Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.161.628
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ma kakav  ne mogu se sjetiti više ni odakle mi - uglavnom ne plaćam ga a radi godinu dana. Ruku na srce i ne koristim ga prečesto jer nemam potrebe.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Samo javljam:
Xiaomi Mi TV Box S 4k $57.69 (cca 400kn)

http://www.aliexpress.com/item/4000003427586.html?aff_request_id=c8f9a03420a646748e6ee005b1ab7d4b-1581812875355-06619-NUUJNoAU

 

po meni ok cijena, to ili firestick 4k ako se gleda do 400kn s tim da firestick bude i jeftinije se da naci.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...

Samo javljam:
Xiaomi Mi TV Box S 4k $57.69 (cca 400kn)

http://www.aliexpress.com/item/4000003427586.html?aff_request_id=c8f9a03420a646748e6ee005b1ab7d4b-1581812875355-06619-NUUJNoAU

 

po meni ok cijena, to ili firestick 4k ako se gleda do 400kn s tim da firestick bude i jeftinije se da naci.

 firestik 4 K je brutalan, napisao sam iznad par postova, slika bolja od prosjecnog android boxa, brze salta kanale, sjajan daljinac...za te novce nenadmasan

7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...

Samo javljam:
Xiaomi Mi TV Box S 4k $57.69 (cca 400kn)

http://www.aliexpress.com/item/4000003427586.html?aff_request_id=c8f9a03420a646748e6ee005b1ab7d4b-1581812875355-06619-NUUJNoAU

 

po meni ok cijena, to ili firestick 4k ako se gleda do 400kn s tim da firestick bude i jeftinije se da naci.

 kaj je tako tesko tom xiaomi boxu stavit ethernet port

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dadotb kaže...

 firestik 4 K je brutalan, napisao sam iznad par postova, slika bolja od prosjecnog android boxa, brze salta kanale, sjajan daljinac...za te novce nenadmasan

 

Znam, i ja ga koristim. Super je firestick za te pare.

Iz mojeg osobnog iskustva mogu takodjer reci da je nenadmasan za te pare. Kad sam se tek ubacivao u iptv, mislio sam da sam "pametan" i da cu putem recenzija naci dobar android box, pa sam kupio "x96 max". To je strasno koliko je to stekalo, a navodno je to jedan od boljih boxeva., tocnije koristio sam recenzije od ovog lika: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EBG4tRTmgaf-zXUKg1YcoTxoERwROcYD-DU2sHjuC6o/edit#gid=0

Xiaomi Mi TV Box S sam vidio u akciji, i to je ono, ajmo reci veoma blizu sto ocekujem od boxa. Radi to ok.

 

Po meni trenutno dobri boxevi (malo para):

Firestick 4k

Xiaomi Mi TV Box S 4k 

 

Po meni trenutno dobri boxevi (malo vise para):

Mag 425A

Nvidia Shield

10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

jel netko uzimao iptv preko aliexpressa?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
toma20 kaže...

jel netko uzimao iptv preko aliexpressa?

 yep.. ima dobrih listi za male novce. kaj te zanima.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Koliko su te ali liste stabilne za vrijeme lige prvaka? Koje su top preporuke listi sa aliexpressa? Je li jednu listu moguće postaviti na više uređaja?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.2.2020 13:19 (Rivaldo).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Rivaldo kaže...

Koliko su te ali liste stabilne za vrijeme lige prvaka? Koje su top preporuke listi sa aliexpressa? Je li jednu listu moguće postaviti na više uređaja?

 

 

 ja imao 3mj onu homebee listu i radila je vise nego dobro. mozes gledat na vise uredja, ali ne naravno u isto vrijeme. 

10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Stula kaže...
toma20 kaže...

jel netko uzimao iptv preko aliexpressa?

 yep.. ima dobrih listi za male novce. kaj te zanima.

 uglavnom sportski programi,ali ne bih se bunio da ima kanala sa serijama,filmovima itd

7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
toma20 kaže...
Stula kaže...
toma20 kaže...

jel netko uzimao iptv preko aliexpressa?

 yep.. ima dobrih listi za male novce. kaj te zanima.

 uglavnom sportski programi,ali ne bih se bunio da ima kanala sa serijama,filmovima itd

 ima sve exyu kanale i rade manje vise dobro.  uzmi test i probaj.

13 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jesu na RD listi svi SK kanali u 25 fps? Gledao sam inače preko perfectplayer-a međutim jako me zeza zvuk kad slušam preko bluetooth slušalica pa sam skinuo sad GSE IPTV i zvuk je u redu, ali nisam siguran jel radi deinterlace? Pokazuje mi da je SK u 25fps pa me zanima jel to standardno i jel moguće da je na perfect playeru bolje?

 
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Na 25 fps-a ali i SK i Arene dobro izgledaju...

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Moze link od te liste na pm, tnx
10 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

I meni bi rtrebala da vidim na sta ce licit vcrs lazio inter 

This time next year we'll be millionaires
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Boixus Nois PS kaže...

I meni bi rtrebala da vidim na sta ce licit vcrs lazio inter 

 I mene, to je borba za vrh Serie A, može i meni link pp.

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

prethodnih dana sam dobio ovde puno korisnih savjeta za amazon firestik, pa mali poklon od mene, najbrzem forumasu saljem free listu, domaci i sportski kanali, jako dobro radi...Na PP nek se javi najbrzi. dobija m3U listu...

p.s.

liste podijeljene. lock.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.2.2020 10:48 (dadotb).
Moj PC  
4 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ljudi, koja je najjeftinija iptv usluga ovde? Ima li sta jeftinije od 5e? Ovi sto prodaju 12e i 10e je mnogo, za ono sto daju. Dva dana uzastopno sam ostavio da radi i u 5 ujutru im se blokira prenos slike. Drugo, nisu kanali u izvornom kodu, vec je covek pisao ovde da su kanali upsacel i to na 25fps. Konkretno TVVIET koji je na foru prodavao HD kanale kao SD kanale dok ga nisu provalili. Da ne duzim dalje, da li neko ima iskustva sa nekom najjeftinijom listom, a da ima arene i sport klubove. Nista drugo mi nije bitno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.2.2020 13:59 (Marx1997).
 
2 2 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marx1997 kaže...

Ljudi, koja je najjeftinija iptv usluga ovde? Ima li sta jeftinije od 5e? Ovi sto prodaju 12e i 10e je mnogo, za ono sto daju. Dva dana uzastopno sam ostavio da radi i u 5 ujutru im se blokira prenos slike. Drugo, nisu kanali u izvornom kodu, vec je covek pisao ovde da su kanali upsacel i to na 25fps. Konkretno TVVIET koji je na foru prodavao HD kanale kao SD kanale dok ga nisu provalili. Da ne duzim dalje, da li neko ima iskustva sa nekom najjeftinijom listom, a da ima arene i sport klubove. Nista drugo mi nije bitno.

 E lukša lukša tko tebe nezna tvoje multiaccounte tvoje nebuloze i fantazije, idi bre pa se leči.

4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Wizards kaže...
Marx1997 kaže...

Ljudi, koja je najjeftinija iptv usluga ovde? Ima li sta jeftinije od 5e? Ovi sto prodaju 12e i 10e je mnogo, za ono sto daju. Dva dana uzastopno sam ostavio da radi i u 5 ujutru im se blokira prenos slike. Drugo, nisu kanali u izvornom kodu, vec je covek pisao ovde da su kanali upsacel i to na 25fps. Konkretno TVVIET koji je na foru prodavao HD kanale kao SD kanale dok ga nisu provalili. Da ne duzim dalje, da li neko ima iskustva sa nekom najjeftinijom listom, a da ima arene i sport klubove. Nista drugo mi nije bitno.

 E lukša lukša tko tebe nezna tvoje multiaccounte tvoje nebuloze i fantazije, idi bre pa se leči.

 Da li bi bio ljubazan da prevedes ovo?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marx1997 kaže...

Ljudi, koja je najjeftinija iptv usluga ovde? Ima li sta jeftinije od 5e? Ovi sto prodaju 12e i 10e je mnogo, za ono sto daju. Dva dana uzastopno sam ostavio da radi i u 5 ujutru im se blokira prenos slike. Drugo, nisu kanali u izvornom kodu, vec je covek pisao ovde da su kanali upsacel i to na 25fps. Konkretno TVVIET koji je na foru prodavao HD kanale kao SD kanale dok ga nisu provalili. Da ne duzim dalje, da li neko ima iskustva sa nekom najjeftinijom listom, a da ima arene i sport klubove. Nista drugo mi nije bitno.

 Ovo nije forum gdje se prodaju liste.

Koliko sam upoznat najbolju listu je imao clan Luksa....on je bio zakupio server slozio sve.....vjerovatno je sad aktivan na nekom drugom forumu.....smije se i uziva.Nazalost ovdje je baniran,mozda ima neki clan da ga zna osobno jer su izmjenjivali dokumente....ma lik je genije...trazi po forumima luksa,mario89.....covjek ima barem 30 acc....ako budes imao srece naci ces ga.

PS.

Sleti on i ovdje ponekad

 

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
rollex78 kaže...
Marx1997 kaže...

Ljudi, koja je najjeftinija iptv usluga ovde? Ima li sta jeftinije od 5e? Ovi sto prodaju 12e i 10e je mnogo, za ono sto daju. Dva dana uzastopno sam ostavio da radi i u 5 ujutru im se blokira prenos slike. Drugo, nisu kanali u izvornom kodu, vec je covek pisao ovde da su kanali upsacel i to na 25fps. Konkretno TVVIET koji je na foru prodavao HD kanale kao SD kanale dok ga nisu provalili. Da ne duzim dalje, da li neko ima iskustva sa nekom najjeftinijom listom, a da ima arene i sport klubove. Nista drugo mi nije bitno.

 Ovo nije forum gdje se prodaju liste.

Koliko sam upoznat najbolju listu je imao clan Luksa....on je bio zakupio server slozio sve.....vjerovatno je sad aktivan na nekom drugom forumu.....smije se i uziva.Nazalost ovdje je baniran,mozda ima neki clan da ga zna osobno jer su izmjenjivali dokumente....ma lik je genije...trazi po forumima luksa,mario89.....covjek ima barem 30 acc....ako budes imao srece naci ces ga.

PS.

Sleti on i ovdje ponekad

 

 Da, urbane legende ovdje po forumu kruže da je postojao jedan član Lukša, sa svojom listom i serverom gdje su svi kanali imali uptime 101,67%, a frekvencija je bila tolika da ti je ponekad znalo titrati pred živim očima, koliko je to brzo osvježenje bilo. On je to morao downscalirati kolko je to viška frejmova bilo!

I ne samo da je lista imala pregled emisija unatrag, nego i unaprijed!

 

Legenda kaže da će se pojaviti opet ovdje, ako ga se dozove pravilnom lozinkom! (nešto kao škafiškafnjak, ili tak nešto, ali još nitko nije točno pogodio)

Pokušaj...

10 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

imam beelink mini mxiii kojeg sam davno kupio...isplati li se prelaziti na fire stick 4k iako mi 4k nije toliko bitan

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pa, kakve ja veze imam sa njim? Iz ovog gore posta, covek mene poredi sa njim?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Boixus Nois PS

Zavisi u koju svrhu ti služi, mislim da je nepotrebno bacanje para. Strpi se do nekog crnog petka ili nešto slično.

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.2.2020 16:11 (torpedooo).
10 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pa ovako za ponekad pogledat LP ili utakmicu i tjt...

 

Imam netflix na televiziji instaliran tako da mi ne treba zbog njega

This time next year we'll be millionaires
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Boixus Nois PS kaže...

imam beelink mini mxiii kojeg sam davno kupio...isplati li se prelaziti na fire stick 4k iako mi 4k nije toliko bitan

 fire stick 4k je odličan uređaj, ja sam ga vidio u akciji kod prijateljice.

Ja iman MAG 425A ali planiram ubost i ovo čudo za drugi TV.

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ne treba ti za to.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Boixus Nois PS kaže...

imam beelink mini mxiii kojeg sam davno kupio...isplati li se prelaziti na fire stick 4k iako mi 4k nije toliko bitan

 4K je malo jači od obične verzije. I puno bolji uređaj od trenutnog kojeg posjeduješ. Ako možeš kupi Fire Stick 4K.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pitanje je dali cu osjetiti razliku u kvaliteti kad gledam realno par puta mjesecno preko njega...Realno 4k necu imat kod iptv lista a i ovaj moj mxiii bi trebao bez problema pokretati u HD-u

This time next year we'll be millionaires
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice