk4k u najavi da prenose? Šta oni inače prenose?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pmiloica kaže...

Ima li šta uživo/atraktivno na sk4k u najavi da prenose? Šta oni inače prenose?

 Do sada ja nisam vidio ništa uživo. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
SK 4 više nije SD. SBB prebacio na HD tako da konačno ćemo imati još jedan sk kanal u HD. Još samo da tvviet prebaci u HD. :D
 
1 1 hvala 2
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Je to vezano uz Alexu sam malo proučio i moglo bi biti fora kada se sve posloži, mislim da je prevagnuo Fire stick :)

Imam samo jedno pitanje vezano uz njega, da li je on službeno podržan od Googlea, tj. da li na sebi ima instaliran google app store da se samo spojim sa svojim postojećim accountom?

A ovo za provajdera je jako dobar savjet, hvala Zdravac!

9 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
TompaHR kaže...

Je to vezano uz Alexu sam malo proučio i moglo bi biti fora kada se sve posloži, mislim da je prevagnuo Fire stick :)

Imam samo jedno pitanje vezano uz njega, da li je on službeno podržan od Googlea, tj. da li na sebi ima instaliran google app store da se samo spojim sa svojim postojećim accountom?

A ovo za provajdera je jako dobar savjet, hvala Zdravac!

 nazalost nema app store google

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Upravo tak, nema appstore googla. Tu će trebati malo kemijanja

 

Ja imam Mac, pa koristim ADBLink aplikaciju s kojom prebacim "instaliram" te aplikacije  (.apk) na stick.

 

Imaju i još neke opcije (Downloader, ili još jedna da instaliranu aplikaciju s moba prebaciš na stick.)

 

Po tome pitanju, mislim da je Android box jednostavniji.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Apps2fire, ne može jednostavnije. Skineš aplikaciju na mob i sa njega prebacujes na firestick.
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

To što ima ili nema na app storu je u praksi nebitno. Sve što podržava box se može instalirati klasičnim putem. Uz sve to ne volim te njihove verzije, recimo Kodi - skinem verziju koja meni odgovara i ugasim apdejt. Ili STB emu , instalirao njihovu free verziju a našao i krekovanu pro verziju. Sjetih se SSIPTV kojeg su izbacili sa app a ja instalirao pre toga. Kad sam morao vratiti uređaj na fabričko izbrisalo mi i njega, ladno ga instalirao klasičnim načinom.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2020 16:20 (torpedooo).
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

SK 4K. Taj kanal nema ništa uživo. Luc, bolje da ga ugasiš da ti ne troši resurse.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Lucluc, pa koji isus bog se događa sa Arenom HR 2    ?????

 

Sad baš dok su kvalifikacije F1   :///

 

 

Gledam na Premium Sport 1 i tu ništa ne trza, radi dobro.

 

Ali Arena mi je negledljiva!

 
2 0 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Popravio sam arena2 i ne bi se smjelo vise ponavljati. izvinjavamo se jos jednom

 
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Popravio sam arena2 i ne bi se smjelo vise ponavljati. izvinjavamo se jos jednom

 

Sad je super!  Thanks!

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...

SK 4K. Taj kanal nema ništa uživo. Luc, bolje da ga ugasiš da ti ne troši resurse.

 Bit će prijenosa uživo. Užitak za oči je i gledanje snimki na savršenoj 4K slici  Smatram da je uvođenje SK 4K u ponudu tvviet bio odličan potez lucluca  

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kad ce bit live prijenosa a kog zanimaju snimke
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
Kad ce bit live prijenosa a kog zanimaju snimke

 Pitanje bi bilo OK da je upućeno izravno SK televiziji... Ne mogu odgovoriti u njihovo ime ali pokušat ću logički. Vjerojatno nema niti tehničkih mogućnosti za 4K prijenose bjeloruske nogometne lige, islandske lige, ruske lige itd jer ih tv kuće koje rade prijenose niti ne rade s 4K kamerama... Korona je sve pomakla, početak utakmica španjolskog i engleskog nogometnog prvenstva koji čine dugogodišnju okosnicu programa svih SK kanala još je prilično daleko. Koliko će tada biti live prijenosa, ne znam ali nešto će sigurno biti.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice