Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.513
|
čitano: 7.152.738
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Daky, jesi ubacio listu tvviet preko url il file? trebalo bi preko url i onda ce ti radit videoteka...

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Radi se od reddevila lista

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dalja46 kaže...

Probaj instalirat vlc player ili mx player i nakon toga u aplikaciji siptv izaberi eksterni player u postavkama i onda ce ti videoteka ic preko drugog playera.

 Imam instaliran vlc player, a gdje u postavkama, kako doći do toga? 

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Sorry, ne znam ako siptv ima takvu opciju, ja koristim tivimate i ima u postavkama biranje externog playera. I isto imam reddevil listu. 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pritisni srednju tipku i drži ili OK tipku, na daljinskom, i pojavit će ti se mali izbornik, meni prema dolje nudi izbor playera
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da javim da je i na ministri rijesen VOD i tv na zahtjev... U vod su dostupni opisi filmova, vidjet cu sutra postere...

 
5 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bumbumzvonko kaže...
Pritisni srednju tipku i drži ili OK tipku, na daljinskom, i pojavit će ti se mali izbornik, meni prema dolje nudi izbor playera

 Napravim ja to ali on uopće ne nudi izbor nego odmah otvara taj video player od sustava. 

5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc predlažem ubaciti u VOD sinkronizirane crtiće. Hoće li biti i koji film u 4k...barem ovi najbolji/najgledaniji?

 
1 0 hvala 2
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ubrzo ce sinkronizirani crtani. Za 4k i slicno, to cemo kada sve finaliziramo

 
4 0 hvala 4
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

SF player, nas proizvod, meni naaaj program za gledanje IPTV na windows platformi tj na kompovima

Moj PC  
0 1 hvala 2
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koristite li neki VPN za gledanje iptv ?

Meni je prekidala u zadnje vrijeme ponekad videoteka pa sam stavio Nord i sad je ok.

ex toniv3x
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

ExpressVPN, još imam par mjeseci pretplate (redovno kupljene zbog postavki za L2TP/IPsec)

 

Ponekad se zna dogoditi da brzina na par sekundi padne na manje od 1Mbps, možda 2 ili 3 puta u danu, ali samo se vrati nazad u normalu. Ne znam dal je do VPN-a ili do mog interneta (4G), ali da, VPN svakako preporučam.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Zasto ako nitko nije nikad dobio nikakvu kaznu a i vidim u Njemackoj se na veliko prodaju iptv preko oglasa?Pitao bi Lucluca ovom prilikom ako u skorije vrijeme stavi 4k film kakav dali je to preko torrenta ili se moze gledat normalno radi kazni(znam da preko builda na kodiju idu 4k vecinom torrenti)?Hvala
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.3.2020 18:02 (vide).
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
Zasto ako nitko nije nikad dobio nikakvu kaznu a i vidim u Njemackoj se na veliko prodaju iptv preko oglasa?Pitao bi Lucluca ovom prilikom ako u skorije vrijeme stavi 4k film kakav dali je to preko torrenta ili se moze gledat normalno radi kazni(znam da preko builda na kodiju idu 4k vecinom torrenti)?Hvala

 Prvenstveno zbog fingiranja lokacije  (pratim američke kanale FuboTV i SlingTV), a potom i radi vlastitih principa (jednostavno ne želim misliti o tome da li će provideri, ili netko treći snifati i pratiti na koji način koristim promet)

10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

tvviet je http://tvviet.gs ?

 

Ima sve arene, SK i planet sport?

 

Postoji mogućnost praćenja preko LG TVa (webOS)?

 
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, da i da.

 
1 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kakva su vam iskustva sa Vpn servisima ? 

Ako mozete nabrajati nekoliko dobrih da nisu  preskupi.

Hvala pozdrav

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Zebicc kaže...

Kakva su vam iskustva sa Vpn servisima ? 

Ako mozete nabrajati nekoliko dobrih da nisu  preskupi.

Hvala pozdrav

Imaš PM.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

RTL Adria na kanalu : premium 19

 
4 0 hvala 5
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Syke kaže...

tvviet je http://tvviet.gs ?

 

Ima sve arene, SK i planet sport?

 

Postoji mogućnost praćenja preko LG TVa (webOS)?

 ja sam prije koji tjedan dobio žuti karton (prvi od kad sam na forumu) jer sam stavio isti ovaj link kad je netko pitao za tvviet. Pa samo upozorenje tebi i drugima koji to ne znaju (kao što sam bio i ja) - očito se linkovi ne smiju postavljati jer to nije legalni IPTV - što je aposlutna glupost, ali eto, ako hocemo biti tu moramo pratiti pravila, pa makar i bila glupa.

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nije glupo!

Pravila postoje sa razlogom, a pogotovo o ilegalnom sadržaju. Gdje bi došli ako bi počeli vagati što je blaža a što teža ilegala. Imate PM za takve stvari.

 

 

PS;

Koristim priliku da ukažem svim forumašima (koji čitaju ovu temu) da OSTANU DOMA i POŠTIVAJU UPUTE kriznih stožera ! ! !

 

LJudi, shvatite ovo ozbiljno. Nemojte širiti paniku, nego se samo držite uputa nadležnih službi! Svatko možda misli da ima opravdan razlog izbivanja iz doma, ALI ako odlučite ignorirati upute, i mislite da ste jači od korona virusa, razmislite o činjenici da tako činite POKUŠAJ UBOJSTVA starijih osoba, i osoba sa smanjenim imunitetom ! ! ! Osobno, to bih tako i zakonski tretirao!

 

Shvatite ovo vrlo ozbiljno, jer jedino na taj način možemo zajedno ubrzati povratak života u normalu!

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Eto doso malo odmorit mozak i procitat nest nevezano za koronu i sad ti doso oprosti ali srat.

Kak da ostanem doma kad moram radit? Znanstveno dokazano od gladi se umire.
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Molim određene forumaše da se prestanu praviti glupi. Zabranjeno je postavljanje linkova na bilo koju od tih ilegalnih IPTV stranica. Ko da ste s Marsa pali pa ne znate pravila ponašanja. Prošla tema je zatvorena zbog toga, pa su nam se ipak smilovali i dopustili da se raspravlja u ovoj, ali opet se nađe jedan pametan kojem nije jasno da se to ne radi. 

 

Znači, smijemo raspravljati o određenim listama, ali ikakvo direktno reklamiranje je zabranjeno. Šaljite linkove preko pp-a.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
4 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Decki sta je sa sf forum jel i vama ne radi
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Neki problem na serveru, radi se na tome.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

RTL Adria na kanalu : premium 19

 

Sta je sa Discovery Showcase koji je do sada isao?

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
DanZealand kaže...
lucluc kaže...

RTL Adria na kanalu : premium 19

 

Sta je sa Discovery Showcase koji je do sada isao?

 Pisali smo o tome ranije na ovoj temi.Od 3.2. Discovery Showcase više nije u ponudi brojnih tv operatera u regiji. Razlog je cijena, Discovery je ,znamo, čvrst pregovarač....

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zavrsena je videoteka i na ministra... Pustena je prije nekoliko dana, a sada smo podijelili po kategorijama, zanrovima, dodali opise i postere...

 
5 0 hvala 4
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
jesam jedini kojem ne radi tvviet, i određene stranice jako se sporo otvaraju, cini mi se da je povezano sa ovim potresom u zgu, ocito se nesto poremetilo
battletag:MasnaKrvavic#2275
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Meni isto jako sporo otvara i prekida kad nekao otvori.

Moj PC  
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice