Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.163.946
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ćoby kaže...

Pozdrav. 

 

Nov sam s iptv-om pa me zanima kako to pokrenuti. Imam 2 tv-a, oba smart, dobio sam neka 2 linka od providera (epg i jos nesto). Jedan tv je samsung, drugi hisense ako ima ikakve veze.

Pomozite njubu, šta gdje i kako instalirati. Hvala.

 evo jedan prijedlog kako: Prvo sa appstore-a skines i instaliraš aplikaciju perfect player iptv (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.niklabs.pp&hl=sv) i onda prati korake iz videa niže.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.2.2020 23:01 (simontemp).
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sa vlc nazalost ne radi epg lista, koji program preporucujete za iptv + epg, samo da nije Kodi, njega nemrem smislit, hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Cryogenic kaže...

Sa vlc nazalost ne radi epg lista, koji program preporucujete za iptv + epg, samo da nije Kodi, njega nemrem smislit, hvala

 Tivimate,gse smart iptv, Iptv Smarters pro,Ministra...itd

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bez ljutnje, da pomovim post: Povukao sam listu reddevila a nakon toga listu od feniksa na smart iptv aplikaciji. Sad ne vidim programe od reddevila. Kako se prelazi s liste na listu u aplikaciji smartiptv?
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.2.2020 23:20 (tomislav10).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav

totalni sam noob oko ovog. Pokusavam starce nagovorit da predu s iskon iptva na nesto od ovog. Dal postoje takvi paketi gdje ima i hrv titlova? I mogucnost vracanja?

ako da moze samo link na nesto ili ime pa cu sam proguglat. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tomislav10 kaže...
Bez ljutnje, da pomovim post: Povukao sam listu reddevila a nakon toga listu od feniksa na smart iptv aplikaciji. Sad ne vidim programe od reddevila. Kako se prelazi s liste na listu u aplikaciji smartiptv?

 Mislim da se ne možeš prebacivati između lista, nego ubacuješ više lista kao jednu, spojene. Nisam vidio kako izgleda kad ubaciš dvije liste, jel se izmiješaju grupe ili ih odvoji.

Sve se radi preko siptv.app online sučelja, ako na to misliš.

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Quaresma kaže...

 Mislim da se ne možeš prebacivati između lista, nego ubacuješ više lista kao jednu, spojene. Nisam vidio kako izgleda kad ubaciš dvije liste, jel se izmiješaju grupe ili ih odvoji.

Sve se radi preko siptv.app online sučelja, ako na to misliš.

 Na žalost ne vidim kanale od Reddevil liste ... Sad u čemu je kvaka ne znam.  Upravljanje smart IPTV aplikacijom je vrlo ograničeno...

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mar123 kaže...

Pozdrav

totalni sam noob oko ovog. Pokusavam starce nagovorit da predu s iskon iptva na nesto od ovog. Dal postoje takvi paketi gdje ima i hrv titlova? I mogucnost vracanja?

ako da moze samo link na nesto ili ime pa cu sam proguglat. 

 Tvviet

15 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

12 eura mjesecno?

postoji neka jeftinija opcija? Malo mi je to puno. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Poslao sam ti poruku pa vidi

ex tonivr3x
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mar123 kaže...

12 eura mjesecno?

postoji neka jeftinija opcija? Malo mi je to puno. 

 Nije 12 nego 10, 12 je samo jedan mjesec ali kad uzimaš ko ja 3 mjeseca,6 ili 12 onda je uvik 10 eur.

Tako mi je objasnia kolega Lucluc.

4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Imam jedno pitanje. Ne znam tacno koji je model televizora, ali nemam na njegovoj prodavnici opciju da skinem eon, to jest sbb program za gledanje kablovske. Menjao sam podrucija i samim tim se menjaju programi koji su dostupni za to podrucije. Da li je neko imao slicna iskustva? Imam legalno sbb kablovsku i hteo bih eon da instaliram. U pitanju je tv philips. Znam da je najlakse da kupim adnroid box, ali sto se tice drugih aplikacija za iptv one funkcionisu i rade. Hvala.

 
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marx1997 kaže...

Imam jedno pitanje. Ne znam tacno koji je model televizora, ali nemam na njegovoj prodavnici opciju da skinem eon, to jest sbb program za gledanje kablovske. Menjao sam podrucija i samim tim se menjaju programi koji su dostupni za to podrucije. Da li je neko imao slicna iskustva? Imam legalno sbb kablovsku i hteo bih eon da instaliram. U pitanju je tv philips. Znam da je najlakse da kupim adnroid box, ali sto se tice drugih aplikacija za iptv one funkcionisu i rade. Hvala.

 Mi ti vamo u HR nemamo EON, ali sad je ovih dana odobrena prodaja Tele2 united grupi  vjerovatno će ić i Optima pod njihovu kapu e tek tad bi možda i mi vamo u hrvatskoj mogli dobit taj eonTV.

4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ma, ubacio bih je ja preko usb-a, ali tv kao da ima posebne ekstenzije kada je u pitanju prodavnica njegovih aplikacija.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Malo info sa tvviet: cinestar tv 2 hd, discovery hd, prva hd

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.2.2020 14:28 (lucluc).
 
6 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mar123 kaže...

12 eura mjesecno?

postoji neka jeftinija opcija? Malo mi je to puno. 

 Moras uzeti u obzir sto na iskonu imas za novac koji placas, a sta bi imao na ilegal IPTV-u, za, nebitno, 5, 10, 12 eura. Isto tako, topla preporuka je da si dobro razmislis kaj ces uzeti, pogotovo ako je za starce, starije ljude, gledaj da im to radi kak spada. Ja vec godinama ne koristim legalni IPTV pa ne znam kak se krecu cijene i sto se dobije, da li se placa vise sportski, filmski dodatno kao i prije?, - nemam pojma, tak da usporedi si i cjenovno, i kaj je tebi najbolje za tvoj djep.

 

A ovak od savjeta ti mogu reci da ti test od 1-2 dana nije dosta, uzmes mjesec dana i platis, probas, vidis, ako nevalja uzmes neku novu na mjesec dana itd.. Imas par providera (domacih) kojima je lista 5 eura/mj, ali prepostavljam da ti roditeljima nebude sport prvo na pameti, nego mozda regionalni programi i filmski, sport tek kad igra Hrvatska recimo! Tak da listu od 5 eura je meni osobno za takvu upotrebu tesko preporucit, kad stane usred filma, ili kad bude bufferalo a nije do tebe, starcima ce ti veoma brzo dopizdit ilegalni iptv. Kazem, probaj puni mjesec, vidi pa donesi odluku i nemoj puno trosit para na IPTV box dok ne vidis jel to za tebe i tvoje ok.

 

 

11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pixonium kaže...

Znaci ipak nisu najbolji iako su najskuplji ?! Ja nemam problema sa SK i stvarno se iz dana u dan potvrđuje da su najbolje liste na preporuku bez web stranica, face profla i slicno  + manje plaćam i imam videoteku od 50 TB !

 Jel to ona gdje moguce uzet pretplatu samo na godinu dana? 

6 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam kolegi prodao IPtv box M258 i on je ubacio neki softver koji ne paše za taj box i  sada mu  piše kada uđe u menu- OTP error- ima li kakve pomoći da se to popravi,probali smo preko USB ali box ne prepozna usb.U menu  kada uđemo štagod da stisnemo isto piše OTP error

mmmm
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bero666 kaže...
Pixonium kaže...

Znaci ipak nisu najbolji iako su najskuplji ?! Ja nemam problema sa SK i stvarno se iz dana u dan potvrđuje da su najbolje liste na preporuku bez web stranica, face profla i slicno  + manje plaćam i imam videoteku od 50 TB !

 Jel to ona gdje moguce uzet pretplatu samo na godinu dana? 

 Ja sam nedavno tu listu produžio na 6mj, a prijatelju na 3mj. !

ex toniv3x
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marx1997 kaže...

Imam jedno pitanje. Ne znam tacno koji je model televizora, ali nemam na njegovoj prodavnici opciju da skinem eon, to jest sbb program za gledanje kablovske. Menjao sam podrucija i samim tim se menjaju programi koji su dostupni za to podrucije. Da li je neko imao slicna iskustva? Imam legalno sbb kablovsku i hteo bih eon da instaliram. U pitanju je tv philips. Znam da je najlakse da kupim adnroid box, ali sto se tice drugih aplikacija za iptv one funkcionisu i rade. Hvala.

Imas na web stranici od EON-a ili telemaha sva upustva,ne kuzim zasto ne pogledas tamo...sve ti je objašnjeno,najvejrovatnoje da ti tv ne podrzava aplikaciju.

 

Origin_Steam: hrka11
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kakve li su to misteriozne liste, skromam neki vlasnik - prima pare samo po preporuci. I kako izračuna tih 50 TB.

 
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

E da, ovo smeće od tv-a ne može ili ne želi pronaći perfect player.

Imaju nekakve gluposti samo tipa ott player i i smart stb (sto bi mogla biti zamjena za smart iptv mozda ali jednokratna aktivacija je 23 eur lol).

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ćoby kaže...

E da, ovo smeće od tv-a ne može ili ne želi pronaći perfect player.

Imaju nekakve gluposti samo tipa ott player i i smart stb (sto bi mogla biti zamjena za smart iptv mozda ali jednokratna aktivacija je 23 eur lol).

 Fire Stick 4k je riješenje.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ćoby kaže...

E da, ovo smeće od tv-a ne može ili ne želi pronaći perfect player.

Imaju nekakve gluposti samo tipa ott player i i smart stb (sto bi mogla biti zamjena za smart iptv mozda ali jednokratna aktivacija je 23 eur lol).

Hisense bi ti trebao imati Android operativni sustav. A onda bi trebao moć na njega instalirati 'OTT Nagator IPTV' aplikaciju.

(A trebao bi Perfect Player, ne znam zašto ti neće. Ima ih još.) I to ti je dovoljno. Ja ga imam na Android Box-u i to radi uredno.

Probaj s njim pa vidi. Ubaci listu ili stalker portal+MAC pa probaj.

https://play.google.com/store/apps/details?id=studio.scillarium.ottnavigator&hl=en_US

Još ako platiš ili 'nađeš' PRO verziju možeš staviti više lista ili portala, više EPG-ova i još štošta.

 

 

Samsung ima svoj opertivni sustav. A tamo imaš Smart IPTV aplikaciju, platiš je jednokratno 5,49 EUR-a i vrijedi ti za taj TV stalno.

https://siptv.app/news/

 

 

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Za Samsung i pričam, na Hisense radi bez problema.

Smart iptv su uklonili zbog nekih Španjolaca koji su prijetili tužbom ili čim već, kako siptv krši njihova autorska prava. Navodno im je Samsung pokušao objasniti da to nije tako kako oni misle ali su jednostavno povukli siptv s app store-a.

 

Moguće da je problem u godištu, ipak je 2013. godina tv ako se ne varam. Mogu još probati preko sticka instalirati siptv na tv i isključiti automatska ažuriranja.

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ćoby kaže...

Za Samsung i pričam, na Hisense radi bez problema.

Smart iptv su uklonili zbog nekih Španjolaca koji su prijetili tužbom ili čim već, kako siptv krši njihova autorska prava. Navodno im je Samsung pokušao objasniti da to nije tako kako oni misle ali su jednostavno povukli siptv s app store-a.

 

Moguće da je problem u godištu, ipak je 2013. godina tv ako se ne varam. Mogu još probati preko sticka instalirati siptv na tv i isključiti automatska ažuriranja.

Tako je, probaj instalirati Smart IPTV preko USB sticka. Nemam Samsung ali kolega mi je baš neki dan rekao da ga je instalirao sa sticka. LP 

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torpedooo kaže...

Kakve li su to misteriozne liste, skromam neki vlasnik - prima pare samo po preporuci. I kako izračuna tih 50 TB.

 Niti znam niti me briga ! Imam 1300 kanala, npr. Joker je još bio u kinu, a na listi u videoteci sa prijevodom. 

Plaćam manje nego koštaju RD i tvviet i super sam zadovoljan.

ex toniv3x
16 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pixonium kaže...
torpedooo kaže...

Kakve li su to misteriozne liste, skromam neki vlasnik - prima pare samo po preporuci. I kako izračuna tih 50 TB.

 Niti znam niti me briga ! Imam 1300 kanala, npr. Joker je još bio u kinu, a na listi u videoteci sa prijevodom. 

Plaćam manje nego koštaju RD i tvviet i super sam zadovoljan.

 U kakvoj kvaliteti si onda gledao tog Jokera ?? 

Ja danas ispod FHD ne zelim uopste da gledam neki film, pogotovo sto Netflix vecinu sadrzaja nudi u UHD i jednostavno primjeti se razlika kada gledas nesto sto je ispod FHD rezolucije, a o onim kino snimcima da ne govorim. 

 

Vi sto ste na tvviet ima li negdje lista kanala jer ja sam se javljao likovima koji stoje iza toga ali na upit di se moze pogledati lista kanala nisam nikada dobio odgovor. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pixonium kaže...
torpedooo kaže...

Kakve li su to misteriozne liste, skromam neki vlasnik - prima pare samo po preporuci. I kako izračuna tih 50 TB.

 Niti znam niti me briga ! Imam 1300 kanala, npr. Joker je još bio u kinu, a na listi u videoteci sa prijevodom. 

Plaćam manje nego koštaju RD i tvviet i super sam zadovoljan.

 Pa napisi o kome se radi da i mi ostali mozemo uzivati u ovoj listi

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

daj stavi ime liste i mene zanima da vidimo tko je ta super lista 

sve radim samo da ne radim
 
2 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice