Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.510
|
čitano: 7.151.109
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Agepagelage1 kaže...

Procitao sam ovdje da Red Devils daje konekciju na vise od jednog uredjaja. Meni je rekao u emailu da su cijene za multi konekciju razlicite. Jel to tacno?

 Ali obicno uređaji moraju biti povezani na isti wifi

ex toniv3x
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

kolko znam, on daje popust ako uzimas na duzi period

a ako uzimas 3 konekcije, onda taj popust ne vazi i onda ti dodje 10e mesecno, bez obzira na koji period uzmes

a kad uzmes za 1 konekciju na duzi period, uz popust, izadje manje od 10e mesecno

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Agepagelage1 kaže...

Procitao sam ovdje da Red Devils daje konekciju na vise od jednog uredjaja. Meni je rekao u emailu da su cijene za multi konekciju razlicite. Jel to tacno?

 Ako gledas na istoj IP adresi možeš gledati na dva uredjaja istovremeno, moraš jedino dogovoriti.

 Jedino ako nisu nešto promijenili u zadnje vrijeme.

 

 

TOTAL TV_Red Devils IPTV_Moja webTV_EON
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...

kolko znam, on daje popust ako uzimas na duzi period

a ako uzimas 3 konekcije, onda taj popust ne vazi i onda ti dodje 10e mesecno, bez obzira na koji period uzmes

a kad uzmes za 1 konekciju na duzi period, uz popust, izadje manje od 10e mesecno

 Skuzio sam. Po meni ne vrijedi 120 eura za 3 konekcije s obzirom na kolicinu kanala kolko ima. Bolje uzeti neki jeftiniju kao backup pa gledati recimo u spavacoj a RD u dnevnoj.

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dar01 kaže...

Zna li netko šta je s Nova IPTV.

 

EDIT:

Pola kanala im nije radilo a sada radi kao ali pitanje do kada. Je to samo kod njih ili ...

 Nesto su cackali, kod mene bilo isto, skinio novi fajl i opet sve radi kao prije.

 

Narucio sam mag 420, pa kad stigne dat cu recenziju.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Agepagelage1 kaže...
scylla98 kaže...

kolko znam, on daje popust ako uzimas na duzi period

a ako uzimas 3 konekcije, onda taj popust ne vazi i onda ti dodje 10e mesecno, bez obzira na koji period uzmes

a kad uzmes za 1 konekciju na duzi period, uz popust, izadje manje od 10e mesecno

 Skuzio sam. Po meni ne vrijedi 120 eura za 3 konekcije s obzirom na kolicinu kanala kolko ima. Bolje uzeti neki jeftiniju kao backup pa gledati recimo u spavacoj a RD u dnevnoj.

 Nama starim korisnicima da 3 konekcije za 90 eura godišnje...

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pixonium kaže...
dadotb kaže...
Pixonium kaže...
GreenBoy kaže...

Necu taj Amazon fire, na njemu ne radi gledanje unazad, na MAG radi.

 

Dakle, je li valja taj mag 420?

 Ja gledam preko StbEmu i dosta programa ( ovisno o davatelju usluge ) ima mogucnost gledanja unatrag. To nema veze sa vrstom boxa !

 moze li pojasnjenje kako preko STB emu da gledam unazad, davatelj usluga mi nudi za neke kanale tu opciju, ali ja na amazon stiku ne znam to da uradim ? hvala

 Evo ovako je kod mene na listi koju koristim. Svi kanali koji imaju oznaku ovog malog sata i zutog kvadratica sa crvenom tockom se gledaju unatrag, preko Epg-a se vratis na dan koji zelis i izaberes emisiju ili film ili sto vec...

Ovo je stbemu na amazonu

 hvala puno, probacu, odlicna stvar

3 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozz. E ovako imam problem pa ako se netko razumije... Imam od Reddevilsa listu i sve radi ok ali imam problem sa EPGOM. Znači ne zeli mi povuć njihov epg nego aplikacija sama svoj tako su mi objasnili. Tako da onda negdje imam epg negdje ne a to me dosta smeta recimo HBO HD ima a HBO FHD nema. Sportklubovi uopće ne itd. Nije mi tolko za sportske nego sto recimo nemogu vidjet raspored filmova serija na HBO cinemax itd... Radi se o LG smart tvu i smart iptv aplikaciji. Što mogu učiniti???? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

mene zanima opcenito taj epg, kako bi ga triba povuc na aplikaciju od tvvieta? ili mora bit neka druga di se moze ubacivat

HŽV
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
rookica19 kaže...

mene zanima opcenito taj epg, kako bi ga triba povuc na aplikaciju od tvvieta? ili mora bit neka druga di se moze ubacivat

 tvviet android app (ak iptv player) ima epg automatski Ne treba nista podesavati. Ako koristis neku drugu app, a nemas epg, tada se javi korisnickoj sluzbi za epg link. pozz

6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Zašto na Mag 322 u favorit listi nemogu poredati kanale po svom ukusi i zašto neidu od broja 1 pa nadalje
mmmm
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pitanje za one koji imaju mi box s, kako koristit klasicni google pretrazivac, bilo sta da upisem u pretrazivac izbacuje mi samo  u youtube, dakle otvara samo video zapise? Nema klasici prikaz stranica, slike ili teksta...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Instaliraj Puffin TV Browser, imas ga na Google Play

3 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tvviet daje 3 tv-a istovremeno da vuku signal sa jedne liste, jedne preplate.Kakva su iskustva da li ima smetnji, prekid, trzaja. Obzirom da drugi daju 1 preplata jedna lista,za istu cjenu tvviet daje 3 linije, i tu je uprednosti a i ima dobru podrsku i recenzije. 

 
2 1 hvala 2
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja koristim i sve 5 na sve tri
 
2 1 hvala 3
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
SilverGold kaže...

Tvviet daje 3 tv-a istovremeno da vuku signal sa jedne liste, jedne preplate.Kakva su iskustva da li ima smetnji, prekid, trzaja. Obzirom da drugi daju 1 preplata jedna lista,za istu cjenu tvviet daje 3 linije, i tu je uprednosti a i ima dobru podrsku i recenzije. 

 Prednost je i u stabilnosti i kvaliteti slike. Evo npr. njemačka Bundesliga kreće za 30-ak minuta a nitko na tržištu nema takvu kvalitetu full hd slike na Eurosport 2 kanalu kao što ima tvviet - jednostavno savršeno 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

A niko i nema takve cijene kao tvviet 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tuškanac07 kaže...
SilverGold kaže...

Tvviet daje 3 tv-a istovremeno da vuku signal sa jedne liste, jedne preplate.Kakva su iskustva da li ima smetnji, prekid, trzaja. Obzirom da drugi daju 1 preplata jedna lista,za istu cjenu tvviet daje 3 linije, i tu je uprednosti a i ima dobru podrsku i recenzije. 

 Prednost je i u stabilnosti i kvaliteti slike. Evo npr. njemačka Bundesliga kreće za 30-ak minuta a nitko na tržištu nema takvu kvalitetu full hd slike na Eurosport 2 kanalu kao što ima tvviet - jednostavno savršeno 

 RD ima savršenu kvalitetu slike pogotovo sportskih kanala.

Ukusi su različiti,i svako svog konja hvali :D

15 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Probao sam RD listu i uglavnom im je kvaliteta slike veoma dobra kao i sama ponuda kanala ali sam opet u nekoliko navrata imao problem sa netajanjem zvuka, vracanjem nekoliko desetina sekundi unazad videa kao i prekidanja na kanalu NovaTV HR i nekim RTL kanalima... Nevjerovatno da samo ti kanali prave problem i pojma nemam do cega je. Nesto razmisljam da bi kupovina zasebnog TV Boxa mozda rijesila problem pa ako biste mogli preporuciti neki dobar sa dobrom podrskom za 4K streaming bilo bi super. Box bi sluzio samo za gledanje TV-a, znaci nikakav gaming ili sl.  preko TV boxa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Nisi napisao na čemu gledaš IPTV

 

Zvuk je bio problem na SIPTV aplikaciji na Samsungu i to malo starijim modelima...

 

Najbolji box-ovi su ti cca 70 dolara na shopovima tipa geekbank aliju ebayu ili sl.....uzmimo da je chip amlogic s922 s 4gb rama top topova a za tu cijenu kod nas češ naći daleko starije čipove i same box-ove....

 

Al ako imaš dobar net ne bi trebalo biti problema jer i meni je bazna lista Red Devils....

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2020 15:25 (Blackcastle).
15 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tv je Samsung Q6FN a net 60/30 i mislim da ne bi trebalo biti problema ni sa tv-om ni sa internetom... Tv je spojen preko mreznog kabla na net. Razmisljao sam o onom Xiaomi Tv Box ili Firestick 4K mozda.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

S tom telkom ne bi trebalo biti problema s takvim netom koji je spojen lanom....probaj s nekom drugom aplikacijom s njegovog samsung stora pa vidi ....telke uglavnom jeb. radna memorija ako je premao ne može "progutati" protok slike....

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2020 17:01 (Blackcastle).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
KimCage kaže...

Probao sam RD listu i uglavnom im je kvaliteta slike veoma dobra kao i sama ponuda kanala ali sam opet u nekoliko navrata imao problem sa netajanjem zvuka, vracanjem nekoliko desetina sekundi unazad videa kao i prekidanja na kanalu NovaTV HR i nekim RTL kanalima... Nevjerovatno da samo ti kanali prave problem i pojma nemam do cega je. Nesto razmisljam da bi kupovina zasebnog TV Boxa mozda rijesila problem pa ako biste mogli preporuciti neki dobar sa dobrom podrskom za 4K streaming bilo bi super. Box bi sluzio samo za gledanje TV-a, znaci nikakav gaming ili sl.  preko TV boxa.

 Malo si kontradiktoran. Ako ti svi ostali kanali rade dobro što misliš da je do tv-a. Moja prva asocijacija da je problem  red devil ako na njemu gledaš.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
KimCage kaže...

Probao sam RD listu i uglavnom im je kvaliteta slike veoma dobra kao i sama ponuda kanala ali sam opet u nekoliko navrata imao problem sa netajanjem zvuka, vracanjem nekoliko desetina sekundi unazad videa kao i prekidanja na kanalu NovaTV HR i nekim RTL kanalima... Nevjerovatno da samo ti kanali prave problem i pojma nemam do cega je. Nesto razmisljam da bi kupovina zasebnog TV Boxa mozda rijesila problem pa ako biste mogli preporuciti neki dobar sa dobrom podrskom za 4K streaming bilo bi super. Box bi sluzio samo za gledanje TV-a, znaci nikakav gaming ili sl.  preko TV boxa.

 Amazon 4K je bomba, ja ga imam i odusevljen sam. Imao par boxeva prije ali nisu ni do gleznja Amazonu.

ex toniv3x
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

najbolje da u tom trenutku kad bude problema pustiti kanal na jos nekom drugom uredjaju i proveriti da li na njemu takodje ima isto problema (naravno, ako imate aktivirane vise konekcija)

vracanje unazad moze da bude do interneta

ali naravno, moze da bude i do red devila

kad imas problem, javi mu nek pogleda da vidi u cemu je problem, jer ako je s njegove strane, dzaba pokusavas da nadjes problem kod sebe

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da li neko ima problem sa RD? Od jutros uopste nemam listu ucitanu u SmartIPTV app...

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Na Mag box badi sve normalno. 

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

mislim da zeza malo siptv u zadnje vrijeme 

sve radim samo da ne radim
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Moram se pohvalit, mag 420 je jucer isporucen i sinoc sam ga instalirao, radi odlicno, jako brzo prebacuje kanale, slika kristalno cista, ako netko ima dilemu, ne treba razmisljat nego kupit, nece pozalit.

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
GreenBoy kaže...

Moram se pohvalit, mag 420 je jucer isporucen i sinoc sam ga instalirao, radi odlicno, jako brzo prebacuje kanale, slika kristalno cista, ako netko ima dilemu, ne treba razmisljat nego kupit, nece pozalit.

 Ciju listu imas?

Znam da Redova nije radila na android platformi

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice