Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.519
|
čitano: 7.160.075
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koristim onu BEE listu. radi sve ali imam nekih čudnih par problema pa da vas pitam jel i jok kome tako... prvi je da na hbo i cinemax titlovi nisu dolje gdje trebaju bit nego su sitni i skroz na lijevoj strani tv-a ( nisu ni dol nego po sredini ekrana sa lijeve strane) , tako je i preko kompa preko vlc također... drugi problem program history budu cjeli dan titlovi normalni na hrvatskom i svaki dan oko 18 sati se pojave turski titlovi , u isto vrijeme svaki dan. eto zanima me jel i drugima tako ?

Moj PC  
2 3 hvala 2
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

e to se događa zato jer ljudi se hoću p...... za 40 - 50 kuna mjesečno hahahahaha

sve radim samo da ne radim
 
1 1 hvala 2
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

e to se događa zato jer ljudi se hoću p...... za 40 - 50 kuna mjesečno hahahahaha

ma bee lista je i jeftinija.. nekih 3-4$ mjesecno i radi sve ok.  to bi trebao biti putokaz i za ostale. 

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Trebam preporuku playlistu exyu balkan mi je bitan i sportski paket, te bih bilo pozeljno da ima videoteka s hrv titlovima, programi bi radili na smart tvu

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ERROR1911 kaže...

Trebam preporuku playlistu exyu balkan mi je bitan i sportski paket, te bih bilo pozeljno da ima videoteka s hrv titlovima, programi bi radili na smart tvu

 Sve ti piše...čitaj par stranica unatrag

ToniP
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

hahaha i to par stotina stranica 

sve radim samo da ne radim
 
2 1 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja koristim tu Home Bee listu. Imam par naloga koje sam uhakovao i radi kao doska. isticu tamo 2020 krajem godine. Tako da, ja sam prezadovoljan. Jeste da RD koji imam od ortaka ima full HD kanale na 50fps, dok kod ostalih je to SD i na vestackih 25fps. Ja uglavnom gledam filmove, a sprotski kanali su im full HD. Imam jos dve liste sa domacim kanalima koje sam kompajlirao sa KODI adona i one su besplatne. To mi je vecinom za sportske. Meni je lista ok za taj novac. To ti je cist dokaz koliko zaradjuju drugi iptv davaoci usluge koji deru sa cenama. Ako ti treba neka pomoc, ti pisi u PM. To za prevod moze da ti bude do programa ili uredjaja preko koga gledas. Nisu uskladjenje rezolucije i refresh rate.

 
1 5 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Luksa89 kaže...

Ja koristim tu Home Bee listu. Imam par naloga koje sam uhakovao i radi kao doska. isticu tamo 2020 krajem godine. Tako da, ja sam prezadovoljan. Jeste da RD koji imam od ortaka ima full HD kanale na 50fps, dok kod ostalih je to SD i na vestackih 25fps. Ja uglavnom gledam filmove, a sprotski kanali su im full HD. Imam jos dve liste sa domacim kanalima koje sam kompajlirao sa KODI adona i one su besplatne. To mi je vecinom za sportske. Meni je lista ok za taj novac. To ti je cist dokaz koliko zaradjuju drugi iptv davaoci usluge koji deru sa cenama. Ako ti treba neka pomoc, ti pisi u PM. To za prevod moze da ti bude do programa ili uredjaja preko koga gledas. Nisu uskladjenje rezolucije i refresh rate.

 Koliko ti možeš srati?!

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
Luksa89 kaže...

Ja koristim tu Home Bee listu. Imam par naloga koje sam uhakovao i radi kao doska. isticu tamo 2020 krajem godine. Tako da, ja sam prezadovoljan. Jeste da RD koji imam od ortaka ima full HD kanale na 50fps, dok kod ostalih je to SD i na vestackih 25fps. Ja uglavnom gledam filmove, a sprotski kanali su im full HD. Imam jos dve liste sa domacim kanalima koje sam kompajlirao sa KODI adona i one su besplatne. To mi je vecinom za sportske. Meni je lista ok za taj novac. To ti je cist dokaz koliko zaradjuju drugi iptv davaoci usluge koji deru sa cenama. Ako ti treba neka pomoc, ti pisi u PM. To za prevod moze da ti bude do programa ili uredjaja preko koga gledas. Nisu uskladjenje rezolucije i refresh rate.

 Koliko ti možeš srati?!

 Zbog ovakvog vulgarnog ponasanja si prijavljen adminima. Nastavi momak da se ponasas tako i da vredjas druge korisnike, posto ti ovo nije prvi put. Imao si ti do sada slicnih situacija, ali jednom se mora stati na put dzukackom i prostackom ponasanju.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Luksa89 kaže...
x18x05x kaže...
Luksa89 kaže...

Ja koristim tu Home Bee listu. Imam par naloga koje sam uhakovao i radi kao doska. isticu tamo 2020 krajem godine. Tako da, ja sam prezadovoljan. Jeste da RD koji imam od ortaka ima full HD kanale na 50fps, dok kod ostalih je to SD i na vestackih 25fps. Ja uglavnom gledam filmove, a sprotski kanali su im full HD. Imam jos dve liste sa domacim kanalima koje sam kompajlirao sa KODI adona i one su besplatne. To mi je vecinom za sportske. Meni je lista ok za taj novac. To ti je cist dokaz koliko zaradjuju drugi iptv davaoci usluge koji deru sa cenama. Ako ti treba neka pomoc, ti pisi u PM. To za prevod moze da ti bude do programa ili uredjaja preko koga gledas. Nisu uskladjenje rezolucije i refresh rate.

 Koliko ti možeš srati?!

 Zbog ovakvog vulgarnog ponasanja si prijavljen adminima. Nastavi momak da se ponasas tako i da vredjas druge korisnike, posto ti ovo nije prvi put. Imao si ti do sada slicnih situacija, ali jednom se mora stati na put dzukackom i prostackom ponasanju.

Ja se ponašam prosto? Pogledaj sebe, ovdje te ljudi ne mogu smisliti. Sve šta napišeš je glupo na granici retardiranosti. Možeš prijavljivati, najviše šta mogu dobit je brisanje posta i žuti karton. Ti si taj koji vrijađa ovdje, al ne prosto nego ljudsku inteligenciju.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ERROR1911 kaže...

Trebam preporuku playlistu exyu balkan mi je bitan i sportski paket, te bih bilo pozeljno da ima videoteka s hrv titlovima, programi bi radili na smart tvu

 

E sad ovisi na kaj ciljas kad kazes videoteka, jer ima videoteku u smislu filmova/serija, a imas i gledanje programa unazad.

 

Gledanje programa unazad ti ima Tv Viet, to znaci mozes HBO filmove pogledat itd s titlovima unazad par dana.

Ostali provideri koji se ovdje spominju imaju videoteku u standardnom smislu, znaci dobijes filmove/serije itd, znaci ima ti ju od nasih Red Devils i Nova.


Ako novac igra ulogu:

Nova je 5 eura mjesec 

TvViet i Red su skuplji

 

Moj savjet ko i svakome je da najprije uzmes test i probaj, danas je liga prvaka, dobro vrijeme za testirat, a pogotovo savjetujem da testiras jer ja nemam smart tv nego koristim firestick pa ne znam kak na smart tv-u fiunkcionira videoteka ili gledanje programa unazad. U to se ne razmem :-)

 

 

 

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Može kontatkt od nove?

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
burkezg kaže...

Može kontatkt od nove?

 I ja bih trebao

4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Lucluc, kakvo je stanje u vezi promjena sta si spominja za hrvatske arene i druge kanale? Vidio sam takodjer da je BT sport zadnjih dana bilo neki promjena, a sada ponovo ne radi ili je losija kvaliteta? Takodjer kakvo je stanje sa lossless streamovima sta si spominja? I imas li mozda u planu neke black friday popuste, nebi skodilo da pratimo trendove :D?

 
0 1 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Taman uzeo Clearstreamztv na misec dana za 10 dolara, samo sport sekciju...ima 447 kanala. Malo cu veceras kad bude LP testirati, dobro mi se čini zasad.

ToniP
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tomy92 kaže...

Lucluc, kakvo je stanje u vezi promjena sta si spominja za hrvatske arene i druge kanale? Vidio sam takodjer da je BT sport zadnjih dana bilo neki promjena, a sada ponovo ne radi ili je losija kvaliteta? Takodjer kakvo je stanje sa lossless streamovima sta si spominja? I imas li mozda u planu neke black friday popuste, nebi skodilo da pratimo trendove :D?

 Arene HR su vracene na 50fps. Lossless streamovi idu kada pustim adaptive bitrate. Nadam se sljedeci mjesec. Sto se tice black friday, nazalost nema nista jer svakako akcija je na vise mjeseci - 10e mjesec :-))

 

Ps. bt sport ispitam ubrzo

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.11.2019 18:52 (lucluc).
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Što se tvvieta tiče... Dinamo Atalanta je samo na Planet Sportu i nigdje drugdje?

Srpske Arene ne prenose koliko vidim, a u pravilu su mi bile stabilnije od Planeta. Ak niš drugo znao sam da imam backup.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

na kojim programima (stranim) se js moze gledat dianmo ako planet sport zasteka

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kill Frenzy kaže...

na kojim programima (stranim) se js moze gledat dianmo ako planet sport zasteka

 BT 1 ima simulcast i ukljucenje na sve utakmice kad padne gol, penal, crveni...

 

https://liveonsat.com/

 

Tu imate za svaku utakmicu sve kanale na svijetu koji prenose

ToniP
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Srpska Arena 2 ili 3 isto ima multicast, ali nije to to...
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kako vam radi Planetsport 1 na CableGuy-u? Meni steka i totalno negledljivo.
BF3/BF4 nick : jabooka_KAOS (singing Derp Derp Derpidy)
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

Na kung-fu listi isto zastajkuje i buferira.

 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ajd da i ja jednom nešt kažem;

TVViet Planet radi odlično, nema štekanja.

 

 

 
3 2 hvala 3
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo i next-gen bez greške radi, 4 sata u komadu  ,uživajte

 
2 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tvviet The No.1 iptv service.

Kraj priče, tko hoće sigurnost,stabilnost i povjerenje nek bira pro iptv aka tvviet.

Sve savršeno večeras ( a i inače) u 99,99% slučajeva.

 
1 1 hvala 2
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Meni na Optimi i Tvviet veceras svi kanali totalno negledljivi.

Ukljucio sam Nordvpn i sve 100% OK.

 
0 1 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Laibanova lista, planet radi ko Ferrari

ToniP
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Ajd da i ja jednom nešt kažem;

TVViet Planet radi odlično, nema štekanja.

 

 

 Slažem se s tobom  (A1 internet)

11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nova IPTV vec par mjeseci radi stvarno odlicno, od sportskih, HBO, do videoteke sa filmovima, ali zadnja 3-4 dana cesto "buffera" i zastajkuje i jednostavno prekine emitirati program, moram izac i opet upalit isti program. Evo planet sport svako 10 sec buffera po par sec.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
2happy2beu kaže...

Nova IPTV vec par mjeseci radi stvarno odlicno, od sportskih, HBO, do videoteke sa filmovima, ali zadnja 3-4 dana cesto "buffera" i zastajkuje i jednostavno prekine emitirati program, moram izac i opet upalit isti program. Evo planet sport svako 10 sec buffera po par sec.

 Ista situacija sad popizdio i uzeo tvitiet ponovo on radi bez problema. Zbilja mi se zamjerila nova... 

Black Spider
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice