Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.165.212
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
DzigiBau kaže...
pugot kaže...
dar01 kaže...

Šta je svima riknuo sport klub 1. gledam samo je SD kvaliteta dostupna

 

Ja gledam Full HD, super slika, ni trznulo nije. Jedinica Hr, nextgen. Za jedinicu Sr ne znam jer je ne gledam.

 

Skuzio sam u cemu je stvar. Bilo je price da na RD moze 3 osobe u isto vrijeme koristiti i ja podijelo s frendom i sad doo gledamo obojica, obojici steka uzasno. Cim jedan izade, drugom prijenos normalan skroz

 

Onda moguće da je uključeno samo za jedan uređaj ili je blokirano na IP adresu.

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
DzigiBau kaže...

Classico na RD listi negledljiv na vecini programa koji prenose

Classico na RD bez ijednog trzaja na SK 1. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mariclius kaže...
DzigiBau kaže...

Classico na RD listi negledljiv na vecini programa koji prenose

Classico na RD bez ijednog trzaja na SK 1. 

 

Dakle, tko god da je pricao da na RD uz pretplatu od 10e moze do 3 osobe gledati, nije u pravu

7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
moze se gledat na 3 uredaja preko iste ip adrese, to je pricano, a tako je i na tvviet,s tim da kad mi je nesto bitnoo za pogledat a nisam doma, javim se korisnickoj i velim da bih gledao to i to, i uvijek mi izadu u susret..
 
3 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pejak84 kaže...
moze se gledat na 3 uredaja preko iste ip adrese, to je pricano, a tako je i na tvviet,s tim da kad mi je nesto bitnoo za pogledat a nisam doma, javim se korisnickoj i velim da bih gledao to i to, i uvijek mi izadu u susret..

 Upravo to, štoviše kad se uzima pretplata lijepo se napomene da idu tri uređaja ali preko iste IP adrese

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

da, 3 uredjaja preko iste ip adrese

ali im morate javiti da vam to aktiviraju, ako im niste napomenuli, jer mislim da je po defaultu ukljucen samo 1 uredjaj

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
A za dvije ip je 12e?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da se nadovezem na gledanje preko vise uredjaja. Ovih dana vidim - recimo sinoc el classico jako puno ljudi je gledalo na razlicitim lokacijama. Broj je bio kritican, operater je poceo rucno banovanje i rekao sam mu da zaustavi iskljucivanje... Nisam htio ljude blokirati jer mi je ni "u dzep ni iz dzepa" jedna utakmica i slicno.... Ali da sad placam dodatni bandwidth na mjesecnoj bazi radi ljudi koji se "kace" postojecim korisnicima da bi izbjegli placanje, to necu...

 

U toku ove sedmice cu aktivirati automatski ban ako se pojavi treca lokacija. Tko bude banovan, neka se javi korisnickoj sluzbi radi deblokade... Tko hoce pogledati nesto sa druge lokacije gdje ce biti aktivni uredjaji na dvije lokacije, tada obavezno najavite to koristenje i nema problema, tvviet je oduvijek bila fleksibilna usluga...

 

Ako imate potrebu da cesto gledate istovremeno na dvije lokacije, tada trebate imati pretplatu od 12 mjeseci... Ovako recimo ako ukucani nesto gledaju, zelite vi na poslu gledati ili na putu, nije ni to problem ni sa manjim pretplama, samo najavite i no problemo...

 

Da sumiram: od ove sedmice ako se pojavi istovrmeeno na 3 lokacije, auto - ban... Ako treba da se gleda na dvije lokacije povremeno - najavite to... Ako trebate tu opciju cesto, pretplatite se na godinu dana...

 

Ako ste korisnik duze vremena i trebate neku opciju koja se kosi sa uvjetima koristenja, javite se korisnickoj sluzbi, oni ce prenijeti meni i vidjet cemo sta se moze rijesiti... Ako ste novi korisnik, trebate se striktno pridrzavati uvjeta koristenja...

 

Ps pripremam jos jednu uslugu... Vise info u narednim danima... Uglavnom novu uslugu ce svi postojeci korisnici dobiti besplatno...

 

Ps2. Nazalost tvviet je trn u oku raznim uslugama, tako da zbog odrzanja sistema, kvalitete i slicno, velike su sanse da ce uskoro nove registracije biti ukinute, odnosno tko koristi - koristi...Tko ne koristi, a bude htio koristiti nece moci :-))

 

Broj korisnika je trenutno takav da je potpuno odrzivo trenutno stanje, moguce je izdvojiti sredstva za daljnja poboljsanja usluge i slicno

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2020 12:08 (lucluc).
 
10 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ps pripremam jos jednu uslugu... Vise info u narednim danima... Uglavnom novu uslugu ce svi postojeci korisnici dobiti besplatno...

 

 

 

hmm..šta bi ovo moglo da bude 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ma nesto oko famozne videoteke... Ali dodat cu vise info uskoro

 
8 0 hvala 1
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

kako doc do RD liste?

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Ma nesto oko famozne videoteke... Ali dodat cu vise info uskoro

 Probaj da ti bude FHD ili veća reza, ovo ispod je negledljivo.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

bitreeeejt

hd moze bolje da izgleda od fhda, nije samo reza bitna

 
1 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...

bitreeeejt

hd moze bolje da izgleda od fhda, nije samo reza bitna

 Najbolje oboje 

4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav,

 

treba mi mala pomoc, korisitm iptv od tvvieta i prezadovoljan sam, samo imam problem gdje sam bio primoran zamjeniti router nove generacije i od kad je on u funkciji iptv mi nikako ne radi preko smartiptv aplikacije ili gseiptv app-a. Dok preko AKiptv appa sve radi i dalje bezprijekorno.

Pa me zanima ima li ikakva mogucnost da se odblokira ta blokada (mozda reset ip adrese, kad bih znao kako to uraditi  ) jer ponekad bih gledao nesto preko ipad-a dok je tv zauzet a za njega nema AKiptv app.

 

Hvala unaprijed na pomoci.

 

Lp

 
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

možda moraš u postavkama rutera neke parametre promjenit 

sve radim samo da ne radim
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

možda moraš u postavkama rutera neke parametre promjenit 

 Kao npr.

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
the.shano kaže...

Pozdrav,

 

treba mi mala pomoc, korisitm iptv od tvvieta i prezadovoljan sam, samo imam problem gdje sam bio primoran zamjeniti router nove generacije i od kad je on u funkciji iptv mi nikako ne radi preko smartiptv aplikacije ili gseiptv app-a. Dok preko AKiptv appa sve radi i dalje bezprijekorno.

Pa me zanima ima li ikakva mogucnost da se odblokira ta blokada (mozda reset ip adrese, kad bih znao kako to uraditi  ) jer ponekad bih gledao nesto preko ipad-a dok je tv zauzet a za njega nema AKiptv app.

 

Hvala unaprijed na pomoci.

 

Lp

Ako je TVViet u pitanju, tu dobiješ file, pa je isključena mogučnost pogrešnog tipkanja m33u liste.

 

No, možda je neka fora sa username password, pa ih zamoli da ti pošalju novi file, koji ima istu usr/pass kao i tamo di se logiraš u AKIptv.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel mi može netko poslat kontakt od RD liste da im se javim?

Pokušavam ih nać ali ne mogu..

Naravno u pp

tnx

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
the.shano kaže...
fukavac kaže...

možda moraš u postavkama rutera neke parametre promjenit 

 Kao npr.

 ne znam više niti se ne sjećam , znam samo da sam morao u ruteru od optime neke brojeve smanjivat ili povećavat i bilo je bolje

sve radim samo da ne radim
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...
the.shano kaže...
fukavac kaže...

možda moraš u postavkama rutera neke parametre promjenit 

 Kao npr.

 ne znam više niti se ne sjećam , znam samo da sam morao u ruteru od optime neke brojeve smanjivat ili povećavat i bilo je bolje

 Govoriš vjerojatno o MTU vrijednostima. Ako je ruter od providera, najbolje je ostaviti na originalnoj vrijednosti (obično to bude 1450 ili 1500)

 

Ali ovo prosječan korisnik vjerojatno neće moći sam naštimati da mu bude bolje. Metoda opetovanih pokušaja pa mjerenja kod 4G baš i ne prolazi, jer brzina sama po sebi može varirati u par sekundi razmaka mjerenja....

Ne vjerujem baš da je to razlog što ne radi (onda bi mu bar neki kanal radio, a i rekao je da preko njihove aplikacije radi)

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2020 11:20 (ZdravacVZ).
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Da preko Tvviet aplikacije AKiptv radi sve besprijekorno ali preko bilo koje druge aplikacije/uredjaja nece. Bio sam njih kontaktirao i bili su veoma brzi i probali su sa reset ip adrese i onda je radilo jedno vrijeme priko dana i opet isto.

Mozda ako bi mi netko moga pojasniti i uputit na link gdje se moze vidjeti kako se radi reset ip adresse da oprobam sam. Jer glupo mi je njih stalno kontaktirati radi tog problema jer je problem kod mene a ne kod njih, iako su ljudi i vise nego ljubazni i brzi.

 

hvala

11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
the.shano kaže...

Da preko Tvviet aplikacije AKiptv radi sve besprijekorno ali preko bilo koje druge aplikacije/uredjaja nece. Bio sam njih kontaktirao i bili su veoma brzi i probali su sa reset ip adrese i onda je radilo jedno vrijeme priko dana i opet isto.

Mozda ako bi mi netko moga pojasniti i uputit na link gdje se moze vidjeti kako se radi reset ip adresse da oprobam sam. Jer glupo mi je njih stalno kontaktirati radi tog problema jer je problem kod mene a ne kod njih, iako su ljudi i vise nego ljubazni i brzi.

 

hvala

 Resetiras IP Adresu na nacin da Ruter iskljucis iz struje na par minuta

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
the.shano kaže...

Da preko Tvviet aplikacije AKiptv radi sve besprijekorno ali preko bilo koje druge aplikacije/uredjaja nece. Bio sam njih kontaktirao i bili su veoma brzi i probali su sa reset ip adrese i onda je radilo jedno vrijeme priko dana i opet isto.

Mozda ako bi mi netko moga pojasniti i uputit na link gdje se moze vidjeti kako se radi reset ip adresse da oprobam sam. Jer glupo mi je njih stalno kontaktirati radi tog problema jer je problem kod mene a ne kod njih, iako su ljudi i vise nego ljubazni i brzi.

 

hvala

 Javite se korinsickoj sluzbi da se ispita tacan uzrok. Moguce je da ip adresa dodje na ban za smarttv servere... Obicno je uzrok pokretanje neaktivnog ili neispravnog linka...

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ekipa, koji je najbolji program za pokretanje neke liste na Android uređaju? Vlc me nesto zeza s prebacivanjem kanala...

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
NoOne1 kaže...

Ekipa, koji je najbolji program za pokretanje neke liste na Android uređaju? Vlc me nesto zeza s prebacivanjem kanala...

 tivimate,iptv smarters pro ili neki sličana iptv player aplikacij, ja nikad iptv liste ne koristim sa vlc playerom posebno ne na androidu.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kakvo placanje ,eto jedan iz Splita sa srbianforuma dobar neki decko, mi poslao mac skener samo da proucim to sad hahahah.Pa da vas ja pocastim.
 
0 2 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Sve te ukradene liste su kratkog vijeka....

4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo čujem da su Sport Klub kanali od broja 7 do 10 podignuti na HD Ready rezoluciju dok su SK 4-6 i dalje ostali u muljavoj SD rezoluciji i ljudi koji na Maxtv imaju taj novi Sport Klub paket za 29Kn tvrde da su odlične kvalitete slike, normalno kad su ih digli sa SD mulja na HD da će bit bolje, neš ti velike fizike i kemije.

Sad bi i naše iptv liste trebale sljedit ovo pa da i mi guštamo malo.

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
danijelzg kaže...
Kakvo placanje ,eto jedan iz Splita sa srbianforuma dobar neki decko, mi poslao mac skener samo da proucim to sad hahahah.Pa da vas ja pocastim.

 

Kad ti bu del minera onda se buš mogel slikat 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice