Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.518
|
čitano: 7.159.802
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kako kablovska Arene u HD? Cemu to? Kod nas su do skora isle SD i FHD, a sada samo FHD. Sumnjam da je u Hrvatskoj drugacije, mada mozda i gresim?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da budem iskren ja ovim sa ovim tvviet uopste nisam zadovoljan ovih dana. Non stop mi program freezuje i na pojedinim kanalima nema sanse da sastavim 5min gledanja bez prekida. Za ovu cijenu ovo mora biti mnogo mnogo bolje jer se trenutno sa ovim problemima uopste ne razlikuju od neke liste za 5€.

Moj PC  
1 2 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

 nažalost neke liste rade bolje s vpn-om  ili preko neke druge aplikacije  teba ispobavati i naći sebi najoptimalniju  makar  bi trebalo raditi isto preko svih aplikacija nažalost nije tako a nije ni slika ista na svim aplikacijama

sve radim samo da ne radim
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
simontemp kaže...

Pogledaj malo bolje i vidjet ćeš da kanal s  h265 NE RADI. Ja sam htio gledati PSG-Lyon kad ono nula bodova.

 kad sam napisao post, pogledao sam prvo poluvijrjeme, nakon toga drugo, produzetke i penale. većinu vremena sam gledao H265, a povremeno prebacivao na običnu Arenu FHD zbog usporedbe. Sve radi bez ikakvih problema.

zimizamizum kaže...

Kako kablovska Arene u HD? Cemu to? Kod nas su do skora isle SD i FHD, a sada samo FHD. Sumnjam da je u Hrvatskoj drugacije, mada mozda i gresim?

 Ne pričam o usporedbi Arena kanala na kablovskoj u HD i IPTV Arene u FHD, već općenito, usporedba kablovskih kanala u HD i IPTV TvViet kanala u FHD. pisao sam o tome ovdje vec ranije u temi i radio usporedbe.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
simontemp kaže...

Pogledaj malo bolje i vidjet ćeš da kanal s  h265 NE RADI. Ja sam htio gledati PSG-Lyon kad ono nula bodova.

 Kod mene je sve radilo perfektno

 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
simontemp kaže...

Pogledaj malo bolje i vidjet ćeš da kanal s  h265 NE RADI. Ja sam htio gledati PSG-Lyon kad ono nula bodova.

 

Ako koristiš m3u koji se ne ažurira automatski moraš ponovo ubacit jer su promijenili dio linka za taj kanal.

15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pa tako reci, u tom grmu lezi zec, bravo, zahvaljujem.

 

Nesmije nista da promakne

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.8.2020 15:21 (Bugov moljac).
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sutra treba na h265 kanal staviti utrku f1

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ne čačkati Sky F1 dok radi!    :)

 

 

Vi koji koristite VPN (i ja ga koristim), nije samo do lista, treba pronaći optimalni VPN server. Znači ne VPN Providera, nego zemlju u kojoj se nalazi njihov server . A to nije problem promjeniti. Recimo, ja koristim NordVPN, legalno kupljen, i sa TVViet mi se server u Austriji pokazao kao najbolje / optimalno rješenje (nijednom nije zatrznilo, a ping je oko 30   (THT 4G internet).

 

Dok recimo, ako stavim server u HR, tu zastaje (VPN serveri im idu preko A1 neta, mislim) . Ali ne zbog liste nego nisu baš kvalitetni VPN serveri pa dolazi do kratkotrajnih prekida interneta. Odnosno, kad komp ili router izgubi konekciju sa VPN serverom, NordVPN aplikacija automatski blokira pristup internetu BEZ VPN-a, pa tu onda nastaje problem.

 

To zna trajati samo par sekundi, i za zionTV i gledanje filmova to nije problem, ali za IPTV je.

 

Dok recimo server u AT nema takvih problema.

 

A ima i nešto u rutama, al to mi se neda baš reklamirati ako ne moram...

 
3 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
simontemp kaže...

Pogledaj malo bolje i vidjet ćeš da kanal s  h265 NE RADI. Ja sam htio gledati PSG-Lyon kad ono nula bodova.

 Preko kojeg uredjaja gledas, odnosno koje app?

KimCage kaže...

Da budem iskren ja ovim sa ovim tvviet uopste nisam zadovoljan ovih dana. Non stop mi program freezuje i na pojedinim kanalima nema sanse da sastavim 5min gledanja bez prekida. Za ovu cijenu ovo mora biti mnogo mnogo bolje jer se trenutno sa ovim problemima uopste ne razlikuju od neke liste za 5€.

 Da li ste se javljali korisnickoj sluzbi da se ustanovi uzrok problema?

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dan1234567890 kaže...
Danas stigao kući nakon tjedan dana i jedva dočekao da vidim kako izgleda kanal u h265. Gledam na ekranu od 65". Prvo sam ga morao naci u kategoriji filmskih (?) kanala i radi bez greške (pogledao prvo poluvrijeme psg-ol) i malo mijenjao kanal između 265 i arene FHD. Nije da sam primijetio neke očigledne razlike i nisam siguran da mi netko okrene kanal da bi znao pogoditi koji je iz prve (iz druge bi mogao ziher), no čini mi se 265 malo fluidniji. Ono što mi na oba programa fali je malo oštrine s obzirom da se radi od FHD, jer mi na kablovskoj HD izgleda oštrije od FHD na IPTV (pisao sam već o tome, to je stara tema...)...😬 Pohvale liclucu na uvođenju 265!!👍

 Problem je i sto je h264 arena visokog kvaliteta... Sto se tice ostrine, mislim da je zbog deinterlacije... Mada poigrat cu se jos detaljno sa raznim parametrima

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
Dan1234567890 kaže...
Danas stigao kući nakon tjedan dana i jedva dočekao da vidim kako izgleda kanal u h265. Gledam na ekranu od 65". Prvo sam ga morao naci u kategoriji filmskih (?) kanala i radi bez greške (pogledao prvo poluvrijeme psg-ol) i malo mijenjao kanal između 265 i arene FHD. Nije da sam primijetio neke očigledne razlike i nisam siguran da mi netko okrene kanal da bi znao pogoditi koji je iz prve (iz druge bi mogao ziher), no čini mi se 265 malo fluidniji. Ono što mi na oba programa fali je malo oštrine s obzirom da se radi od FHD, jer mi na kablovskoj HD izgleda oštrije od FHD na IPTV (pisao sam već o tome, to je stara tema...)...😬 Pohvale liclucu na uvođenju 265!!👍

 Problem je i sto je h264 arena visokog kvaliteta... Sto se tice ostrine, mislim da je zbog deinterlacije... Mada poigrat cu se jos detaljno sa raznim parametrima

 

 

ajde kad ces se vec igrati, kad ces se poigrati s ministrom i Tv na zahtjev(unatrag) govorio si da ces uvesti reda malo :)

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ljudi koji iptv je najbolji da ima videoteku, sportske programe u fhd i unazad premotavanje?

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Filip100able kaže...

Ljudi koji iptv je najbolji da ima videoteku, sportske programe u fhd i unazad premotavanje?

TvViet

Za ostatak ekipe ne znam da netko ima gledanje unazad.. a ovo sve sto si naveo ima tvviet.

Naravno nemres sve programe gledat unazad, ali mozes one bitne. Najbolje da uzmes test,

pa da vidis sam jel ti pase.

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Kako ga mogu kontaktirati za vise informacija mail.

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Poslao sam ti link za web stranicu privatnom porukom.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.8.2020 12:01 (kameni_zg).
11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Moze mi netko poslat listu kanala od Tvviet?

Tnx

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam ga pitao na mail sada i cekam odg

5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Može na pp, preporuka za listu sa dobrim uk, us i njem kanalima. tnx 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Želio bih znati hoćete li ubuduće na svoju TV listu dodati slovenske kanale i ako jesu, koliko ih treba biti.
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav. Razmotrit cu tu opciju, pa javim. Naime, jako malo imamo korisnika iz slovenije, pa moramo malo preracunati isplativost

 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

dečkići još malo pa počinje 

 

 

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.8.2020 21:18 (fukavac).
 
3 1 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Molim vas, ako je moguće, jer na tržištu danas nema mnogo pružatelja kvalitetnih slovenskih kanala. Trenutno tražim davatelja kvalitete, osim neke porculana na aliexpressu, a vaša konkurencija nettviet nema davatelja SLO kanala.
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vitamincek kaže...
Molim vas, ako je moguće, jer na tržištu danas nema mnogo pružatelja kvalitetnih slovenskih kanala. Trenutno tražim davatelja kvalitete, osim neke porculana na aliexpressu, a vaša konkurencija nettviet nema davatelja SLO kanala.

 Samo da napomenem da usluga : nettvviet nema veze sa tvviet koji se ovdje spominje. Nettvviet je usluga koja se prestavlja slicno da bi prikupili vise korisnika

3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Aha. Kod njih sam testirao SLO kanale . Imajo oko 80 SLO kanalov baš možda samo kakvih 5 u FHD resoluciji. Svi ostali su u HD, čak kakvih 15-20 u SD resoluciji. Zato vas molim, da proširite vašu ponudbu na SLO kanale (štoviše v FHD resoluciji), ker sam na ovom forumu čitao, da imate najbolj kvalitetne resolucije kanalov. Hvala.
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ide li Red devil lista u ove avanture s nekim kanalima u hevcu?
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Deinterlacija, deinterlacija, deinterlacija !!! Posebno sportskih kanala je ključ. Vidjeli smo da ni visoki bitrate u hevcu ne daje impresivne rezultate i kristalno čistu sliku ako deinterlacoja nije  vrhunska. Evo na jednom legalnom iptv sa njihovim uređajem čistija je slika i fluidnija na arenasportu od tvviet hevc, imam priliku da uporedim..

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pmiloica kaže...

Deinterlacija, deinterlacija, deinterlacija !!! Posebno sportskih kanala je ključ. Vidjeli smo da ni visoki bitrate u hevcu ne daje impresivne rezultate i kristalno čistu sliku ako deinterlacoja nije  vrhunska. Evo na jednom legalnom iptv sa njihovim uređajem čistija je slika i fluidnija na arenasportu od tvviet hevc, imam priliku da uporedim..

 Moze malo jasnije-detaljnije, kojem legalnom iptv-u, sa kojim uredjajem je cistija alika nego na tvviet hevc-u, slikaj pa nam tu stavi sliku da se uvjerimo.

3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zato taj legalni IPTV provajder kosta 20e mesecno vrlo verovatno, a sa svim ovim kanalima tipa HBO, Cinemax, Cinestar Premiere i SK i Arene zajedno bi kostao preko 30e tako da jbg. 

 

 

Kod mene Arena u hevcu preko tvvieta je slicna kvalitetom kao na kablovskoj (Supernova), ali cini mi se da su izvorne hrvatske Arene kvalitetnije od izvornih srpskih tj. hrvatske imaju veci bitrejt. Sport Klubovi nasi su kvlitetniji malo od Arena.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vitamincek kaže...
Aha. Kod njih sam testirao SLO kanale . Imajo oko 80 SLO kanalov baš možda samo kakvih 5 u FHD resoluciji. Svi ostali su u HD, čak kakvih 15-20 u SD resoluciji. Zato vas molim, da proširite vašu ponudbu na SLO kanale (štoviše v FHD resoluciji), ker sam na ovom forumu čitao, da imate najbolj kvalitetne resolucije kanalov. Hvala.

 poslao sam ti slovensku listu za stb emulator

sve radim samo da ne radim
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice