Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.162.205
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Rivaldo kaže...

Evo došla mi ponuda od Cableguy IPTV pro - posebna akcija vrijedi do kraja mjeseca gdje godišnju listu mogu kupiti za svega 36 EUR. Uzet ću test. Ima li tko iskustva u nekom dužem periodu, bilo loša ili dobra? 

 Jel to onaj što je masu ljudi zeznuo za pare i ugasio iptv stream?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
Rivaldo kaže...

Evo došla mi ponuda od Cableguy IPTV pro - posebna akcija vrijedi do kraja mjeseca gdje godišnju listu mogu kupiti za svega 36 EUR. Uzet ću test. Ima li tko iskustva u nekom dužem periodu, bilo loša ili dobra? 

 Jel to onaj što je masu ljudi zeznuo za pare i ugasio iptv stream?

 Neznam da li je to onaj što je masu ljudi zeznuo za pare i ugasio iptv stream ali ja sam koristio tu listu prošle godine i bila je vrlo korektna do trenutka kad su svi imali problema sa listama pa se onda ugasila. Lista nije bila aktivna dosta dugo, ali nakon otprilike 2 mjeseca obavijestio me da se ispričava te mi je obnovio aktivnost liste za nekih mjesec dana iako mi je u međuvremenu istekla. Nažalost, izbor kanala niti kvaliteta slike nije mi bila zadovoljavajuća pa nisam produžio istu. Kako je sada, neznam.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
I ja sam također imao listu od njih i kad je pala nisam se više vraćao. Dobio sam na mail test pa javim dojmove sutra
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Lucluc, ima li razlike u kvaliteti na kojem se uređaju gleda preko android aplikacije, da li neki bolje renderuju sliku, kakve su trake koje se prikazuju na informativnim kanalima, kako su se pokazali sportski događaji, ima li razlike između kineskih android boxova i nvidia shielda npr ?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

nebi trebalo , ali po meni ima razlike  , nije svagdje  ista slika ima razlike najviše u boji  ima razlike i u brzini otvaranje liste  , svaki od nas ima drukčiji ukus pa i boje drukčije vidimo , isprobaj aplikacije  i sam si odaberi koja ti je najbolja 

sve radim samo da ne radim
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Uzeo listu od reddevils i super sam zadovoljan, slika je odlicna i uopce ne trza, za razliku od tvviet gdje mi je skoro svaki program stekao... Ne kazem da je tvviet los, jer vidim da ga ljudi hvale jako ali meni nije radio bas najbolje, koji je razlog ne znam.. 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
1 1 hvala 1
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pmiloica kaže...

Lucluc, ima li razlike u kvaliteti na kojem se uređaju gleda preko android aplikacije, da li neki bolje renderuju sliku, kakve su trake koje se prikazuju na informativnim kanalima, kako su se pokazali sportski događaji, ima li razlike između kineskih android boxova i nvidia shielda npr ?

 U biti sve zavisi koliko si zahtjevan korisnik... Ja iskreno nisam primjetio znacajne razlike izmedju dva razlicita android boxa. Jedan je bas jeftin, drugi je prilicno skup. Ali primjetim razlike u tv-u... Mislim da ipak tv igra najvecu ulogu

3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Uh od televizora bas moze dosta da zavisi. Neki bolje peglaju i sliku cak. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.6.2020 1:54 (zimizamizum).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kako vidim rezoluciju slike na SSIPTV aplikaciji?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Rivaldo kaže...

Evo došla mi ponuda od Cableguy IPTV pro - posebna akcija vrijedi do kraja mjeseca gdje godišnju listu mogu kupiti za svega 36 EUR. Uzet ću test. Ima li tko iskustva u nekom dužem periodu, bilo loša ili dobra? 

 Ja uzeo test. Ne znam jel nešto krivo radim ali ta lista nema sportskih programa uopće ili? 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
antimadridista kaže...
Rivaldo kaže...

Evo došla mi ponuda od Cableguy IPTV pro - posebna akcija vrijedi do kraja mjeseca gdje godišnju listu mogu kupiti za svega 36 EUR. Uzet ću test. Ima li tko iskustva u nekom dužem periodu, bilo loša ili dobra? 

 Ja uzeo test. Ne znam jel nešto krivo radim ali ta lista nema sportskih programa uopće ili? 

 Pa trebalo bi biti sportskih programa:

 

 

4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Puno puta test liste budu bez sportskih kanala. Kad platis tek onda otvore sve kanale.

ex toniv3x
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Uzeo test jučer, od cableguya, koristio ih prije dok se nije dogodio onaj globalni pad. Za 36 eura godišnje imaju ono što je meni bitno. Sport. Sinoć je sve radilo, na areni gledao milan i juve, bez prigovora. Slika vrlo dobra. Nude puno alternativnih sportskih kanala, poput beina i sličnih. Dokumentarne i filmske samo preletio i rade ok. Slika kako di. Negdje bolja negdje lošija. Ali za 36 eura godišnje imaju moj glas.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.6.2020 18:58 (bumbumzvonko).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bumbumzvonko kaže...
Uzeo test jučer, od cableguya, koristio ih prije dok se nije dogodio onaj globalni pad. Za 36 eura godišnje imaju ono što je meni bitno. Sport. Sinoć je sve radilo, na areni gledao milan i juve, bez prigovora. Slika vrlo dobra. Nude puno alternativnih sportskih kanala, poput beina i sličnih. Dokumentarne i filmske samo preletio i rade ok. Slika kako di. Negdje bolja negdje lošija. Ali za 36 eura godišnje imaju moj glas.

 Problem sa tim listama je što svi imaju isti izvor a problemi se obično dese kad je nešto bitno . U svakom slučaju može proći kao neka bekap lista.

3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozz, koristim Tvviet vec skoro 1 godinu i problem je što mi nekad šteka, naravno  da je u tom trenu i test prema Frankfurtu ispod 3Mbps (imam 50Mbps paket) e sad složio sam si NordVPN ma Mikrotiku ali ne radi mi na MAG-u, dok na AK playeru preko VPN radi normalno.

Ima li tko iskustva sa time, di bi bio problem?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozz. Moguce je da se token nije sinhronizirao, pa ne radi na magu. Mozes se javiti korisnickoj sluzbi da provjere logove. LP

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

tvviet_slika:

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.6.2020 18:44 (Bugov moljac).
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel vama koji gledate tvviet preko ministre radi? Meni ne želiučitati ni jedan kanal

 

EDIT: proradilo

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.6.2020 19:16 (dmanz).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

radi, radi tvviet, vidljivo na slici:

 

 

 
0 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Gledam iptv preko Samsung ru8002 TV-a. Ssiptv aplikacija. Ponekad se dešava ovo. Gledam program i samo odjednom nestane ton, slika ide dalje kao da se ništa nije desilo. I samo daljinskim prebacim jedan program unazad i vratim i onda se vrati zvuk i sve radi normalno. Problem je što to prilično živcira i dešava se odprilike svaki pol sata, nekad sat. Jel zna neko u čemu bi mogao biti problem ? 

Moj PC  
1 4 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Istu stvar sam i ja primjetio i to samo na nekim programima preko RD liste, čini mi se na arenama, ne znam dal je još na kojem. Dok kod tvvieta to za sad nisam primjetio

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Jedno pitanje jel tko mozda probao koristiti eon tv od telemacha preko nekog vpn-a.Pitanje je dali uopce ima bh ip adresa preko vpn-a.Pošto sve ostale ip adrese imaju zabranu gledanja programskog sadržaja koje nisu iz Bosne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Za BiH mislim da jedino ima hola.

 

Koja je trenutno najbolja kineska lista?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

tvviet slika "FoxMovies FHD"

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.6.2020 13:49 (Bugov moljac).
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mogli bi titlovi biti i oštriji.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
stipest kaže...

Mogli bi titlovi biti i oštriji.

Za to vjerojatno nije kriv tvviet vec onaj koji distribuira odredjeni tv program.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.6.2020 15:45 (Bugov moljac).
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ursusc355 kaže...

Gledam iptv preko Samsung ru8002 TV-a. Ssiptv aplikacija. Ponekad se dešava ovo. Gledam program i samo odjednom nestane ton, slika ide dalje kao da se ništa nije desilo. I samo daljinskim prebacim jedan program unazad i vratim i onda se vrati zvuk i sve radi normalno. Problem je što to prilično živcira i dešava se odprilike svaki pol sata, nekad sat. Jel zna neko u čemu bi mogao biti problem ? 

 I meni se isto dešavalo na toj i na smart iptv aplikaciji na svim listama do sad.. Ne znam je li bilo do liste ili aplikacije, živciralo me bome

 

Otkad sam prešao na ministru + tvviet nije mi se to nijednom dogodilo

11 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Gdje ima ta ministra za skinuti ?

Moj PC  
0 2 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

evo luc  ako nemaš koji novi program za stavit  stavi ovaj zlatni hahaha

 

 

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.6.2020 19:19 (fukavac).
 
2 0 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Istrazit cu malo oko tog kanala

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice