Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.166.415
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
denix26 kaže...
Pa ima drugih lista koje su iste...

 Zanam da ima, i ima se , ali ova je placena  i cca 8 mjeseci je dobro radila (ako zanemarimo onaj potop svih selera od sredine 9  mjesecu prosle godine cca mjesec dana).

13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Izgleda da se nogomet uskoro vraća na ekrane u punoj snazi. Je bilo kakvih promjena ili su i dalje TvViet i RedDevil najsigurnija opcija?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

I dalje sve po starom.

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tvviet je spreman  Lucluc je proširio mrežu te pustio u pogon dodatna 3 data centra, a zatim povećao bitrate na svim sportskim kanalima  Usluga radi fantastično, broj 1 i dalje na ovim našim prostorima 🔝🔝

 
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala puno na lijepim rijecima

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Na kojem bitrate-u idu sportski kanali? Frend mi kaže da mu Arena 1 HD puno bolje izgleda na MaxTVu nego na listi. Znači signal još uvijek nije lossless?

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koji sportski su povećali bitrate i koliko? Arena hr ide oko 4, arena sr isto 4, sk hr 3, sk sr preko 6 ali i dalje 25fps,..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pmiloica kaže...

Koji sportski su povećali bitrate i koliko? Arena hr ide oko 4, arena sr isto 4, sk hr 3, sk sr preko 6 ali i dalje 25fps,..

A onda je točno ovo što mi je frend rekao...na Maxu Arene idu u HEVCu, adaptivni između 8-12 Mbps, 50 FPS. Daleko je to još od lossless. Nadam se da će netko uvesti i sport u lossless formatu. 

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

OTT tehnologija jos uvijek nije bas blizu lossless... ali napreduje se stalno... barem mi napredujemo. hahahah

 
4 0 hvala 3
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav, moze li preporuka za prijatelja koji bi da pazari android box 4gb Rama ,da ne bude skup a da mu radi app-StbEmu.Njemu je samo ta apk potrebna .Pa ko ima iskustva i pazario je nesto slicno ako moze savet.Gledao je na Ali.neki X96 max ,i nekakvi HK1 sa S905x3 Amlogic. 

Da li valja nesto od toga...da ne uzme pa da koci trokira.

Hvala pozdrav.

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

X96max s amlogic S905x3 je odličan android box.Preporučujem.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pazi samo kod tih boxeva koji model kupuješ zbog loše riješenog hlađenja. Temperatura procesora ide i preko 75°C i onda nastupa Thermal throttling iliti smanjuje se brzina jezgri procesora radi zaštite. Pogledaj prvo recenzije prije nego kupuješ jer nisu svi modeli isti. Neki imaju bolje izvedeno hlađenje, a neki lošije
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

OTT tehnologija jos uvijek nije bas blizu lossless... ali napreduje se stalno... barem mi napredujemo. hahahah

Možete kao laiku pojasniti zašto su rijetki kvalitetni streamovi. Problem je u opremi i restreamu ili u nedostatku izvora signala?

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Posto je to za prijatelja reći ću mu da odabere 3,4modela pa ću ti poslati u pm da das savet koji uzeti.Ako se slažeš.

Hvala 

11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Red Devil je pustio sve nacionalne televizije Srbije i Hrvatske u FHD sa velikim bitrate.Skoro svi sportski kanali su mu FHD,ima dosta filmskih kanala u FHD rezoluciji.Cini mi se da stvarno nema bolji u ex-yu.Ko ima mogucnosti neka izmeri bitrate njegovih FHD kanale,posebno sportskih.Po meni nema mnogo razlike sa sportskim kanalima na satelitu.Kombinacija na mom mi boxu je TiViMate i Red Devil iptv.Do sada stvarno nisam nasao bolje.Kazem ko ima mogucnosti i zna kako neka izmeri bitrate pa neka to objavi ovde.

 
1 1 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

X96 Air s905x3 4/32 ako ga stavis uspravno box se negreje uopste mlak je na dodir samo a ako ga stavis kao sto se risiver stavlja onda se ugreje posle par sati ovako sastrane odlazi toplota i sve radi kako treba.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Molim savjet za dobar VPN za gledanje IPTV-a. Slati prijedloge u PM.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Što se tiče tv kanala za naše područje, odgovorno tvrdim da najviše FHD kanala u ponudi ima tvviet, jer ih ima sve koji emitiraju. Što se tiče stabilnosti, prošle jeseni kada su svi pali na neko vrijeme, nesmetano je emitirao. Dalje, kod VPN br.1 je Cyberghost. Što se tiče cijene, uzme se test pa se pričeka dok ne lupe odgovarajuću cijenu, pričekati 3. ili 4. ponudu  ili pronaći nekakvu akciju na webu 

 
1 0 hvala 2
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Zebicc kaže...

Pozdrav, moze li preporuka za prijatelja koji bi da pazari android box 4gb Rama ,da ne bude skup a da mu radi app-StbEmu.Njemu je samo ta apk potrebna .Pa ko ima iskustva i pazario je nesto slicno ako moze savet.Gledao je na Ali.neki X96 max ,i nekakvi HK1 sa S905x3 Amlogic. 

Da li valja nesto od toga...da ne uzme pa da koci trokira.

Hvala pozdrav.

 Amazon fire 4K

ex toniv3x
3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zelio bih podijeliti moje iskustvo i dobru informaciju za korisnike, jas sam lutao dosta i pitao i mislim da sam konacno nasao dugotrajno rijesenje za iptv, posto mene interesira samo kvaliteta zato vam i pisem, koga interesuje kvaliteta, neka pazljivo procita, ja koristim osobno jednu iptv listu, lista je prva liga, super i stabilna, ima sve, pisite mi na pm, poslat cu vam informacije kako si mozete dobiti vise info i sami ce te se uvjeriti, podrska je bezuvjetna 24 sata.
ja je koristim na samsung tv na tizen platformi, a znam da ide za sve platforme.


Moja preporuka +++

 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kv99 kaže...

Zelio bih podijeliti moje iskustvo i dobru informaciju za korisnike, jas sam lutao dosta i pitao i mislim da sam konacno nasao dugotrajno rijesenje za iptv, posto mene interesira samo kvaliteta zato vam i pisem, koga interesuje kvaliteta, neka pazljivo procita, ja koristim osobno jednu iptv listu, lista je prva liga, super i stabilna, ima sve, pisite mi na pm, poslat cu vam informacije kako si mozete dobiti vise info i sami ce te se uvjeriti, podrska je bezuvjetna 24 sata.
ja je koristim na samsung tv na tizen platformi, a znam da ide za sve platforme.


Moja preporuka +++

Pa nismo djeca, cemu skrivanje? (osim ako je u cilju marketing).... Pa nije zabranjeno javno napisati osvrt na bilokojeg providera, bio on dobar ili los..... 

3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

nema nikakvog skrivanja, ne znam dali je dozvoljeno da javno iznesem imena, ja sam samo htio podijeliti svoje dobro iskustvo, posto sam i sam lutao dosta, nema nista lose u tome, koga zanima neka pise na pm,stoji i dalje moja preporuka.

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

posle toga si svako moze procijeniti sam kvalitetu od testa koji dobije od provajdera

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
@Zebicc
Možeš poslati u PM pa ću pogledati, a možeš i javno napisati. Možda već netko ima te modele pa može isto nešto pametno reći.
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pixonium kaže...
Zebicc kaže...

Pozdrav, moze li preporuka za prijatelja koji bi da pazari android box 4gb Rama ,da ne bude skup a da mu radi app-StbEmu.Njemu je samo ta apk potrebna .Pa ko ima iskustva i pazario je nesto slicno ako moze savet.Gledao je na Ali.neki X96 max ,i nekakvi HK1 sa S905x3 Amlogic. 

Da li valja nesto od toga...da ne uzme pa da koci trokira.

Hvala pozdrav.

 Amazon fire 4K

 Fire 4k sa zadnjim stb 1.2.4.0 verzijom radi ko sat.... 

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Samo da i ovdje obavijestim: Ako zelite TVVIET, uslugu mozete oficijelno kupiti na nacin koji vam objasni korisnicka sluzba. Viber broj i mail adresa koji su prikazani na stranici su jedini oficijelni kontakti...

 

Ovo pisem iz razloga jer se izrodilo puno varijacija na brand TVVIET, tako da sada imate net vviet, tvviet plus, viettv i slicne... Svaki dan imamo po barem 5 prituzbi na los rad servisa, a zapravo ti ljudi i nisu nasi korisnici, nego korisnici nekih drugih servisa koji u nazivu koriste tvviet da bi na taj nacin prikupili nove korisnike...

 

Ako netko tvrdi da postoji godinama pod tim imenom, to je sve neistina... jedino ja mogu dokazati da mi radimo pod istim imenom i odlicnim recenzijama 8 godina... Pozz

 
6 0 hvala 2
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Trazim ajpitv...!!!

Dobar, kavlitetan, ako moze sve u FHD (mislim na pink, farma i zadruga), bez trzanja.. i naravno nepada mi napamet da placam vise od 50eu...

Imam jako kvalitetan net, od 10.000 neki *megafona* .. sama cifra zvuci ludo velika (zamisli 10 000 )... tako da je net sigurno TOP...

 

PLiiiZ svi ozbiljni resalleri na PP...

 
0 2 hvala 2
3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

 

Znaci Bog. 

 

Ako ne zelis da placas 50 eura nego recimo 30 mozda da uzmes one SBBove vaijante D3i ili nettvplus kako se vec zove. Ima sve od rijalitija sigurno, taman posla to da nema 

 

Ako zelis listu neku moja preporuka ide ili za tvviet ili red devil, iznese 10 eura mesecno a odlican je kvalitet kod oba i plus stabilan rad.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Luc znam da food network nije tvoj stream al vec zadnjih mjesec dana zena me ubija da nemoze 5 sec u miru gledat a da ne prekida mislim stvarno ajd jedan dva dana da neradi al mjesec je previse za ekstra uslugu mala kritika al vec kad placam da onda i to barem bude 90% znam da je nemoguce 100%

 
0 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Keta kaže...

Vidim da na aliexpressu više nema homebee lista.

 može preporuka neke liste slične ovoj sa sličnom cjenom ( 12 eura za 6 mjeseci platio)

 

jučer mi prestalo radit pa bih kupio neku drugu sa aliexpessa

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice