Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.513
|
čitano: 7.152.714
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Rapid iptv, savrseno radi trenutno na srpskoj areni

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Tvviet odlican bez imalo stekanja, ali nema videoteku sa filmovima i serijama, a kosta cak 12e mjesecno. Jel zna netko gdje su programi kao tu da ne steka i da su full hd, a da ima i videoteka sa sto vise filmova i serija?

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kineska lista ... 5 eur...meni ne steka
 
2 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tvviet na dva stroja istovremeno obe utakmice paralelno šljakalo fluidno i kristalno čisto 

Rezultati odlični za uzvrat ali Haaland ufff 

 
3 1 hvala 2
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Laiban lista super...i planet, ziggo, sky, digi, polsat👍🔝

ex toniv3x
 
1 0 hvala 2
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Balkan free lista sljakala za 10

Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

homeebee kineska listaa stalno sjeckala i prekidala na svim live kanalima lige prvaka 

 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Anticone kaže...

homeebee kineska listaa stalno sjeckala i prekidala na svim live kanalima lige prvaka 

 Meni radila super, odgledao na planetu cijelu tekmu bez ijednog zastoja.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Anticone kaže...

homeebee kineska listaa stalno sjeckala i prekidala na svim live kanalima lige prvaka 

 Reset ruter !

ex toniv3x
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Na RD bez greške, ali sam gledao na max sport 2 i 3 (bugari). Slika perfektna. 

Moj PC  
5 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pixonium kaže...
Anticone kaže...

homeebee kineska listaa stalno sjeckala i prekidala na svim live kanalima lige prvaka 

 Reset ruter !

 probo sam i to ali u roku par minuta isto.

bufering stalno na kraju sam jedvice pronašo neki turski kanal da ne sjecka.

ok lista za 2eura mjesečno tolko vrijedi.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Anticone kaže...
Pixonium kaže...
Anticone kaže...

homeebee kineska listaa stalno sjeckala i prekidala na svim live kanalima lige prvaka 

 Reset ruter !

 probo sam i to ali u roku par minuta isto.

bufering stalno na kraju sam jedvice pronašo neki turski kanal da ne sjecka.

ok lista za 2eura mjesečno tolko vrijedi.

 Koliko para, toliko muzike !!!

ex toniv3x
7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Dobro jutro ljudi nakon jućerašnje lige prvaka,pratim nogomet odkad znam za sebe ,znaci od svoje 10 godine i uvijek mi bio cilj nalaziti streamove bratu, tati,prijatelju  i tako sam usao u iptv ,i sad nakon 10-ak godina mogu slobodno kazati da nikad nisam gledao utakmicu knockout faze Lige prvaka utorkom na iptvu da mi nije ni jednom trznula kao jučer na tvviet,znaci svaka cast coviku kako mu je stabilna usluga,kapa dolje,svima preporucam ako cete već izdvajati novce na kojekakve usluge,uzmite njega,topla preporuka

pozz..

 
4 0 hvala 2
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ja imam 2 liste i ni na jednoj nije zatrzalo a kamoli stao stream. riječ je o planet sport 1

prva lista je jedna razvikana koja se ovdje često spominje a druga je neki jeftinjak od 5 eura mjesečno

Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Vec 2 godine negdje imam Reddevils...po mojoj vjernosti se vidi koliko je kvalitetan.

Jucer LP Planet sport 1 i 2 - bez greske. 

 

Zadnje vrijeme ima odlicnu videoteku - svoj novi filmovi i serije., koji su jos u kinima.

Jednostavno za tu cijenu s programima i videotekom je meni TOP.

 
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koliko kosta red devils mjesecno 

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Boixus Nois PS kaže...

Koliko kosta red devils mjesecno 

 10 eur 

11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
R36 kaže...

Vec 2 godine negdje imam Reddevils...po mojoj vjernosti se vidi koliko je kvalitetan.

Jucer LP Planet sport 1 i 2 - bez greske. 

 

Zadnje vrijeme ima odlicnu videoteku - svoj novi filmovi i serije., koji su jos u kinima.

Jednostavno za tu cijenu s programima i videotekom je meni TOP.

 Samo mogu da potvrdim ove reci.Skoro dve godine koristim i ja RD i mislim da joj nema premca.

Probao tuce drugih provajdera ali kvalitet slike,stabilnost pa pritom i odlicna videoteka.

Odnos cene i onoga sto dobijas je TOP.

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zašto nemogu na Amazon fire stick instalirati nijednu aplikaciju, mislim znam zašto ali kako to podesiti..? Naime izbacuje mi da provjerim dal mi account i billing account dolazi iz drzave u kojoj je podrzan amazon ...?? Nemogu ni preko browsera instalirati .apk iako sam oznacio da mi da dopustenje instalirati sa nepoznate lokacije.. Samo mi ispiše da download nije trenutno moguc :(

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jucer sam instalirao Smart IPTV i vidim da ga imam samo tjedan dana i da se onda naplacuje...

Inace koristim samsung tv sa tizenom...

 

Ima li koji drugi program na tizenu da se ga mogu koristiti kao IPTV?

 

Da ne placam listu i glupi program posebno.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Boixus Nois PS kaže...

Jucer sam instalirao Smart IPTV i vidim da ga imam samo tjedan dana i da se onda naplacuje...

Inace koristim samsung tv sa tizenom...

 

Ima li koji drugi program na tizenu da se ga mogu koristiti kao IPTV?

 

Da ne placam listu i glupi program posebno.

 Problem ti dat oko 5e za smart iptv? Platis jednom i to je to.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
R36 kaže...

Vec 2 godine negdje imam Reddevils...po mojoj vjernosti se vidi koliko je kvalitetan.

Jucer LP Planet sport 1 i 2 - bez greske. 

 

Zadnje vrijeme ima odlicnu videoteku - svoj novi filmovi i serije., koji su jos u kinima.

Jednostavno za tu cijenu s programima i videotekom je meni TOP.

 Pokusao sam gledati filmove preko njegove liste ali me zivcira sto je ili srpski prijevod ili je prijevod kao da je preveden preko google translate. Nemozes se koncentrirati na film jer cekas sto ce oped za prijevod ispasti da bi mogao pravilnu recenicu sloziti u glavi...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Placanje app ti je povezano sa mac adresom tva. Platis jednom i zauvijek na tom tvu imas tu app
10 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Mislio sam da je mjesecna naknada...

This time next year we'll be millionaires
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pixa11 kaže...
R36 kaže...

Vec 2 godine negdje imam Reddevils...po mojoj vjernosti se vidi koliko je kvalitetan.

Jucer LP Planet sport 1 i 2 - bez greske. 

 

Zadnje vrijeme ima odlicnu videoteku - svoj novi filmovi i serije., koji su jos u kinima.

Jednostavno za tu cijenu s programima i videotekom je meni TOP.

 Pokusao sam gledati filmove preko njegove liste ali me zivcira sto je ili srpski prijevod ili je prijevod kao da je preveden preko google translate. Nemozes se koncentrirati na film jer cekas sto ce oped za prijevod ispasti da bi mogao pravilnu recenicu sloziti u glavi...

 Možda je to prije imao....videoteka mu je po meni najbolja od svih kojih sam vidio....ja sam kod njega već drugu godinu uzeo i moram reci sve pohvale!

4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Meni su glupost te videoteke na listama pogotovo kad znam da postoje kvalitetnije riješenja za tu namjenu.

Doduše nekom se neda zajebavat sa tim drugim mogučnostima pa onda su im videoteke bitne, meni ne.

Iptv meni služi samo prvenstveno za tv-kanale.

 
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo mog amaterskog gledišta na liste...

Probao sam u zadnjih par tjedana dosta listi i zaključak je slijedeći:

njabolje su mi tvviet i reddevil s tim da tvviet nema videoteku, ali ima najbolju kvalitetu slike, lux media ima dobar odnos cijene i kvalitete (5 Eura mjesečno), dok ostale nisu nešto, štekaju, loša kvaliteta slike, nema slike iuopće ... kineske liste su mi čudne, nisu prilagođene nama i našim potrebama...

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.2.2020 15:31 (tomislav10).
 
3 0 hvala 1
10 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Samo da kazem, jucer sam promjenio u 80. minuti kanal na rapid iptv listi i od tada nista vise nije radilo...Nijedan program.

 

Niti sat vremena iza.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
2 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
hostgator kaže...

Zašto nemogu na Amazon fire stick instalirati nijednu aplikaciju, mislim znam zašto ali kako to podesiti..? Naime izbacuje mi da provjerim dal mi account i billing account dolazi iz drzave u kojoj je podrzan amazon ...?? Nemogu ni preko browsera instalirati .apk iako sam oznacio da mi da dopustenje instalirati sa nepoznate lokacije.. Samo mi ispiše da download nije trenutno moguc :(

 Na mobitel skini aplikaciju Apps2fire, povezi mob i amazon na isti wifi i aplikacije saljes sa mobitela na amazon.

ex toniv3x
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Wizards kaže...

Meni su glupost te videoteke na listama pogotovo kad znam da postoje kvalitetnije riješenja za tu namjenu.

Doduše nekom se neda zajebavat sa tim drugim mogučnostima pa onda su im videoteke bitne, meni ne.

Iptv meni služi samo prvenstveno za tv-kanale.

 Zasto su glupost ? Ne treba mi ni kompjutor, torrenti, titlovi i slicno ! Stisnem play i stvar riješena !

ex toniv3x
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice