Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.166.524
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Wizards kaže...
hostgator kaže...
pixa11 kaže...

Jel koristi ko Ministru sa Red Devils acc?

Jel je podržava on uopće?

 Navodno da da, iako meni na MAG-u 425 test nije proradio.

 Pa jesu ti rekli u korisničkoj službi RedDevila da podržavaju ministru ili ne kad si već tražio test.

 

pixa11 kaže...

Odgovorio mi RD da se neki koji imaju androide nisu uspjeli povezati sa ministrom na njihov portal 

Nije mi jasno kako ako imaju preko infomira portal a ministra je također infomirova...

 Upravo to, izgleda neki problem sa codecima, konkretno ja sam pokušao na MAG-u 425.

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
diodium kaže...

Pozz.Ima li koja lista za apple tv?

 Nije ti baš pitanje smisleno. Zapravo, odgovor je ima - isto kao i lista za android TV  

 

Šta te konkretno zanima? Koju listu odabrati, ili tehnički kako složiti na ATV?

10 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja isto do sad nisam koristio liste te razmatram mogucnost s obzirom da bi me izaslo jeftinije nego kod Bneta i T-com da uzmem Tv paket,  interesira me par stvari dali je moguce koristit opcije kao kod Bneta-  Pogledaj od pocetka,  snimalicu i slicno?  Imam Sony Xf9005 TV pa prepostavlajm da mi nece trebat nista dodatno sto se tice meidaplayera  i slicno,  nemam nikakav externi HDD pa neznam dali je bez toga moguce koristit snimalicu ili ne?

کτγℓع
 
1 1 hvala 1
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Što mislite o Lux Media iptv listi? Uzeo sam na probu i izgleda mi ok za 5 ojra mjesečno, a ima i videoteku.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

To je NOVA iptv samo drugačije se zovu tj reklamiraju....

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Jesu ok?
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja koristim NOVA listu i zadovoljan sam kako radi a i cijena je ok.

 
2 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ljudi jedno svatite da ne vredi davati po 10 ,11,12 eura za iptv a razlog je to sto primer veceras ima liga prvaka i neznas dali ces gledati utakmicu kako treba ili  nece raditi kanal ili mozda stekati a platio si 12 eura. Ovo kazem kod one liste koi imaju manje kanale a su skupi i ako ne radi taj kanal nemas drugi kanal gde mozes gledati recimo barsa real. Bolje uzeti od kinez gde ima 10000 kanal za mnogo manje pare za 2-3 eura i recino tamo barsu real nacices na 20 kanala i , od tih 18 neka ne rade ili stekaju bar ma 2 ces mozes gledati bez problema. Mozda to budu neki arapski kao bein sports ali nema veze bar gledaces bez problema i platices 2-3 eura a ne 12 .... tako da moje misljenje je da ne vredi davati za iptv vise od recimo 5 eura max jer nikad neznas dali ce kanali raditi kako treba

 
3 9 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Aleksandaraleks kaže...

Ljudi jedno svatite da ne vredi davati po 10 ,11,12 eura za iptv a razlog je to sto primer veceras ima liga prvaka i neznas dali ces gledati utakmicu kako treba ili  nece raditi kanal ili mozda stekati a platio si 12 eura. Ovo kazem kod one liste koi imaju manje kanale a su skupi i ako ne radi taj kanal nemas drugi kanal gde mozes gledati recimo barsa real. Bolje uzeti od kinez gde ima 10000 kanal za mnogo manje pare za 2-3 eura i recino tamo barsu real nacices na 20 kanala i , od tih 18 neka ne rade ili stekaju bar ma 2 ces mozes gledati bez problema. Mozda to budu neki arapski kao bein sports ali nema veze bar gledaces bez problema i platices 2-3 eura a ne 12 .... tako da moje misljenje je da ne vredi davati za iptv vise od recimo 5 eura max jer nikad neznas dali ce kanali raditi kako treba

 Uh..

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Još da pitam; vrijedi li platiti 5,5 Eura za Smart IPTV aplikaciju? Imam LG tv pa bih radije aplikaciju nego neki komad hardwera, zar ne?
 
4 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tomislav10 kaže...
Još da pitam; vrijedi li platiti 5,5 Eura za Smart IPTV aplikaciju? Imam LG tv pa bih radije aplikaciju nego neki komad hardwera, zar ne?

 Naravno da vrijedi , dapače.

Posebno ako voliš i preferiraš da imaš sve na tv i preko jednog daljinca.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tomislav10 kaže...
Još da pitam; vrijedi li platiti 5,5 Eura za Smart IPTV aplikaciju? Imam LG tv pa bih radije aplikaciju nego neki komad hardwera, zar ne?

 Meni je koristila dok nisam nabavio box. Sad rjetko koristim ali nije neka cifra pa ga treba imati.

6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ljudi ja mislim da sve do 10E nije skupo jer jednom legalnom operateru za 3 filmska kanala daje se toliko para i za jedan film iz filmoteke 2E ali eto nama je sve puno
mmmm
 
3 1 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
slanipotok kaže...
Ljudi ja mislim da sve do 10E nije skupo jer jednom legalnom operateru za 3 filmska kanala daje se toliko para i za jedan film iz filmoteke 2E ali eto nama je sve puno

 Ma "firma ilegal" je uvik povoljnija kako god okreneš, vako il onako 

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Koje su prednosti box-a u odnosu na aplikaciju smart iptv?
Jel netko može dati link na homebee listu koja podržava sve sportske kanale uključivo planetsportove, molim?
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.2.2020 11:08 (tomislav10).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tomislav10 preko box mozes gledat sve zivo preko stb emulatora a preko smart ti je suzeno ali oba dvoje je ok
 
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav, jel zna netko kako gledat SyFy kanal, Nation geographic kanale, History chanel 1 i 2 kanale, da ima hr prijevod, max tv i a1 tv nemaju Syfy kanal.

 

I kome se obratiti za RedDevil iptv listu ili test, hvala.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.2.2020 12:09 (Cryogenic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

RedDevil ima stranicu, samo je email na njoj kad otvoris pa im posalji upit.

ex tonivr3x
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

@luka28zg  otvori box da mogu da ti posaljem poruku.

Izvinite zbog spama teme...

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.2.2020 16:19 (bojannds).
 
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tomislav10 kaže...
Koje su prednosti box-a u odnosu na aplikaciju smart iptv?
Jel netko može dati link na homebee listu koja podržava sve sportske kanale uključivo planetsportove, molim?

 Pregledno, više listi, lako učitavaš, odvojen VOD od kanala....jednom reči bez greške.

https://i.imgur.com/MIzBxUN.png

Još ako instaliraš Kodi i u njega uvališ Elementum rješio si problem filmova i serija. 

 

6 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

"Pohvalio" bih tvviet i program SK1 HR koji je trenutno negledljiv (Tottenham vs Mancherter City). Znači od bufferiranja, slika stane a ton ide pa onda ubrza slika do "realnog vremena", pa opet buffer, katafakinstrofa. Srpski SK1 ima mislim 25 fps jer je slika evidentno lošija nego Hr verzija. Srpski SK radi bez zapinjanja ( a i arene su radile ranije dobro - Lazio i Milan, arena1, arena4) pa mislim da nije do mene.

 
3 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Znaci ipak nisu najbolji iako su najskuplji ?! Ja nemam problema sa SK i stvarno se iz dana u dan potvrđuje da su najbolje liste na preporuku bez web stranica, face profla i slicno  + manje plaćam i imam videoteku od 50 TB !

ex tonivr3x
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

kolega torpedoo fino ti to izgleda  ,samo jedno pitanjce koja je ono lista kaj piše   rd  , baš me zanima 

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.2.2020 19:33 (fukavac).
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Povukao sam listu reddevila a nakon toga listu od feniksa na smart iptv aplikaciji. Sad ne vidim programe od reddevila. Kako se prelazi s liste na listu?
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
simontemp kaže...

"Pohvalio" bih tvviet i program SK1 HR koji je trenutno negledljiv (Tottenham vs Mancherter City). Znači od bufferiranja, slika stane a ton ide pa onda ubrza slika do "realnog vremena", pa opet buffer, katafakinstrofa. Srpski SK1 ima mislim 25 fps jer je slika evidentno lošija nego Hr verzija. Srpski SK radi bez zapinjanja ( a i arene su radile ranije dobro - Lazio i Milan, arena1, arena4) pa mislim da nije do mene.

 Je dugo je stvarno bilo odlično i sve mirno ali danas i jučer su bili neki problemi baš na našim hr Arenama i SK 1 hr primjetio sam probleme (smrzavanja slike) i da je bila nestala srpska Arena 2.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Iizvinjavamo se zbog problema sa sk1hr. Ispravili smo gresku i nece se vise ponavljati

 
3 0 hvala 2
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja  kad sam primjetio taj problem na SK 1 hr kanalu odmah prebacio na SK srb 1FHD i on je odlično odradio ovaj derbi.

Zato je dobro imat duple linkove, tj kanale posebno u sportskom dijelu grupe kanala.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.2.2020 20:08 (Wizards).
 
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ma problemi se desavaju, kad tad se desi neki problem

cak i najvecima, pri tom mislim na legalne provajdere

eno juce i jedan Sport Klub imao problem, bilo je kratkog prekida juce za vreme utakmice

 
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Wizards kaže...

Ja  kad sam primjetio taj problem na SK 1 hr kanalu odmah prebacio na SK srb 1FHD i on je odlično odradio ovaj derbi.

Zato je dobro imat duple linkove, tj kanale posebno u sportskom dijelu grupe kanala.

 Istina, samo nije ista kvaliteta slike sa srpskom i hrvatskom sk. Tj, na srpskom je lošija. 

 

Problem nije rješen još uvijek, kod mene i dalje povremeno zastajkiva i kad proradi zna ubrzati sliku unaprijed 10-ak sekundi.

Znači SK1 Hr nije još popravljen.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.2.2020 21:48 (simontemp).
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav. 

 

Nov sam s iptv-om pa me zanima kako to pokrenuti. Imam 2 tv-a, oba smart, dobio sam neka 2 linka od providera (epg i jos nesto). Jedan tv je samsung, drugi hisense ako ima ikakve veze.

Pomozite njubu, šta gdje i kako instalirati. Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice