Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.516
|
čitano: 7.158.801
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Uuuh kako njega gledat?
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
Uuuh kako njega gledat?

 DAZN. Regaš se, uneseš prave podatke za plaćanne. Dobiš 14 ili mjesec dana free a nakon toga možeš nastavit gledat. Tj platit ili ugasit.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
A na nekom od programa na iptv dali ima?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
A na nekom od programa na iptv dali ima?

 Naravno. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Piše da će i arena https://i.imgur.com/xb4m7dM.png

 
2 0 hvala 3
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Za one koji neće moći gledati nigdje. Dobri stari live stream link.

Kvaliteta je odlična i BT sport u 60 fps.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Arenasport 1 FHD na tvviet, kvaliteta slike odlična, super boks. Fury prebio ovog Wildera, čovjek se bori kao amater.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.2.2020 6:43 (x18x05x).
Moj PC  
4 1 hvala 3
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

.

 
3 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Uzeo sam test od reddevila gledam na tizen osu preko smart iptv player jel neko zna kako da ukljucim titlove hvala

 
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ne možeš, imam isti OS i probao preko više aplikacija, ali ne ide

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima tih IPTV lista besplatnih ili se sve plaća?

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Skinite Perfect Player (android) i u opcijama dekodera stavite HW+ i odaberite titl na multititl kanalima i audio na nekima možete birati

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
walentkane kaže...

Ima tih IPTV lista besplatnih ili se sve plaća?

 Ima besplatnih samo traju koliko i majstori kad odu s posla.....

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

daj neki link na stranice od kud ih skidati

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...

Skinite Perfect Player (android) i u opcijama dekodera stavite HW+ i odaberite titl na multititl kanalima i audio na nekima možete birati

 Može i TiviMate app za android isto radi, ali mi pričamo o tizen OS-u na smart TV-u a ne o androidu

6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Na lg smart se moze preko smartiptv aplikacije pokrenuti titl na RD listi. Pisem po sjecanju jer nisam trenutno blizu tv .
Stavis npr na cinemax ili neki drugi kanal koji ima izbor vise titlova , dok ide slika na ekranu stisneš ok tipku na daljinskom i onda gore desno se pojavi onaj zupčanik ( kao postavke) i potom tipkama lijevo-desno dodjes na okrugli simbol ,kliknes na njega otvori se audio 1 a ispod pise subs on , kliknes ma to da se prebaci na off i titlovi krenu ( najcesce idu prvi kako je izvorno na strimu , srpski)
Isto tako na nekim filmovima u videoteci pokrenes titlove ako ne krenu automstski.
Sad ne znam da li sam šta pomogao u vezi samsunga ali probajte
 
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Na Samsung smart tv sa tizen os-om neće. Isto koristim Smartiptv za RD listu, iako sam probao i preko ministre i ostalih aplikacija, ali neće. Iskopao sam na nekom forumu da se na Samsung tv-ima sa tim OS-om ne mogu birat tilovi što se tiče iptv-a

4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Gledao utakmicu na RD listi i mogu da kazem da nema bolje. Najbolja lista koja trenutno ima ovde, samo ne dozvoljava da se gleda na dva uredjaja. Traze doplatu 2e za drugi tv. Kada se preracunas, bolje onda uzeti tvviet za 12e i gledati na 3 uredjaja.

 
2 1 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marx1997 kaže...

Gledao utakmicu na RD listi i mogu da kazem da nema bolje. Najbolja lista koja trenutno ima ovde, samo ne dozvoljava da se gleda na dva uredjaja. Traze doplatu 2e za drugi tv. Kada se preracunas, bolje onda uzeti tvviet za 12e i gledati na 3 uredjaja.

 Sa prvim dijelom tvog  posta se u potpunosti ne slažem a sa drugim dijelom tvog posta se slažem.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Gushter kaže...

Na Samsung smart tv sa tizen os-om neće. Isto koristim Smartiptv za RD listu, iako sam probao i preko ministre i ostalih aplikacija, ali neće. Iskopao sam na nekom forumu da se na Samsung tv-ima sa tim OS-om ne mogu birat tilovi što se tiče iptv-a

 Kupi amazon i riješeno

ex toniv3x
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Imam MiBox sa kojim sam i više nego zadovoljan, samo napominjem da ta promjena odnosno uključivanje titlova ne šljaka na Samsung smart televizorima

4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Onda znas neke stvari koje ja ne znam? Znaci da moze za 10e na oba uredjaja? Poslacu im opet mejl da vidim sta ce da kazu. Hvala za info. Inace, stvarno im je kvalitet slike na sportskim bolji od tvviet.

 
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

S tim stvarima si davio i pod starim nickom. Samo pravis copy paste, naporan si vise s tim. Uskoro ocekujemo kukanje da ti RD ne odgovara na mail 

 
4 1 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bero666 kaže...

S tim stvarima si davio i pod starim nickom. Samo pravis copy paste, naporan si vise s tim. Uskoro ocekujemo kukanje da ti RD ne odgovara na mail 

 Zamolio bih te da ne lupas. Jedan nik imam i ako si vec toliko pameta da spamujes temu, onda nadji drugo mesto za to. Ovde se prica o iptv iskustvima i ostalom, a ne da li neko kopira naloge i slicno...

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marx1997 kaže...
bero666 kaže...

S tim stvarima si davio i pod starim nickom. Samo pravis copy paste, naporan si vise s tim. Uskoro ocekujemo kukanje da ti RD ne odgovara na mail 

 Zamolio bih te da ne lupas. Jedan nik imam i ako si vec toliko pameta da spamujes temu, onda nadji drugo mesto za to. Ovde se prica o iptv iskustvima i ostalom, a ne da li neko kopira naloge i slicno...

 Sve možeš promjenit al način pisanja ne..

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Poz ekipi teme!

 

Evo ako netko želi Internet TV , licenca za 1 godinu ! 

Provjerite odgovara li vam ovaj program : https://www.techno360.in/onlinetv-plus-free-license/ .

Lp!

"Just A Dream ".
Moj PC  
1 1 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc širi resurse i pripremaj se, čujem da će dizat sve SK kanale na HD rezoluciju, znači osim SK HD, SK 1,2,3 i svi ostali će ić uskoro u FHD-eju.

Te SK će još dodatno naplaćivat u nekom Sport plus klub paketu 29kn na oni postojeći prijašnji.

A pošto vamo naši službeni ISP-ovi (ja ih inače zovem gulikože) pripremaju i naplatu nacionalnih free air fullHD kanala po 3kn u nekim paketima imat ćeš izgleda još više mušterija, naravno ne samo ti.

Jer se već zbog tih informacija vamo na nekim forumima počelo pomalo "talasat"

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2020 15:28 (Wizards).
 
5 1 hvala 2
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Bit će još promjena. Odličan kanal Viasat Nat./Hist.HD, od 2.3. Viasat grupacija gasi i kanal prestaje postojati. Od 2.3. Viasat History kreće FHD, Pink Premium FHD... lucluc je obećao PINK Premium FHD 

 
3 0 hvala 3
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Wizards kaže...

lucluc širi resurse i pripremaj se, čujem da će dizat sve SK kanale na HD rezoluciju, znači osim SK HD, SK 1,2,3 i svi ostali će ić uskoro u FHD-eju.

Te SK će još dodatno naplaćivat u nekom Sport plus klub paketu 29kn na oni postojeći prijašnji.

A pošto vamo naši službeni ISP-ovi (ja ih inače zovem gulikože) pripremaju i naplatu nacionalnih free air fullHD kanala po 3kn u nekim paketima imat ćeš izgleda još više mušterija, naravno ne samo ti.

Jer se već zbog tih informacija vamo na nekim forumima počelo pomalo "talasat"

 Da li ce ostati ista cena za 12e mesecno? Predlazem da ekipa koja je zaduzena za RD listu isto tako unapredi sporske kanale kada do promena dodje. To je super vest. RD daje na dva uredjaja uz doplatu od 2e mesecno na osnovnu pretplatu od 10e. Probao sam ART listu od koje je vlasnik @bihsecurity sa ovoga foruma. Mogu samo da pohvalim listu i da je sve slozeno do perfekcije. Svaka cast za trud, ali nazalost, nece da ubacuju nove korisnike.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Probao si? A da li znas koliko traze za godinu dana?

Ispada mjesecno priblizno 14€
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice