Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.166.637
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dr. Vicko kaže...
Pixonium kaže...
torpedooo kaže...

Kakve li su to misteriozne liste, skromam neki vlasnik - prima pare samo po preporuci. I kako izračuna tih 50 TB.

 Niti znam niti me briga ! Imam 1300 kanala, npr. Joker je još bio u kinu, a na listi u videoteci sa prijevodom. 

Plaćam manje nego koštaju RD i tvviet i super sam zadovoljan.

 U kakvoj kvaliteti si onda gledao tog Jokera ?? 

Ja danas ispod FHD ne zelim uopste da gledam neki film, pogotovo sto Netflix vecinu sadrzaja nudi u UHD i jednostavno primjeti se razlika kada gledas nesto sto je ispod FHD rezolucije, a o onim kino snimcima da ne govorim. 

 

Vi sto ste na tvviet ima li negdje lista kanala jer ja sam se javljao likovima koji stoje iza toga ali na upit di se moze pogledati lista kanala nisam nikada dobio odgovor. 

 Kome tacno si se javljao? Svatko tko trazi test moze testirati kompletnu uslugu

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dr. Vicko kaže...
Pixonium kaže...
torpedooo kaže...

Kakve li su to misteriozne liste, skromam neki vlasnik - prima pare samo po preporuci. I kako izračuna tih 50 TB.

 Niti znam niti me briga ! Imam 1300 kanala, npr. Joker je još bio u kinu, a na listi u videoteci sa prijevodom. 

Plaćam manje nego koštaju RD i tvviet i super sam zadovoljan.

 U kakvoj kvaliteti si onda gledao tog Jokera ?? 

Ja danas ispod FHD ne zelim uopste da gledam neki film, pogotovo sto Netflix vecinu sadrzaja nudi u UHD i jednostavno primjeti se razlika kada gledas nesto sto je ispod FHD rezolucije, a o onim kino snimcima da ne govorim. 

 

Vi sto ste na tvviet ima li negdje lista kanala jer ja sam se javljao likovima koji stoje iza toga ali na upit di se moze pogledati lista kanala nisam nikada dobio odgovor. 

 HD...možeš se javiti pa ti pokažem snimku

ex toniv3x
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Taj film sam gledao u 4k - 70 GB....ne pada mi na pamet da gledam film sa neke liste kad je sve na dohvat ruke.

Tresla se gora rodio se miš - tako meni izgleda ta priča.

 
1 0 hvala 2
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torpedooo kaže...

Taj film sam gledao u 4k - 70 GB....ne pada mi na pamet da gledam film sa neke liste kad je sve na dohvat ruke.

Tresla se gora rodio se miš - tako meni izgleda ta priča.

 Mene uopće ne privlače te videoteke po iptv listama uz sve druge puno bolje izvore dostupne za tu namjenu,ali opet razumijem da netko hoće i taj komoditet da ima sve u jednom.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Wizards kaže...
torpedooo kaže...

Taj film sam gledao u 4k - 70 GB....ne pada mi na pamet da gledam film sa neke liste kad je sve na dohvat ruke.

Tresla se gora rodio se miš - tako meni izgleda ta priča.

 Mene uopće ne privlače te videoteke po iptv listama uz sve druge puno bolje izvore dostupne za tu namjenu,ali opet razumijem da netko hoće i taj komoditet da ima sve u jednom.

 neki si ne znaju (ili im se neda) složiti titlove pa im je ovo praktično

nemam za potpis
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Imam sony 55xf9005 i instaliran iptv gore. sve radi super osim u 22:10 navečer kad se mjenjaju ip adrese na t-com routeru i onda aplikacija prestane radit.Trebam pričekat 10 minuta i onda dalje radi normalno. Stavio sam čak i statitčku ip adresu na tv-u ali isti vrag. Jel se netko susretao s tim "problemom"?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
AngeL_FreaK kaže...

Imam sony 55xf9005 i instaliran iptv gore. sve radi super osim u 22:10 navečer kad se mjenjaju ip adrese na t-com routeru i onda aplikacija prestane radit.Trebam pričekat 10 minuta i onda dalje radi normalno. Stavio sam čak i statitčku ip adresu na tv-u ali isti vrag. Jel se netko susretao s tim "problemom"?

 Pa podesi da se restartira u vrijeme kad nisi tu i rijesio si problem...

Origin_Steam: hrka11
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

tvviet radi odlicno. Imam pitanje za tvviet. Da li imate opciju m3u liste ili samo moze da se gleda preko vase aplikacije?

 
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
hrka11 kaže...
AngeL_FreaK kaže...

Imam sony 55xf9005 i instaliran iptv gore. sve radi super osim u 22:10 navečer kad se mjenjaju ip adrese na t-com routeru i onda aplikacija prestane radit.Trebam pričekat 10 minuta i onda dalje radi normalno. Stavio sam čak i statitčku ip adresu na tv-u ali isti vrag. Jel se netko susretao s tim "problemom"?

 Pa podesi da se restartira u vrijeme kad nisi tu i rijesio si problem...

 tom podešavam na t-com routeru?

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tenac kaže...
Wizards kaže...
torpedooo kaže...

Taj film sam gledao u 4k - 70 GB....ne pada mi na pamet da gledam film sa neke liste kad je sve na dohvat ruke.

Tresla se gora rodio se miš - tako meni izgleda ta priča.

 Mene uopće ne privlače te videoteke po iptv listama uz sve druge puno bolje izvore dostupne za tu namjenu,ali opet razumijem da netko hoće i taj komoditet da ima sve u jednom.

 neki si ne znaju (ili im se neda) složiti titlove pa im je ovo praktično

 Imam amazon 4k i sve na njemu. Exodus kodi također za filmove.

Ne trebam palit komp i tražit torente i  titlove, to je prošlost...

ex toniv3x
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Imas li na Exodus prevode? Ako nemas prevod, onda dzaba sve. Komp je zakon i mozes da biras stream koji ces da skidas. Film ostaje kod tebe, pa mozes i kasnije da ga gledas. Te online varijante su nesigurne i uvek zakazu.

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ovo što sam gledao je bilo sa prijevodima.

Imao sam 3 boxa ali Amazon mi je čudo. Ne pamtim kad sam palio komp. Jedan daljinski i sve riješeno. 

ex toniv3x
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marx1997 Pa imas titlove kad ih stavis da se ucitaju,npr.sa titlovi com.A stavis neki build na kodi pa imas sve moguce filmove,serije,live tv,sport.....
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.2.2020 11:15 (vide).
 
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marx1997 Ima lista.Ja gledam npr.preko smart iptv-a
 
1 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

E, to pitam. Onda moram i ja da instaliram to sada. :D Hvala vam. Dosta ljudi gleda bez, mogu i ja, ali onda nije to to... Ovako sa prevodom sve stignes da ispratis. :D

 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Može se staviti u drugu aplikaciju (ja koristim Ministru), ali gubiš On demand sadržaj.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marx1997 kaže...

E, to pitam. Onda moram i ja da instaliram to sada. :D Hvala vam. Dosta ljudi gleda bez, mogu i ja, ali onda nije to to... Ovako sa prevodom sve stignes da ispratis. :D

 Baš sa titlovima ne vidiš pola toga što gledaš. Oči su uvijek fokusirane na donji dio gdje su titlovi. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
Marx1997 kaže...

E, to pitam. Onda moram i ja da instaliram to sada. :D Hvala vam. Dosta ljudi gleda bez, mogu i ja, ali onda nije to to... Ovako sa prevodom sve stignes da ispratis. :D

 Baš sa titlovima ne vidiš pola toga što gledaš. Oči su uvijek fokusirane na donji dio gdje su titlovi. 

 he he dobar si, ali opet navika je navika ja nemrem bez titlova gledat skoro ništa a engleski znam onako za -3 pa mi to moje "znanje" puno ne pomaže bez titlova.

Istina je da je fokus dosta na titlovima al to je već istrenirano kod većine tako da skoro ili skoro ništa se ne propusti na ekranu dok usput se čitaju i titlovi.

10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
AngeL_FreaK kaže...

 tom podešavam na t-com routeru?

Nije kod mene t-comov ruter,pa ti ne mogu rec 100% ima li na tvom ta opcija ili ne.

Provjeri ako ima opcija podesi u njemu,ako nemas samo ugasi i upali ruter rucno u vrijeme kada oces i to je to.

Origin_Steam: hrka11
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Poštovani, novi sam u svijetu internet TV-a, pa bih trebao savjet od znalaca.

 

Na smart TV-u sam testirao (probni period od 7 dana) kombinaciju: Smart IPTV aplikacija + TOP IPTV provider, međutim nisam imao mogućnost vraćanja sadržaja unatrag (npr. ako se propusti početak emisije ili filma da se vrati na početak).

 

Planirao sam napraviti test preko Smart STB aplikacije koristeći istog IPTV providera, međutim kad sam zatražio portal URL (što je potrebno za Smart STB aplikaciju), provider je jednostavno izignorirao moje pitanje već 2 puta (zaključio sam da mi iz nekog razloga, ne znam kojega, ne želi poslati URL).

 

U dilemi sam što napraviti, dakle želim imati mogućnost vraćanja sadržaja unatrag inače me IPTV ne zanima.

 

1. Zanima me da li postoji IPTV provider koji omogućava vraćanje sadržaja unatrag?

 

2. Koju kombinaciju biste preporučili:

   a. Aplikacija na smart TV-u (kao Smart IPTV ili Smart STB ili slično) + IPTV provider ili

   b. Mag 322 box + IPTV provider?

 

 

Hvala svima na savjetima i odgovorima!

 

 

 

6 OPCIJA 2.a
2 OPCIJA 2.b
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
AngeL_FreaK kaže...
hrka11 kaže...
AngeL_FreaK kaže...

Imam sony 55xf9005 i instaliran iptv gore. sve radi super osim u 22:10 navečer kad se mjenjaju ip adrese na t-com routeru i onda aplikacija prestane radit.Trebam pričekat 10 minuta i onda dalje radi normalno. Stavio sam čak i statitčku ip adresu na tv-u ali isti vrag. Jel se netko susretao s tim "problemom"?

 Pa podesi da se restartira u vrijeme kad nisi tu i rijesio si problem...

 tom podešavam na t-com routeru?

 Iščupaj ruter iz struje u doba dana kad ne gledas iptv i ostavi ga ugašenog par minuta. Nadalje ce ti se mijenjat ip adresa u to vrijeme.

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vucko2020 A koji ćeš sadržaj vraćati ako te iptv ne zanima? Oni koji imaju tu mogućnost, takvu uslugu/paket plaćaju cca 50€/mj, a što se tiče opcija app na tv ili mag322 onda je definitivno najoptimalnija i korisnija opcija b. Mag 322 box + IPTV provider.👍
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.2.2020 18:25 (Zvrko).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hvala na odgovoru. Znate li možda kojeg IPTV providera koji pruža takvu uslugu?

Što se tiče Mag 322 vs aplikacija na smart TV-u, ako imate vremena za odgovor, koje su tu zapravo BITNE prednosti Mag boxa? Da li se radi o tome da je slika osjetno stabilnija, da se kanali osjetno brže listaju?
Dok sam imao testni period gdje sam koristio Smart IPTV apk + TOP IPTV provider sve je bilo korektno (izuzev toga što nisam imao mogućnost vraćanja programa).
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

luka28zg ako gledaš temu, ne mogu ti odgovoriti na PM niti poslati PM imaš nešto blokirano. Molim te, pogledaj postavke na tvome accountu foruma.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vucko2020 Moj ti je prijedlog da uzmes amazon stick fire 4k i tvviet iptv.Na njega sibnes smart iptv za tv kanale,kodi za filmove i serije te tvviet ima svoju apk radi gledanja programa unazad za nekoliko dana.
 
4 0 hvala 3
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

vucko2020 Mag je odličan IPTV player, obavlja ono za što je namijenjen, a što se tiče preporuka za iptv, prolistaj ovdje barem zadnjih desetak stranica pa ćeš naći ono što tražiš. Samo čitati i čitati, pa i za Mag 322. Sve je već napisano, pa nema smisla da ti netko to ponovo objašnjava. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.2.2020 14:14 (Zvrko).
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tko uživa u filmovima i serijama neka si na Kodi instalira Exodus redux i Venom, vrhunski su.

ex toniv3x
 
1 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pixonium kaže...

Tko uživa u filmovima i serijama neka si na Kodi instalira Exodus redux i Venom, vrhunski su.

 i elementum.. 

7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ima kakavih novih listi na trzstu da malo osvjeze scenu i uzdrmaju ove starosjedioce

 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima koja lista bez filmova i serija? Ono samo sport i dokumentarci.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice