Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.149.321
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

hvala. BT sport kao sto sam ranije rekao nemam vlastiti izvor signala i sada zasad necu moci doci do istog. Kada sam uveo te kanale i napisao sam da nazalost ne mogu garantovati stabilnost istih... naravno, trudim se svim silama da dobijem "originalni" stream koji bi morao raditi bez greske...

 
4 0 hvala 2
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nikakvo zagušenje, to su trikovi koje vam podvaljuju. Radili Planeti i BT kao sat l

Lista mi nije ni tvviet ni RD !!!

ex toniv3x
 
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pixonium kaže...

Nikakvo zagušenje, to su trikovi koje vam podvaljuju. Radili Planeti i BT kao sat l

Lista mi nije ni tvviet ni RD !!!

 Ja ne koristim tvviet, ali o kakvim trikovima ti pišeš? Pa čovjek može uzeti i test, a i može kupiti recimo na mjesec dana pretplatu, pa ako mu se ne svidi lako otkaže daljnu suradnju. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2020 23:34 (Baldurion).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Baldurion kaže...
Pixonium kaže...

Nikakvo zagušenje, to su trikovi koje vam podvaljuju. Radili Planeti i BT kao sat l

Lista mi nije ni tvviet ni RD !!!

 Ja ne koristim tvviet, ali o kakvim trikovima ti pišeš? Pa čovjek može uzeti i test, a i može kupiti recimo na mjesec dana pretplatu, pa ako mu se ne svidi lako otkaže daljnu suradnju. 

 Kažem ti da nemam tvviet. Imao sam ga 1mj. i u taj jedan mjesec 3 puta ih morao kontaktirati zbog navodnog zagusenja.

Kako mi ova trenutna lista nikad nije imala problem i zagusenje sa 1300 kanala i 6000 naslova u videoteci ?

 

ex toniv3x
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pixonium kaže...
Baldurion kaže...
Pixonium kaže...

Nikakvo zagušenje, to su trikovi koje vam podvaljuju. Radili Planeti i BT kao sat l

Lista mi nije ni tvviet ni RD !!!

 Ja ne koristim tvviet, ali o kakvim trikovima ti pišeš? Pa čovjek može uzeti i test, a i može kupiti recimo na mjesec dana pretplatu, pa ako mu se ne svidi lako otkaže daljnu suradnju. 

 Kažem ti da nemam tvviet. Imao sam ga 1mj. i u taj jedan mjesec 3 puta ih morao kontaktirati zbog navodnog zagusenja.

Kako mi ova trenutna lista nikad nije imala problem i zagusenje sa 1300 kanala i 6000 naslova u videoteci ?

 

 Ja ga imam 6 godina i 3 pretplate plaćam. Stabilnost i kvaliteta slike na kanalima za naše područje kakvu nema nitko Upravo je lucluc javio da pomalo pokreće videoteku 

4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

A baš tako!

Ja nemam toliko dugo ko ti jer sam u prošlosti promjenio listi i listi.

Al otkad sam kod lucluc-a ja se nemičem i netražim ništa ni bolje ni više.

Podupirem sve iptv liste i korisnike istih a općenito podupirem ilegalu

 

Samo mi smeta i ide na živce da čim se netko javi  da mu zeza i šteka tvviet( šteklo je i meni nekad) što je naravno moguće i događa se, onda izrone neki ovdi sa pričom o nekim "osinjim gnijezdima".

 

 
3 0 hvala 1
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Wizards kaže...

A baš tako!

Ja nemam toliko dugo ko ti jer sam u prošlosti promjenio listi i listi.

Al otkad sam kod lucluc-a ja se nemičem i netražim ništa ni bolje ni više.

Podupirem sve iptv liste i korisnike istih a općenito podupirem ilegalu

 

Samo mi smeta i ide na živce da čim se netko javi  da mu zeza i šteka tvviet( šteklo je i meni nekad) što je naravno moguće i događa se, onda izrone neki ovdi sa pričom o nekim "osinjim gnijezdima".

 

 
Bas tako

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bok, vidim da koristiš smart iptv aplikaciju, ja je isto koristim za iptv, ali imao sam svakakvih lista i iptv programi mi rade dobro, ali videotekama sa niti jedne liste ne radi, u stvari pokrene film ali počne preskakali kao da sam stisnul ff, skoči nakon pol minuta sa prve minute na 10,i tak svakoj film.. Jel znaš u čemu je problem, jel tebi videoteka radi?
Da nisam označio to je pejak84 pisao na strani 570, da koristi smart iptv
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.3.2020 16:39 (Mikey1985).
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Mikey1985 kaže...
Bok, vidim da koristiš smart iptv aplikaciju, ja je isto koristim za iptv, ali imao sam svakakvih lista i iptv programi mi rade dobro, ali videotekama sa niti jedne liste ne radi, u stvari pokrene film ali počne preskakali kao da sam stisnul ff, skoči nakon pol minuta sa prve minute na 10,i tak svakoj film.. Jel znaš u čemu je problem, jel tebi videoteka radi?

 Ja koristim smart iptv app na tv i imam dodatno vlc player instaliran tako da sve filmove iz videoteke pokrecem s vlc playerom i sve radi za 10

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.3.2020 16:40 (the.shano).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Aha, znači onda ne gledaš preko videoteka na smart tv aplikaciji nego preko kompa, ja imam smart samsung i na njega nemrem instalirati vlc
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Mikey1985 kaže...
Aha, znači onda ne gledaš preko videoteka na smart tv aplikaciji nego preko kompa, ja imam smart samsung i na njega nemrem instalirati vlc

 Umene je philips android tv i za njega ima vlc app preko play store-a. Sad za samsung smart tv neznam ali mora imat neka opcija

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ok, a zašto djelite TD ljudima koji daju besplatno nekome listu streamova? Ili onom Splići neki dan koji je spomenuo da skida liste s piratskih stranica/foruma?

Moj PC  
1 1 hvala 2
6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

TvViet radi bez greske.

 
1 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
jozef kaže...

Ok, a zašto djelite TD ljudima koji daju besplatno nekome listu streamova? Ili onom Splići neki dan koji je spomenuo da skida liste s piratskih stranica/foruma?

 Ja sam povukao svoj i javno se kolegi ispričavam , nisam namjerno.Stavio sam TU!

Hvala na opomeni, ja sam kriv jer meni to nekad automatski ode umjesto TU na TD

 

p.s često udrem i tipkam sa mobitla i iako imam onu mrcinu Note 9 promašim sa prsitima, morat ću ćešće men se čini vadit olovčicu.

Već sam par puta dobio na PP inbox poruke od kolega što sam im lupio TD pa sam i tamo se ispričavao( par postova je u pitanju)

Ja u 99% slučajeva lupim samo TU i Hvala, osobno bi volio da tog TD na BUG-u i nema!

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.3.2020 18:23 (Wizards).
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Nije opomena, niti ja ikoga prozivam (niti na to imam pravo) , samo me zanima. Valjda će se javiti i netko od ovih koji su dali td. 

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
jozef kaže...

Nije opomena, niti ja ikoga prozivam (niti na to imam pravo) , samo me zanima. Valjda će se javiti i netko od ovih koji su dali td. 

 Ja sam prizna svoj grijeh i ispravio ga, imam i dokaze u privat porukama di me dvoje forumaša pita što im dadem TD iako mi nije jasno što im to toliko smeta je TU ili TD.

Pa nism ja ko jedan kolega ovdje na BUG-u koji na svim postovima svima živima i mrtvima lupa TD i nikom ništa

Vjerovatno ga mnogi i znate ja ga neću imenovat javno.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
jozef kaže...

Nije opomena, niti ja ikoga prozivam (niti na to imam pravo) , samo me zanima. Valjda će se javiti i netko od ovih koji su dali td. 

 Evo ti jedan od mene samo zato jer se preseravaš.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Vidim jaki su vam argumenti. 

Moj PC  
2 2 hvala 1
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ljudi šta ćemo mi gledati odgađaju se sva prvenstva .Luc vracaj novce 😃😃😃😃
 
1 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

A i mi se bavimo pizd*rijama u ovoj temi.

Od osinjih gnijezda dođošmo mi ko kome lupa ili nelupa šta ja znam šta, a ja još luđi što se ispričavam.

Al neka.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Wizards kaže...

A i mi se bavimo pizd*rijama u ovoj temi.

Od osinjih gnijezda dođošmo mi ko kome lupa ili nelupa šta ja znam šta, a ja još luđi što se ispričavam.

Al neka.

  Trebalo bi se pozabavit s cinjenicom da je ursusc355 nekome TU lupio. Godinama sam na forumu i nisam to vidio, aj da sam i to dozivio. :-P

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Wizards kaže...

A i mi se bavimo pizd*rijama u ovoj temi.

Od osinjih gnijezda dođošmo mi ko kome lupa ili nelupa šta ja znam šta, a ja još luđi što se ispričavam.

Al neka.

 Umjesto da čovjek prihvati da se neko ne slaže sa njim, on dođe plakat ovdje.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Zoki splico kaže...
Ljudi šta ćemo mi gledati odgađaju se sva prvenstva .Luc vracaj novce 😃😃😃😃

 Opasan je ovaj Virus Corona aka Covid-19

Nije to dobro olako shvaćat i sprdat po raznim forumima i društvenim mrežama tipa to je obična prehladica aka gripica, sve pametnjaković do pametnjakovića.

Najbolja je zlatna sredina a najopasnija panika.

Podupirem ovo otkazivanje svih okupljanja i stroge karantene!

Apsolutno.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pa osim uslužnih djelatnosti sve firme koje imaju poslovanje iz offica ljude šalju da rade od doma, ukucaju svoje usere koje ionako ukucaju na kompu u officu i stvar je potpuno ista.Office poslovi polaku odumiru u modernom svijetu....sve više se koriste skupni videopozivi i konferencije....sve je isto samo nema fizičkog gledanja nego preko ekrana....što je za ovaj tip problema (virusa) najbitnije....

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
Wizards kaže...

A i mi se bavimo pizd*rijama u ovoj temi.

Od osinjih gnijezda dođošmo mi ko kome lupa ili nelupa šta ja znam šta, a ja još luđi što se ispričavam.

Al neka.

 Umjesto da čovjek prihvati da se neko ne slaže sa njim, on dođe plakat ovdje.

o kome pričaš? Mislim da mi je to bio prvi post na ovoj temi, u koju tek povremeno bacim oko da vidim ima li ičeg pametnog. Čak i da jesam taj, valjda čovjek ima pravo znati zašto se netko s njime ne slaže, možda shvati da je u krivu i zašto. Ako nekome samo kažeš "ti si budala." onda to nije diskusija, a tome forumi služe. Niti itko plače, niti sam ja zauzeo ikakav stav. Postavio sam sasvim obično pitanje: zašto dijelite TD ljudima koji nešto nude besplatno ili samo spominju da je iptv moguće gledati i bez plaćanja. Pitanje sam postavio čisto iz znatiželje, i pri tome ne zamjeram nekome što je za ili protiv, samo me zanima motivacija ili argument.

OP sam dao TD jer:

0 mislim da laže
1 krade od korisnika koji plaćaj
1 mislim da je LucLuc zgodna pla
8 te liste ne valjaju
1 on džabe, a ja plaćam! psmtr
1 jer sam Ursus ili JakovP :-)
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tvviet koristim kao i Red Devila vec 2 godine. Svaki od njih ima pluseve i minuse, jebiga nemoze nista nista savrseno, npr Tvviet ima slabiju kvalitetu sportskih kanala naspram RDa a RD ima slabije filmske i dokumentarne programe nasparam Tvvieta, mislim u kvaliteti i fpsu i bitrate.

 

E sad imam jedno tehnicko pitanje, kako da ubacim titlove na programe HBO FHD od Red Devila? Naime to me pomalo zivcira sto obicni nekada znaju kasniti titlovi a fhd rade bolje a nemam titlova nasih ex yu.

 

E sad kad bi znao ko napisat mali tehnicki savjet kako ubaciti te subtitles na to bio zahvalan...

 

Btw jel postoji jos onaj geniiptv?

Prvo pucaj, onda pitaj.
 
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ovisi na čemu ih koristiš, to si zaboravio napisati....

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
plavi_medved kaže...

Tvviet koristim kao i Red Devila vec 2 godine. Svaki od njih ima pluseve i minuse, jebiga nemoze nista nista savrseno, npr Tvviet ima slabiju kvalitetu sportskih kanala naspram RDa a RD ima slabije filmske i dokumentarne programe nasparam Tvvieta, mislim u kvaliteti i fpsu i bitrate.

 

E sad imam jedno tehnicko pitanje, kako da ubacim titlove na programe HBO FHD od Red Devila? Naime to me pomalo zivcira sto obicni nekada znaju kasniti titlovi a fhd rade bolje a nemam titlova nasih ex yu.

 

E sad kad bi znao ko napisat mali tehnicki savjet kako ubaciti te subtitles na to bio zahvalan...

 

Btw jel postoji jos onaj geniiptv?

 naravno , geni resellera imaš koliko hoćeš haha 

sve radim samo da ne radim
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Poslao sam u tvviet support poruku da pitam jel bi mogao sky doci natrag na premium sport posto uskoro krece formula 1. Bit ce i na nasim programima ali malo bolje to prati sky, za one koji vole pogledat malo vise osim same utrke. Nije jos 100% da bude, ali odgovor je takav da daje naslutit da bi moglo biti sredjeno, jupiiiiii. Jedva cekam vikend,, ko malo dijete :-)

 
2 0 hvala 2
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

I ja jedva čekam....samo loše se izgleda piše što se tiče utrke...već mclaren odustaje zbog korone...

 

Ej kameni jel znaš ima li koja lista da ima neki kanal tipa SKY F1 4k ili RTL DE UHD u svojoj ponudi?

 

I još pitanje zapravo konstatacija crveni vragovi ili srebrne strijele???

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice