Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.163.818
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...

I ja jedva čekam....samo loše se izgleda piše što se tiče utrke...već mclaren odustaje zbog korone...

 

Ej kameni jel znaš ima li koja lista da ima neki kanal tipa SKY F1 4k ili RTL DE UHD u svojoj ponudi?

 

I još pitanje zapravo konstatacija crveni vragovi ili srebrne strijele???

 Daj me nemoj zezat nisam to ni vidio...

Za ove kanale nemam pojma, al covjek za to je fukavac - jel znas ti?

Ajmo reci crveni vragovi, ali nemogu rec da sam bas bas njihov navijac, samo da je dobra utrka, to mi je bitno, nije ko nogomet da mi je zao ako ne pobjebe oni za koje navijam, ko sto mi ga je jucer liverpool stisnuo, e tako je najbolje objasnit, nemam taj osjecaj kad gledam formulu 

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Može se naći RTL, recimo king-box.club.

https://i.imgur.com/MEDgefE.png

 
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Zasto crveni vragovi(tako zovu Belgijance u nogometu) a ne propeti konjic???Ma samo da crnjo ne pobjedi,tj.samo Leclerc ili Max Verstappen.
 
3 1 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

ma ok bolje je s crvenim konjićem i da samo da crnjo ne pobjedi....

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...
Blackcastle kaže...

I ja jedva čekam....samo loše se izgleda piše što se tiče utrke...već mclaren odustaje zbog korone...

 

Ej kameni jel znaš ima li koja lista da ima neki kanal tipa SKY F1 4k ili RTL DE UHD u svojoj ponudi?

 

I još pitanje zapravo konstatacija crveni vragovi ili srebrne strijele???

 Daj me nemoj zezat nisam to ni vidio...

Za ove kanale nemam pojma, al covjek za to je fukavac - jel znas ti?

Ajmo reci crveni vragovi, ali nemogu rec da sam bas bas njihov navijac, samo da je dobra utrka, to mi je bitno, nije ko nogomet da mi je zao ako ne pobjebe oni za koje navijam, ko sto mi ga je jucer liverpool stisnuo, e tako je najbolje objasnit, nemam taj osjecaj kad gledam formulu 

 

puno stranih listi ima te programe jedna manje poznata i korištena ima recimo  te programe ,  ovaj sky  ne izgleda loše  , jedva čekam optiku još manje od mjesec dana

 

 

 

 

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.3.2020 17:24 (fukavac).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Samo da javim. U vezi tvviet i optime. Vidi se ocigledno poboljsanje. Gledao sad dosta tekmi za vikend i lp i sve bilo super.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.3.2020 17:42 (luka28zg).
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Luc+luc vidim kreno si ubacivati filmove, kad će proraditi.

https://i.imgur.com/XuO6Tl3.jpg

 

 

 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Tvviet dodao neke filmove u videoteku.
Preko akiptv aplikacije radi.
Radi i na tabletu preko bilo kojeg playera m3u lista.

Ali na tv-u preko siptv na samsung tv-u za svaki film stoji loading cijelo vrijeme.
:(
 
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ako možeš ubaci si vlc player pa sa njim pokreći filmove
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Meni radi na siptv
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torpedooo kaže...

Luc+luc vidim kreno si ubacivati filmove, kad će proraditi.

https://i.imgur.com/XuO6Tl3.jpg

 

 

Radi preko android app i m3u. POkusat cemo ubzo i za kodi addon

zeky1990 kaže...
Tvviet dodao neke filmove u videoteku.
Preko akiptv aplikacije radi.
Radi i na tabletu preko bilo kojeg playera m3u lista.

Ali na tv-u preko siptv na samsung tv-u za svaki film stoji loading cijelo vrijeme.
:(

 Da li u smart iptv si ucitao m3u link ili listu samo? POtrebno je ucitati m3u link jer je video vezan za ip...

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
plavi_medved kaže...

Tvviet koristim kao i Red Devila vec 2 godine.  npr Tvviet ima slabiju kvalitetu sportskih kanala naspram RDa 

 po meni glupost  na kubik 

sve radim samo da ne radim
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Koristiš obje liste, ili? Ja isto imam aktivne pretplate i za tvviet i za RD i slažem se s kolegom 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ucitao sam bas m3u listu.
Stoji loading.
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
torpedooo kaže...

Luc+luc vidim kreno si ubacivati filmove, kad će proraditi.

https://i.imgur.com/XuO6Tl3.jpg

 

 

POkusat cemo ubzo i za kodi addon

 Svaka čast, popravi ga na brzinu 

 

https://i.imgur.com/cYf4uyS.png

https://i.imgur.com/eXdiwTg.jpg

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Super mi je to sto se pomalo ubaciva videoteka kod tvviet-a, ali bilo binsuper kad bi to sto ubacuju sve bilo u fhd-u the npr. Prvi film koji sam gledao Sonic ima japanski prevod i preko njega nas tako da se dva fonta preklapaju i samo te zbunjuje. Sto se mene tice prevod subtitle mi netrebaju najbolje da ima opcija tko ne zelim moze ih i iskljuciti

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zeky1990 kaže...
Ucitao sam bas m3u listu.
Stoji loading.

 

Treba u siptv portalu ukloniti listu, onda obrisati na tv.u i ucitati samo m3u link i epg link... tako ce biti aktuelna lista uvijek (azurirana). Isto tako ako se ne azurira, kod promjene ip adrese, video je nedostupan... A sa m3u linkom, kod svakog pokretanja app, lista se azurira... Recimo sutra ce biti 30 jos filmova ubaceno i tko god je ucitao m3u link, cim restarta app ili se sama reloaduje, pojavit ce se ti naslovi

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torpedooo kaže...
lucluc kaže...
torpedooo kaže...

Luc+luc vidim kreno si ubacivati filmove, kad će proraditi.

https://i.imgur.com/XuO6Tl3.jpg

 

 

POkusat cemo ubzo i za kodi addon

 Svaka čast, popravi ga na brzinu 

 

https://i.imgur.com/cYf4uyS.png

https://i.imgur.com/eXdiwTg.jpg

 

Hvala. Brzina nam je vrlina :-))

4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc nemojte u VOD žurit stavljat ripove sa hardcode titlovima tj. lošije ripove eto samo da se stavi.

Čemu žurit, stavljaj minimum webripove pa naviše, izbjegavaj lošije kopije.

 
4 0 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, stavljam samo full hd... encodujem na serveru i pustam u produkciju... Ono snimano u kinu i slicno ne stavljam nikako

 
4 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Da, stavljam samo full hd... encodujem na serveru i pustam u produkciju... Ono snimano u kinu i slicno ne stavljam nikako

 Ma sigurno je mislio ovo sa kineskim hardcoded titlovima.. Ovako na prvu izgleda i radi super u Siptv-u. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Lucluc, sve sam napravio kak si rekao i skroz mi baca loading. Nece ni jedan film pokrenit.

Eo nekako je proradilo. Hahah
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.3.2020 22:21 (zeky1990).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
stiffler13 kaže...
lucluc kaže...

Da, stavljam samo full hd... encodujem na serveru i pustam u produkciju... Ono snimano u kinu i slicno ne stavljam nikako

 Ma sigurno je mislio ovo sa kineskim hardcoded titlovima.. Ovako na prvu izgleda i radi super u Siptv-u. 

 Da na to sam mislio, ti hardcoded i spadaju pod lošije ripove, to je više za nezahtjevne gledatelje i onda još kad idu naši titlovi preko pa baš i nije neki gušt.
Ja uvik čekam Blu-Ray ili 4K verzije i onda gledam to je za ajmo reć bolje naslove, a ostalo sve može proć i dobar webrip.

Doduše nedavno prije mjesec ili više je bio jako rano izišao dvdscreener odlične 1080p kvalitete za Ford v Ferrari, znači uvijek postoje iznimke.

5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kad će videoteka za Ministru?

 
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc, viasat nature/history je ukinut, sad ide samo nature, pa ako moze epg.

 

ja te bas gnjavim s tim via nature :)

 

i sto mislis dal ces uspijet pink n roll nabavit? to je zena cijeli dan imala kao podlogu na tv-u u sobi dok je isao na 16e u pinku na cs, al nejde vec dugo radi hebene zadruge. tako da, ti si jedina nada :)

 

ja taj pink ne podnosim, al ovaj pink n roll stvarno ima dobrog biratelja glazbe, kombinacija starog i novog rocka, bolje od bilo kojeg vh1 ili mtv-a

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.3.2020 22:10 (shilev).
 
2 0 hvala 3
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Samo da ispeglamo sve oko videoteke i onda cemo i za ministru... Nadam se sljedeci tjedan...

 

Viasat - vidjet cu da sredim sutra epg

 

Vi kojima se ne svidja moja app, svidja li vam se barem videoteka kako je odradjena u aplikaciji? :-((

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.3.2020 22:33 (lucluc).
 
5 0 hvala 5
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Prijedlog ako može, kada se ubace svi planirani filmovi: možda napraviti folder "Najnovije" i tu ubacivati baš nove ripove koji budu izlazili. Max 10 komada, kada dode noviji, jedan se izbacuje u žanr kojem pripada. Tako će biti preglednije, bar u Siptv-u

 
3 0 hvala 2
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...

Poslao sam u tvviet support poruku da pitam jel bi mogao sky doci natrag na premium sport posto uskoro krece formula 1. Bit ce i na nasim programima ali malo bolje to prati sky, za one koji vole pogledat malo vise osim same utrke. Nije jos 100% da bude, ali odgovor je takav da daje naslutit da bi moglo biti sredjeno, jupiiiiii. Jedva cekam vikend,, ko malo dijete :-)

 Otkazana utrka F1 !

ex toniv3x
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
stiffler13 kaže...

Prijedlog ako može, kada se ubace svi planirani filmovi: možda napraviti folder "Najnovije" i tu ubacivati baš nove ripove koji budu izlazili. Max 10 komada, kada dode noviji, jedan se izbacuje u žanr kojem pripada. Tako će biti preglednije, bar u Siptv-u

 Ova ideja je odlična i podržavam. Upravo tako kak je kolega napisao, baš sam to i ja htio predložiti. Zadje 10 dodanih, ili dodano zadnjih 7 dana, ili tak nekak...

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ja molim da se otvori tema TV viet npr, ovo nema smisla, 90% postova o tv vietu i problemima s istim ili pohvale. 

p.s.

Uzgred citao jutros na nekom srb forumu da su sinoc BT kanali zakucavali na tv viet, jbt, platis 10 eur i zakucavas, ako covjek gleda tekmu, sta mu vrijedi sto ces otkloniti problem za 2 sata

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.3.2020 9:10 (dadotb).
Moj PC  
4 1 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice