Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.516
|
čitano: 7.158.251
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Svi su doma...gledaju non stop...mozda je preopterecenje...

ex toniv3x
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

nije opterecenje to jest je ali je veci problem sto je server od t-coma i iskona pod požarom a i potresom... evo slika sa reddita

battletag:MasnaKrvavic#2275
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

mi smo uspjeli ispeglati optimu koja od jutros ima probleme, a tcom je nemoguce popraviti sa nase strane zbog njihovih problema, bas kao sto kolega iznad rece...

 
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Nije glupo!

Pravila postoje sa razlogom, a pogotovo o ilegalnom sadržaju. Gdje bi došli ako bi počeli vagati što je blaža a što teža ilegala. Imate PM za takve stvari.

 

 

PS;

Koristim priliku da ukažem svim forumašima (koji čitaju ovu temu) da OSTANU DOMA i POŠTIVAJU UPUTE kriznih stožera ! ! !

 

LJudi, shvatite ovo ozbiljno. Nemojte širiti paniku, nego se samo držite uputa nadležnih službi! Svatko možda misli da ima opravdan razlog izbivanja iz doma, ALI ako odlučite ignorirati upute, i mislite da ste jači od korona virusa, razmislite o činjenici da tako činite POKUŠAJ UBOJSTVA starijih osoba, i osoba sa smanjenim imunitetom ! ! ! Osobno, to bih tako i zakonski tretirao!

 

Shvatite ovo vrlo ozbiljno, jer jedino na taj način možemo zajedno ubrzati povratak života u normalu!

 

Hexfire kaže...

Molim određene forumaše da se prestanu praviti glupi. Zabranjeno je postavljanje linkova na bilo koju od tih ilegalnih IPTV stranica. Ko da ste s Marsa pali pa ne znate pravila ponašanja. Prošla tema je zatvorena zbog toga, pa su nam se ipak smilovali i dopustili da se raspravlja u ovoj, ali opet se nađe jedan pametan kojem nije jasno da se to ne radi. 

 

Znači, smijemo raspravljati o određenim listama, ali ikakvo direktno reklamiranje je zabranjeno. Šaljite linkove preko pp-a.

Znači po meni je apsolutna glupost da pričamo tu o TvVietu 99% vremena i drugim "ilegalnim" IPTV providerima, a ako netko pita link za TvViet, odgovoriš mu i dobijes zuti karton ZdravacVZ. Pa samo upozoravam i druge forumaše, jer vidim da odgovaraju na pitanja i stave link, pa da se ne iznenade kao i ja.

 

Sve me to podsjeća na priču o Carevom novom ruhu, gdje je svima sve jasno, ali nitko ne smije reći da je car gol, tako i ovdje, nitko ne smije staviti link, ali svi ti mogu reći da uzmes TvViet ili RD, i o svemu drugom vezanom uz to, ali link staviti - ne.

 

Glupost i birokracija, ali ajmo reći da je to neki kompromis da dozvole da se tu o tome piše, iako po meni, totalna glupost i nema nikakve logike i pameti...

 

No, to su tu pravila foruma, i ako hocu biti tu, očito moram poštovati pravila, koliko god se meni činila glupa.

 

No kad već pišem i filozofiram - Nije mi jasno jel zabranjeno stavljenje svih linkova, ili samo "ilegalnih" IPTVa? Ako je generalna zabrana stavljanja linkova na druge usluge, onda koliko-toliko mogu shavatiti pokušaje logike zabrane reklame (piše mi pod razlog žutog kartona: "reklamiranje nije dozvoljeno"), ali ako pričamo o tome da se ne smije staviti, jer je "ilegalno", onda je baš isto ko priča o Carevom novom ruhu. ;)

 

Hexfire nitko se ne pravi glup, tu sam već u temi nekoliko godina i nisam bio svjestan gore navedenog pravila, tako da tvoj komentar više neka govori o tebi, zapravo na toj razini uopće nema smisla razgovarati.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.3.2020 16:03 (Dan1234567890).
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dan1234567890 kaže...

 

No kad već pišem i filozofiram - Nije mi jasno jel zabranjeno stavljenje svih linkova, ili samo "ilegalnih" IPTVa? Ako je generalna zabrana stavljanja linkova na druge usluge, onda koliko-toliko mogu shavatiti pokušaje logike zabrane reklame (piše mi pod razlog žutog kartona: "reklamiranje nije dozvoljeno"), ali ako pričamo o tome da se ne smije staviti, jer je "ilegalno", onda je baš isto ko priča o Carevom novom ruhu. ;)

 

Hexfire nitko se ne pravi glup, tu sam već u temi nekoliko godina i nisam bio svjestan gore navedenog pravila, tako da tvoj komentar više neka govori o tebi, zapravo na toj razini uopće nema smisla razgovarati.

Tvoj je problem što si toliko godina na forumu, a nisi upoznat s pravilima foruma. Nek si se ti našao uvrijeđen, možda drugi put promisliš svojom glavom. Milion puta je to već ponavljano u ovoj temi, ali eto svako malo jednog koji nikad ništa nije čuo, nikad ništa nije vidio, baš on jadan nije bio svjestan da je piratski sadržaj zabranjen na forumu. Ajde molim te, pa nismo mala djeca. 

 

Isto kako je zabranjeno stavljanje linkova na piratski sadržaj, tako je zabranjeno i ovo. I isto kako te nitko neće gnjaviti jer si ljudima spomenuo da postoji "free" verzija neke igre ili da je nova sezona neke serije upravo poslala dostupna "za sve", isto tako nas nitko ne gnjavi što tu raspravljamo o čemu raspravljamo. Nema ovo nikakve veze s Carevim novih ruhom... Svi ovdje znaju o čemu se ovdje pretežno raspravlja, moderatori jako dobro znaju o čemu se raspravlja i pošto nam je svima u interesu da ova tema i dalje poživi postignut je takav kompromisni dogovor. Dok god se tema ne koristi za oglašavanje ili nedaj bože opet pretvori u tržnicu punu prepucavanja, može ostati u ovom obliku. Ali eto, čak i to jedno jednostavno pravilo je nekima previše. 

 

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mislim da nikad nisam bio opomenut, a kamoli žuti karton. Di uopće piše to kad dobiješ karton?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dado16 kaže...
jesam jedini kojem ne radi tvviet, i određene stranice jako se sporo otvaraju, cini mi se da je povezano sa ovim potresom u zgu, ocito se nesto poremetilo

 Ja danas uzeo taj tvviet, evo pokusavam gledat hrt4 i blokira mi nonstop, bas sam razocaran. 

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Mislim da nikad nisam bio opomenut, a kamoli žuti karton. Di uopće piše to kad dobiješ karton?

dobijes fino PM u inbox od admina (mislim da ne smijem to stavljat isto, jer da se PM ne smiju objavljivati, pa da ne bude opet kartona :)) u kojem pise "žuti karton" - razlog "reklamiranje nije dozvoljeno". i pored imena ti (kad napises post) stoji "zuti karton". ne znam kakve su daljenje posljedice, da li sad ide crveni, ili mogu opet dobiti zuti...ali nakon cca 10-ak dana se taj žuti kartoncic pored tvog imena u postovima koje napises, obriše...i što sad dalje, nemam pojma :)

 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
thebatman kaže...
dado16 kaže...
jesam jedini kojem ne radi tvviet, i određene stranice jako se sporo otvaraju, cini mi se da je povezano sa ovim potresom u zgu, ocito se nesto poremetilo

 Ja danas uzeo taj tvviet, evo pokusavam gledat hrt4 i blokira mi nonstop, bas sam razocaran. 

Kad si napisao prebacio na hrt4 da vidim kako radi. Mislim da bi problem trebao potražiti u svom net-u jer kod mene radi bez greške.

10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torpedooo kaže...
thebatman kaže...
dado16 kaže...
jesam jedini kojem ne radi tvviet, i određene stranice jako se sporo otvaraju, cini mi se da je povezano sa ovim potresom u zgu, ocito se nesto poremetilo

 Ja danas uzeo taj tvviet, evo pokusavam gledat hrt4 i blokira mi nonstop, bas sam razocaran. 

Kad si napisao prebacio na hrt4 da vidim kako radi. Mislim da bi problem trebao potražiti u svom net-u jer kod mene radi bez greške.

 Trenutna brzina mi je 70mbps i druge usluge koje koristim preko neta rade bez problema. Sad sam gledao dnevnik u 17h i nije trzalo, al ovo prije je. 

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
thebatman kaže...
torpedooo kaže...
thebatman kaže...
dado16 kaže...
jesam jedini kojem ne radi tvviet, i određene stranice jako se sporo otvaraju, cini mi se da je povezano sa ovim potresom u zgu, ocito se nesto poremetilo

 Ja danas uzeo taj tvviet, evo pokusavam gledat hrt4 i blokira mi nonstop, bas sam razocaran. 

Kad si napisao prebacio na hrt4 da vidim kako radi. Mislim da bi problem trebao potražiti u svom net-u jer kod mene radi bez greške.

 Trenutna brzina mi je 70mbps i druge usluge koje koristim preko neta rade bez problema. Sad sam gledao dnevnik u 17h i nije trzalo, al ovo prije je. 

 meni isto radi na Bnet-u. moguće da je do različitih providera.

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dan1234567890 kaže...
thebatman kaže...
torpedooo kaže...
thebatman kaže...
dado16 kaže...
jesam jedini kojem ne radi tvviet, i određene stranice jako se sporo otvaraju, cini mi se da je povezano sa ovim potresom u zgu, ocito se nesto poremetilo

 Ja danas uzeo taj tvviet, evo pokusavam gledat hrt4 i blokira mi nonstop, bas sam razocaran. 

Kad si napisao prebacio na hrt4 da vidim kako radi. Mislim da bi problem trebao potražiti u svom net-u jer kod mene radi bez greške.

 Trenutna brzina mi je 70mbps i druge usluge koje koristim preko neta rade bez problema. Sad sam gledao dnevnik u 17h i nije trzalo, al ovo prije je. 

 meni isto radi na Bnet-u. moguće da je do različitih providera.

 koliko vidim ruta je pukla za van i sad se ide zaobilaznom rutom koja oduzima mbps i ping raste....

battletag:MasnaKrvavic#2275
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Šta znači poruke preko pp? Imam puno godina i nisam u tom moru a zanima me neki dobar paket sa puno sporta a da nije preskup. Imam Vivax android i box android A5XMax
Pozdrav
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.3.2020 17:33 (bukefal11).
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

kako najlakse osposobit tvviet na windows platformi?

 

Btw evo sad apsolutno svaki program šteka.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.3.2020 18:26 (thebatman).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
thebatman kaže...

kako najlakse osposobit tvviet na windows platformi?

 Najjednostavnije je gledati direktno preko browsera. Ulogiraš se na njihovu stranicu i gledaš.

 

Drugi po meni podjednako jednostavan način je da si skineš njihovu KODI instalaciju. Koliko se sjećam, sve se automatski konfigurira i na tebi je samo upisati username i password nakon što pokreneš KODI. Nema nikakve dodatne gnjavaže s podešavanjem KODI-a.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bukefal11 kaže...
Šta znači poruke preko pp? Imam puno godina i nisam u tom moru a zanima me neki dobar paket sa puno sporta a da nije preskup. Imam Vivax android i box android A5XMax
Pozdrav

 Trenutno su svi paketi bez sporta 

 

Šalu na stranu, pp je kratica za "privatna poruka". Ispod imena svakog korisnika imate opciju da mu pošaljete poruku koju vidi samo on. Definirajte preskup :). Najpopularnije liste što se tiče sporta su Tvviet i Reddevils, javiti će vam se već netko od njih i objasniti što i kako. Cijena nije svakome po volji, ali u pravilu je opravdana. Navodno na ebayu i aliexpresu također ima solidnih listi, jeftinijih od dvije navedene, ali njih nisam isprobao. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
thebatman kaže...

kako najlakse osposobit tvviet na windows platformi?

 

Btw evo sad apsolutno svaki program šteka.

 Ne znam... meni preko 4G mreže na Android appu uredno radi. Probao sam random par programa. Ali preko fiksne mreže direkt na stranici ne otvara mi te iste programe. Si i ti na T-Comu? Imaju neke poteškoće trenutno, možda je do toga. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...
thebatman kaže...

kako najlakse osposobit tvviet na windows platformi?

 

Btw evo sad apsolutno svaki program šteka.

 Ne znam... meni preko 4G mreže na Android appu uredno radi. Probao sam random par programa. Ali preko fiksne mreže direkt na stranici ne otvara mi te iste programe. Si i ti na T-Comu? Imaju neke poteškoće trenutno, možda je do toga. 

 U pravu si do mog android boxa je, na android smartphoneu radi uredno.

Ima li kakva opcija u aplikaciji koju treba oznacit da bolje radi na starijem hardveru?

9 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

inace od sinoc serbianforum opet radi

Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

mozda sam i fulio temu ali samo kratko da pitam moze li preporuka nekih aplikacija za gledanje filmova i serija preko firesticka? cinemaHD, teatv i beetv su sranje nikako da loada film. popcorntime uvijek hoce da skine film a nemam toliko prostora na firesticku 4k.. pa ako moze neka preporuka jos nekih aplikacija? hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tv zion... najbolji
 
0 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
denix26 kaže...
tv zion... najbolji

 jel se mogu i titlovi nasi imati ili??

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
da ...najbolje da imas i MX player i da se logiras u zion club i kupis RD account...plati se 4 eur/mj... ali super je....
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Meni Zion od zadnji par update-a na H96+ boxu i ne radi kako treba, od kako su promijenili UI problem skrolanja filmova i serija, ne radi desni klik i sl.

Tako da ovih dana uglavnom koristim Cat Mouse, RD linkovi su dobri, recimo Westworld preko 4GB.

Manje je linkova nego na Zionu, ali bar radi kako treba.

ZionTV je mislim 15€ godišnje, Real Debrid je mislim oko 16€ pola godine ali se uvijek dobiju oni bodovi za koji mjesec produženja.

Eto možda ti pomogne.

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja koristim Cinema HD i RD. Probao sam TV Zion (free verziju) i bila mi je skoro neupotrebljiva, pa sam se vratio na Cinema HD free verziju. sa RD pronalazi super FHD linkove, za novije filmove i 4k i ima moju preporuku.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kolega se raspituje za preporuku sto odabrati, A1 Homebox ili tele2 pokucni? Posto nemam pojma o tome, moze kakva preporuka? Sto je bolje i zasto i kak funkcionira s IPTV-om?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Homebox je mislim 100 gb pa onda nadoplate....tele2 je prije par mjeseci dosta unaprijedio svoju mrežu a i u paketu bezbroj je 1000 gb pa se smanjuje brzina....mislim da je tele2 bolje rješenje ali neka se jave oni koji imaju iskustva s mobilnim netom + IPTV....

 

Ja sam par puta sherao net s mobitela  (tele2) na android tv i radio mi je normalno IPTV preko telefona...

 

Ovisi koliko se gleda....ali dok nije zavladala korona i rad od kuće i škola ja sam doma imao prosječno 700-850 gb prometa (uglavnom se svodi na IPTV na tri telke od kojih je glavna ona u dnevnom boravku)....sad me zanima koliko će biti ovaj a posebno slijedeći mjesec prometa mrežnog....

 

Zaboravio reći da sam ovaj mjesec skinuo sigurno cca 200 gb novih igra s Playstation stora 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.3.2020 13:37 (Blackcastle).
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja imam Tele2 pokućni, kako živim u pripizdini to je jedino sa normalnim brzinama A1 nisam uzimao u obzir zbog ograničenja. Brzina mi je prosječno između 40 - 60 Mbps ( download ) i iptv radi kao sat. Mjesečno trošim između 300 i 400 Gb prosječno s tim da net shaream i pokriva dva kućanstva. 

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...

 

 

Gushter kaže...

Ja imam Tele2 pokućni, kako živim u pripizdini to je jedino sa normalnim brzinama A1 nisam uzimao u obzir zbog ograničenja. Brzina mi je prosječno između 40 - 60 Mbps ( download ) i iptv radi kao sat. Mjesečno trošim između 300 i 400 Gb prosječno s tim da net shaream i pokriva dva kućanstva. 

 
Hvala obojici.
@Gushter po tvojim postvima od prije znam da si na TvViet pa ajd to je dobro za znat da ti radi ok, jer i kolega ima tvviet isto kao i ja, zato i jesam pitao u ovoj temi jer manje vise mu net treba samo za tv, laptop ima ali ga skoro i ne koristi. Nego dal uz tele 2 pokucni koristis i kakav VPN? Pitam jer on je onako basic user, tako da VPN mu nije neka opcija.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.3.2020 15:25 (kameni_zg).
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Nikakav VPN, za sada nemam problema pa se nisam ni igrao sa VPN-om. Koristim Tvviet i RD i ni sa jednom ni sa drugom listom nikakvih problema. E sada dosta ovisi o opterećenosti bazne stanice, ja sam na tele2 preko godinu dana i nikad problema ni pritužbi a s druge strane ima ljudi koji se dosta žale tako da bi bilo najbolje da najprije testira pa tek onda uzme pokućni ako mu brzina odgovara

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice