Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.519
|
čitano: 7.160.541
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
hrka11 kaže...

Je li netsko slucajno zna gdje mogu skinit epg za iptv listu?

Inace imam iptv listu koju sam sam srezao skroz samo arene i sportklubovi,a sto se tice filmski kanala to su cinestari,hbo itd...nemam puno programa.

 

Esad imam i Emby server podesen i zelim dodati to u Live Tv ali izgleda da programe nece da prikaze dok se ne postavi TV VODIC mislim da je to epg nemam drugog izbora.

 

Ako slucajno ovo ima podeseno na ovaj nacin moze mi se javit ili bar epg ako neko kaze di da nadjem?

 

Kad ucitam npr. full listu koja ima par tisuca programa,filmova itd...pojavi se dosta kanala u Embyu,a to su sve strani kanali UK,italija,njemacka itd...ali nasih nema.

 Jedan način za dobivanje epg-a je sljedeći:ako je lista u obliku m3u datoteke,onda treba u tom linku pronaći dio get.php i umjesto get.php upisati xmltv.php,snimiti i ubaciti taj link kao epg izvor.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav svima! Da li je netko na optimi? Brzina neta mi je 31 mbps down i 10 up, imam uređaj xiaomi mi box s i totalno su mi negledljive te liste, loading svakih 30-tak sek. Pa me zanima da li netko na optimi ima sličnih problema?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Optima ima razna zagusenja. Mi smo uradili odredjene preinake, pa molim i ovim putem da korisnici koji su na tvviet i koriste optimu da jave kakva je situacija sada...

 
2 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Imam optimu več jako dugo ,ima dana kad sve super radi ,a ima dana kad zeza do neba ,ali za to postoji vpn. Kad koristim vpn nisam primjetio probleme.
 
1 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Optima ima razna zagusenja. Mi smo uradili odredjene preinake, pa molim i ovim putem da korisnici koji su na tvviet i koriste optimu da jave kakva je situacija sada...

 Ma i na Dnevniku večeras(maloprije) na HTV su isto kad je bilo javljanje sa Grčko-Turske granice rekli posli priloga da ih zaje*ava internet u Hrvatskoj.

Čak sam i ja posljepodne primjetio neka zagušenja ali sad je ok.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.3.2020 19:59 (Wizards).
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...
AngeL_FreaK kaže...

Jučer dobio test od 72h Red devils. Jel to samo meni ili svima - kvaliteta slike je očaj. Nisam isprobao sve kanale ali recmo sport klub i pink kanali je jako loša kvaliteta. Nije do mog tv-a ili neta sigurno jer koristim iptv od drugog providera i slike su savršene. Filmovi i serije koje imaju u videoteci imaju dobar kvalitet ali kanali su koma. Tipa RTL Crime sam isprobao jučer i baš je bila loša kvaliteta.

Probaj deinterlace

Deluje mi da imas takav problem, posto kazes da videoteka (progressive) ima dobru sliku, dok pink i sport klubovi su ti losi (interlaced strimovi, kao u originalu) 

Kakva ti je slika na arenama sr i planet sportu?

 

probao sam na iptv smarters..

probat ću ovu tvoju pa javim..

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

probaj, ne znam, tivimate ili neku drugu, imas ih mali milion

zapravo probaj i bilo koju, ali strim otvori preko mx playera, zanima me kako ce ti on odraditi posao kad je slika u pitanju

koji je uredjaj u pitanju?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Problemi i na t-comu jučer, od 16.30 - 21.30 cca. Mislim da opet nešto kemijaju :( , do sinoć sve OK. Vidjet ćemo danas
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dstar kaže...
Problemi i na t-comu jučer, od 16.30 - 21.30 cca. Mislim da opet nešto kemijaju :( , do sinoć sve OK. Vidjet ćemo danas

 Problem na t-comu/Magenta da , odnosno kompletni T1 cvor je bio u k*** prema FR... A to je zahvatilo sve Providere koji su imali preko njega rutiranje..

13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ekipa, molim vas za preporuku. Prelistao sam dosta stranica u ovoj temi.

 

Imam par pitanja: 1. preko kineza ispada da je najbolja Homebee lista ili ima još koja bolja? 2. Homebee ima najbolju listu standardnih/sportskih kanala za ex-yu? 3. Da li imate za preporuku neku bolju iptv stranicu sa više programa, da ima što više hd/fhd kanala? (tvviet otpada zato jer ima mali izbor programa, znam da su kvalitetni, ali meni osobno ne pašu).

 

Najbitnije mi je da su kanali što stabilniji i da ima sve naše sportske kanale tj. da ima sve ex-yu balkanske kanale i naravno da ima što više HD/FHD kanala. 

 

P.S. Svjestan sam da ne može raditi iptv od kineza idealno za te pare.

 

Unaprijed hvala na informacijama ekipa 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.3.2020 16:19 (Baldurion).
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

imaš čevape za 2o kuna ( od tko zna čega ) po kili  i imaš čevape (od junetine ) za 50 kuna za kilu  hahahaha  najest ćeš se i od jednih i od drugih ,  ja uglavnom kupujem od 30 - 40 kuna za kilu  , počneš od onih za 20 kuna  pa vidiš do koje cijene su ti dobri  dok nađeš cijenu  (kvalitetu )  e onda te kupiš  i jedeš dok ih god ima na tržištu ili ne pokvare kvalitetu 

sve radim samo da ne radim
 
3 0 hvala 2
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

To što tražiš je malo zahebato. Ako želiš puno FHD kanala tražiš neku stranu listu. A njih po pravili boli dupe za ovim našim sportskim kanalima, danas su FHD a sutra SD...malo rade, malo ne rade. Baš gledam šta ima od naših u Nordic i King, listama koje su po meni vrh. Pola naših kanala ne radi ili su SD kvalitet.  Moj savjet, uzmeš domaću (po meni je to  Viet) i neku jeftinu kinesku sa puno kanala kao backup tj kao dopuna ako nešto ne prenose ovi naši. A ovi kinezi, koliko sam ja vidio su maltene svi isti, kad kod jednog ne radi ne radi ni kod ostalih - isti izvor.

 
3 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torpedooo kaže...

To što tražiš je malo zahebato. Ako želiš puno FHD kanala tražiš neku stranu listu. A njih po pravili boli dupe za ovim našim sportskim kanalima, danas su FHD a sutra SD...malo rade, malo ne rade. Baš gledam šta ima od naših u Nordic i King, listama koje su po meni vrh. Pola naših kanala ne radi ili su SD kvalitet.  Moj savjet, uzmeš domaću (po meni je to  Viet) i neku jeftinu kinesku sa puno kanala kao backup tj kao dopuna ako nešto ne prenose ovi naši. A ovi kinezi, koliko sam ja vidio su maltene svi isti, kad kod jednog ne radi ne radi ni kod ostalih - isti izvor.

Dobar savjet  Viet je odličan (testirao sam kanale). Jedino što mi smeta je mali izbor kanala, ali dobro razumijem... ne može i ovce i novce + viet ima većinu 60fps kanala i hd/fhd su većinom sve. Prelistao sam ja dosta stranica na ovom tako da znam 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.3.2020 16:50 (Baldurion).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Baldurion kaže...
torpedooo kaže...

To što tražiš je malo zahebato. Ako želiš puno FHD kanala tražiš neku stranu listu. A njih po pravili boli dupe za ovim našim sportskim kanalima, danas su FHD a sutra SD...malo rade, malo ne rade. Baš gledam šta ima od naših u Nordic i King, listama koje su po meni vrh. Pola naših kanala ne radi ili su SD kvalitet.  Moj savjet, uzmeš domaću (po meni je to  Viet) i neku jeftinu kinesku sa puno kanala kao backup tj kao dopuna ako nešto ne prenose ovi naši. A ovi kinezi, koliko sam ja vidio su maltene svi isti, kad kod jednog ne radi ne radi ni kod ostalih - isti izvor.

Dobar savjet  Viet je odličan (testirao sam kanale). Jedino što mi smeta je mali izbor kanala, ali dobro razumijem... ne može i ovce i novce + viet ima većinu 60fps kanala i hd/fhd su većinom sve. Prelistao sam ja dosta stranica na ovom tako da znam 

 Koliko god kanala imaš, uvik se vrte isti. Ja ih imam 1300 ali 20ak ih se stalno vrti...ostale bezveze kad je dosadno vrtim

ex toniv3x
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam pisao da sam imao dosta tih listi s Alija i ispalo je da sve redom imaju isti dosta loši stream ex-yu kanala, čak se vidi da su to isti streamovi kad vidite da se na svakoj listi u kategoriji ex-yu ima cca 358 kanala +- 2,3 al to je to....

Nismo mi njima zanimljivi mi smo ti da popunimo prostor....a i ono što sam gledao strano nije baš neko zlato...

 

 

7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

a jeste se uhvatili za te famozne fps... kad gledam preko satelita sky de sport i one poljake na 13east i spanjolce, svi imaju 1920x1080i 25fps pa je slika fenomenalna... vrh vrhova... 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pejak84 kaže...

a jeste se uhvatili za te famozne fps... kad gledam preko satelita sky de sport i one poljake na 13east i spanjolce, svi imaju 1920x1080i 25fps pa je slika fenomenalna... vrh vrhova... 

 U krivoj si temi. Kakve veze ima gledanje prek interneta (iptv) i satelita? Različiti svjetovi trenutno.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

kaj kriva tema, razliciti svjetovi al najjaci mi lik tu kaj veli da ga oci bole ak je slika 25fps, znaci da nije do fps neg do bitrate i ostalih stvari je kvaliteta slike losija na iptv, imam iptv i sat i znaci zabranjeno mi je komentirat u ovoj temi ak usporedujem ta  dva razlicita svijeta?

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pejak84 kaže...

kaj kriva tema, razliciti svjetovi al najjaci mi lik tu kaj veli da ga oci bole ak je slika 25fps, znaci da nije do fps neg do bitrate i ostalih stvari je kvaliteta slike losija na iptv, imam iptv i sat i znaci zabranjeno mi je komentirat u ovoj temi ak usporedujem ta  dva razlicita svijeta?

 Nix, 25fps na iptv i 25fps na satelitu nisu isti. Upravo taj bitrate je bitan. Prosječan Bitrate na iptv je 3500 kps, na satelitu oko taj Sky ide oko 11Mbit. I nemoš uspoređivat iptv i satelit 25fps.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...

Ja sam pisao da sam imao dosta tih listi s Alija i ispalo je da sve redom imaju isti dosta loši stream ex-yu kanala, čak se vidi da su to isti streamovi kad vidite da se na svakoj listi u kategoriji ex-yu ima cca 358 kanala +- 2,3 al to je to....

Nismo mi njima zanimljivi mi smo ti da popunimo prostor....a i ono što sam gledao strano nije baš neko zlato...

 

 

 358 kanala ti malo?

Svaka cast kad stizete toliko gledat.

Ovo je vec trazenje dlake u jajetu,stvarno ne kontam.

Ne kuzim sta vam more trebat uz sportske pod tim mislim na arene,sportklubove,planet sport i ostale vamo cinestare sce,hbo,discoverije itd...ne kuzim sta ce ti vise od tog?

Ja mogu potvrdit da mi kineska lista radila svaki put kad bi je upalio a to je neka utakmica ili jedan od cinestar kanala.

Uzeo sam je za test a pokazala se odlicna.

Uz editor sam.izbrisao sve kanale i filmove ostavio samo ove programe iznad nabrojane,sasvim dovoljno.

Znaci lista koja ima po 5000 kanala i vise plus uz videotek sveo sam na 30 programa i sasvim dovoljno.

Arene imaju u fhd i hd mada nije to to,a strani njemacki,eng kome treba.imaju cak od hd,fhd i 4k i njihov fhd bolje puno izgleda nego npr. Arenasport1 fhd.

Origin_Steam: hrka11
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Dal je moguce da i dalje niste skapirali te fps-ove a toliko puta je ovde objasnjeno? Prosipate gluposti i dalje.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...

Dal je moguce da i dalje niste skapirali te fps-ove a toliko puta je ovde objasnjeno? Prosipate gluposti i dalje.

 Čovjek uči dok je živ. Poduči nas, ne biti zloban.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.3.2020 12:25 (x18x05x).
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Lucluc, ima li sanse sa se ubaci pink n roll ili bar mtv rocks?
Fali jedan takav kanal :)

 
1 0 hvala 2
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Vidjet cu ovih dana da dodam. Dodao sam neki dan imperia tv :-))

 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ekipa, gdje je najbolje uzeti listu za ove programe? Eurosport uk 1 2, Sportklub, Bt sport, Sky moto gp.

Unaprijed hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Vidjet cu ovih dana da dodam. Dodao sam neki dan imperia tv :-))

 Lucluc ali ja ga jedva našao i to vamo kod mene na ministri pod DShowcase!
Daj malo pripazite i sredite te nazive pojedinih kanala, čak je i epg ostao od ShowcaseaTV a sad na njem ide ovaj ImperiaTV.

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
shilev kaže...

Lucluc, ima li sanse sa se ubaci pink n roll ili bar mtv rocks?
Fali jedan takav kanal :)

 Mozda i ExtraFM TV nebi bilo lose :)

 

 

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Od sutra korisnici koji koriste m3u, mogu se javiti za m3u link sa automatskim azuriranjem... Tako da kada u toku ovog mjeseca videoteka bude gotova, odmah ce im biti i u listi...

 
5 0 hvala 4
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
I tko koristi siptv ili...???
 
2 0 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da. Siptv takodjer

 
4 0 hvala 3
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice