Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.508
|
čitano: 7.150.781
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Splićanin kaže...

Dobra večer ,evo da javim dojmove,nije moglo proci bolje,na arena sport 1 srbija sam gledao Manchester City-Real Madrid(laptop), a na arenasport 2 srbija sam gledao Juventus-Lyon(TV).Dakle niti jedna od te 2 utakmice niti jednom nije zaštekala,dakle uzivanje na 100 %,zelim se zato zahvaliti na profesionalnoj usluzi lucluc jer smatram da je danas opterećenje bilo jako veliko jer su ove amo reći prve prave utakmice nakon korone(mislim liga prvaka) i još da dodam da je Juventus ispao.Pa večer nemoze biti bolja.

Pozdrav.

 Ne kuzim zakaj nisi Manchester City-Real Madrid na tvviet-u gledao na Planeet Sport 1, na PC-u slika bila odlicna, bez ikakvih trzanja i zastekavanja.

 

Ali i na jos nekim IPTV provajderima iz naseg okruzja slika je bila takodjer odlicna bez problema.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.8.2020 23:49 (Bugov moljac).
15 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ovo trzanje na ovom tvviet je KATASTROFA! Stream se ne moze sastaviti 10 prokletih sekundi u kontinuitetu! I ne, nije do mog interneta!

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.8.2020 23:58 (KimCage).
Moj PC  
0 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...
Bugov moljac kaže...
scylla98 kaže...

 Standard za 4K je 50fps, ne 60.

 USA i Kanada valjda idu 720p60, ne 1080p60.

 Hoces reci da 60 FPS-a nije bolje od 50 FPS-a ili...

 

Zar nije manji ghosting na 60 FPS u odnosu na manje FPS-a...

 

 Clan iznad je napisao da se i 4K kanali svuda pustaju sa 60fpsa, sto nije tacno. Standard je 50fps.

 Milslim, proverite koliko 4K kanala idu u 50 a koliko u 60 fpsa. I to mislim zvanicno, a ne u piratskim listama, tu sam vidjao kanale i sa 100fpsa :D

 

Ma ne znam da li je 60 FPS, nemam ni 4K ni 4K kanale, mislim imam ih ali ih ne koristim, nemam gde da ih gledam  Rekoh mozda je to standrad, ako nije onda u redu.

 

Sto se tice 60 FPS na americkim kanalima, idu tako, tacnije 59 fps, kad vidim u Kodiju one podatke tako pise. Recimo na Starz kanalima kad gledam film i na nasem HBO-u primecuje se razlika, pa sad?  Nije samo Starz, sve koje imam americke su 59 fps i 720p i 1080p. Ali nisam im gledao zvanicne podatke kako idu. 

 

Sto kazes najbitnije je da je stabilno, mada gledam ja pomalo i kvalitet slike. Ono ako je FHD bar nek lici na nesto 

 

 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
KimCage kaže...

Ovo trzanje na ovom tvviet je KATASTROFA! Stream se ne moze sastaviti 10 prokletih sekundi u kontinuitetu! I ne, nije do mog interneta!

 Od kada si ti to tvviet pretplatnik - svi se sjećamo da si imao Red Devil pretplatu?

3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
KimCage kaže...

Ovo trzanje na ovom tvviet je KATASTROFA! Stream se ne moze sastaviti 10 prokletih sekundi u kontinuitetu! I ne, nije do mog interneta!

 Kako ti je povezan box ili tv sa ruterom?

13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Gledao na planetsport malo jednu, malo drugu tekmu i nijedan trzaj nisam vidio, tvviet 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
1 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tuškanac07 kaže...
KimCage kaže...

Ovo trzanje na ovom tvviet je KATASTROFA! Stream se ne moze sastaviti 10 prokletih sekundi u kontinuitetu! I ne, nije do mog interneta!

 Od kada si ti to tvviet pretplatnik - svi se sjećamo da si imao Red Devil pretplatu?

 Imao sam je samo kao test.

 

zimizamizum kaže...
KimCage kaže...

Ovo trzanje na ovom tvviet je KATASTROFA! Stream se ne moze sastaviti 10 prokletih sekundi u kontinuitetu! I ne, nije do mog interneta!

 Kako ti je povezan box ili tv sa ruterom?

 Tv povezan preko ethernet kabla na net. 

3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ok. Onda u tom sucaju ne bi trebalo da bude problema.

 

Ako ima problema onda jednostavno potrazi provajdera gde nemas. Nema bas nekog drugog resenja.

 

Znam da slucajeva gde ljudi gledaju preko wifi-a pa je to problem, enternet je najbolji za stream i stabilnu konekciju.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pa da, zato sam i isao na taj tip konekcije. Ova trzanja sa tvviet nisu rijetka i desavaju se na mnogim kanalima ali ne znam sta je problem. Jednostavno stream stane na 3-4 sekunde pa ponovo krene i poslije nekih 10ak sekundi opet stane na 3-4 s i tako u krug. A za to vrijeme dok ja buljim u static image stream ne prekida pa kad se vrati, izgubim tih nekoliko sekundi.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
KimCage kaže...

Pa da, zato sam i isao na taj tip konekcije. Ova trzanja sa tvviet nisu rijetka i desavaju se na mnogim kanalima ali ne znam sta je problem. Jednostavno stream stane na 3-4 sekunde pa ponovo krene i poslije nekih 10ak sekundi opet stane na 3-4 s i tako u krug. A za to vrijeme dok ja buljim u static image stream ne prekida pa kad se vrati, izgubim tih nekoliko sekundi.

 

 Onda ti je najbolje kontaktirati njihovu korisničku podršku ili lucluca ovdje. Možda postoji nekakav lokalni problem s tim internet provajderom i u toj državi iz koje se javljaš koji lucluc možda može riješiti.

3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jedino mozda jos da probas sa VPN-om nekim. Procitao sam ovde da korisnicima iz Hrvatske njihovi provajderi hoce da prave problema pa moze i to da bude?

 

Uglavnom ta cesta seckanja 100% nisu do tvvieta, jer jednostavno meni kao i vecini radi odlicno. Da secne ili prekine po nekad zna, ali cesto nema sanse. Ja bukvalno upalim kanal i u stanju je da radi po nekoliko sati. Ugasim tv, box mi i dalje bude ukljucen, posle kad se vratim kuci upalim tv, taj kanal jos uvek radi. Tako da do tvviet nije problem, to ti garantujem.

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.8.2020 0:52 (zimizamizum).
 
1 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
KimCage kaže...

Ovo trzanje na ovom tvviet je KATASTROFA! Stream se ne moze sastaviti 10 prokletih sekundi u kontinuitetu! I ne, nije do mog interneta!

 Tu se varaš, posebno ako si iz HR. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
KimCage kaže...

Pa da, zato sam i isao na taj tip konekcije. Ova trzanja sa tvviet nisu rijetka i desavaju se na mnogim kanalima ali ne znam sta je problem. Jednostavno stream stane na 3-4 sekunde pa ponovo krene i poslije nekih 10ak sekundi opet stane na 3-4 s i tako u krug. A za to vrijeme dok ja buljim u static image stream ne prekida pa kad se vrati, izgubim tih nekoliko sekundi.

 

 Sta su odgovorili iz korisnicke sluzbe kad si se zalio na problem sa gledanjem?

 

Ps. hvala svima na lijepim rijecima. Idemo samo naprijed :-))

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kimcage, meni je isto tako bilo radilo kad sam promjenio iptv dok nisam resetirao ruter. Nakon toga radilo odlično. Ne znači da je to, ali vrijedi probati ako nisi.
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kimcage, meni je isto tako bilo radilo kad sam promjenio iptv dok nisam resetirao ruter. Nakon toga radilo odlično. Ne znači da je to, ali vrijedi probati ako nisi.
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Svinja kaže...

Zadnji put kad sam skeniro programe na TV-u mi je našao mađarske kanale, među kojima je i M4 Sport (HD), prenosili su danas city - real. Znam da nema veze s temom ali ako netko nema druge opcije i ovo je ok za ligu prvaka.

 To ne da je zadnja opcija nego jedna od glavnih s obzirom na kvalitetu slike na mađarskim TV stanicama.

15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

TVVIET svako par dana neki kanal bi trzao ili se slika zamrznula povremeno

tehnicka podrska to riješi .. par dana ok i onda opet ponovno ... taman kad je neki film u điru ...

 

očito je to takva usluga ... za razliku od kineza imaš znatno kvalitetniju sliku i brzu servisnu podršku (i to plaćaš) ... nažalost stabilnost ti nitko ne može garantirati

 

 

to je moje iskustvo, preko smart TV-a gledam ... možda bi bilo drugačije da prikačim neki android box pa da gledam preko aplikacije?

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ovaj testni 4k je SK 4K?! na tvviet listi i bude li aktivan kad budu kvalifikacije F1?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
BoTiA kaže...

TVVIET svako par dana neki kanal bi trzao ili se slika zamrznula povremeno

tehnicka podrska to riješi .. par dana ok i onda opet ponovno ... taman kad je neki film u điru ...

 

očito je to takva usluga ... za razliku od kineza imaš znatno kvalitetniju sliku i brzu servisnu podršku (i to plaćaš) ... nažalost stabilnost ti nitko ne može garantirati

 

 

to je moje iskustvo, preko smart TV-a gledam ... možda bi bilo drugačije da prikačim neki android box pa da gledam preko aplikacije?

 Kada vam se to desavalo? mislim da nema vise tih slicnih problema... To se desavalo jedno vrijeme kada su bili oni napadi, pisali smo o tome

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...

Ovaj testni 4k je SK 4K?! na tvviet listi i bude li aktivan kad budu kvalifikacije F1?

 Trenutno testiram interno nesto, pa cemo vidjeti ovih dana

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
BMT kaže...
Svinja kaže...

Zadnji put kad sam skeniro programe na TV-u mi je našao mađarske kanale, među kojima je i M4 Sport (HD), prenosili su danas city - real. Znam da nema veze s temom ali ako netko nema druge opcije i ovo je ok za ligu prvaka.

 To ne da je zadnja opcija nego jedna od glavnih s obzirom na kvalitetu slike na mađarskim TV stanicama.

 Ma slika je super ali bih ipak volio i razumit šta pričaju :)

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

vec neko vreme ide u jednoj domacoj listi sk 4k

mozda ce krenuti masovnije da ga ubacuju domace liste

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...

vec neko vreme ide u jednoj domacoj listi sk 4k

mozda ce krenuti masovnije da ga ubacuju domace liste

 Već je vrijeme da se lagano ubacuju te 4K, ima nas koji to lagano možemo gledat.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja bih vas zamolio da mi kažete na koj način bih mogao pogledati večeras utakmicu Dinamo vs Celje.

15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Problemi sa tvviet su bili prije tjedan dana ..sada je u redu ..vidit ćemo do kada 😉

Zanima me da li i koliko često se obnavlja videoteka ... također, da li bi se uz kratak sadržaj filmova u videoteci mogao ubaciti i rating na IMDBu?
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.8.2020 16:43 (BoTiA).
11 godina
neaktivan
offline
Dinamo vs Celje

Ja bih vas zamolio da mi kažete na koji način bih mogao besplatno pogledati utakmicu Dinamo vs Celje.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sinoć Liga Prvaka na tvvietu radila super, PlanetSport 1 i 2. Jedino mi je nakon utakmice počelo štekati kad su pokazivali sažetke.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 1 hvala 1
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
antimadridista kaže...

Sinoć Liga Prvaka na tvvietu radila super, PlanetSport 1 i 2. Jedino mi je nakon utakmice počelo štekati kad su pokazivali sažetke.

 evo da kazem i ja dvi riči,pogledao moj Bayern i niti jednom nije zaštekalo na tvvietu(gledao na tv na kanalu Arena Sport 1 Srbija)..

antimadridista ma jesi ti oni sa 24 sata danilo ignacije pribicevic

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

jel zna neko neku listu gde ima sk 4k? 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ako netko ima m3u htcp italia editor bio bi mu zahvalan da mi pošalje na pp a može i bilo koji drugi m3u software. (a da nije na njemačkom jeziku)

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.8.2020 16:16 (Blackcastle).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice