Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.150.522
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam je samo 24h jedan vikend testirao da vidim što toliko hvalite, mene je cijeli vikend ta lista dobro zajebavala, nema kanala koji nije prcao.

 

 
0 2 hvala 0
15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kranjska kaže...

Ja sam je samo 24h jedan vikend testirao da vidim što toliko hvalite, mene je cijeli vikend ta lista dobro zajebavala, nema kanala koji nije prcao.

 

 Za 13 kn mjesecno dobro radi, uz manje zanemarive podnosljive zafrkancije.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bugov moljac kaže...

 Pa netreba ti IPTV lista kad ce utakmicu prenositi na HTV 2 HD, barem u ZG i okolici (odasiljac Sljeme, Sv. Nedelja i HTV dom), a u ostatku HR u SD-u.

 Zaboravio si satelitski prijenos, tako da se tekma gledala u HDu širom Lijepe naše i svijeta. A ne samo u tzv. metropoli.

 

Što nam rade loše sluge loših gospodara.
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Je li Ministra besplatna app ili se treba plaćati ko siptv?

 
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sakho kaže...

Je li Ministra besplatna app ili se treba plaćati ko siptv?

 Besplatna je, samo ti treba dati podatke provajder, jer on placa licencu za korisnike. Obrati se davaocu usluge od koga si zakupio iptv. Ja sam kod tvviet i dao mi je podatke.

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Znači - ministra nije besplatna, plaćaš je ti ili provider od kojeg kupuješ listu.
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dan1234567890 kaže...
Znači - ministra nije besplatna, plaćaš je ti ili provider od kojeg kupuješ listu.

 Tak je, tj neplaćaš ništa ako uzmeš uslugu od providera koji podržaje ministru.

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kranjska kaže...
Dan1234567890 kaže...
Znači - ministra nije besplatna, plaćaš je ti ili provider od kojeg kupuješ listu.

 Tak je, tj neplaćaš ništa ako uzmeš uslugu od providera koji podržaje ministru.

 Ne mora da znaci. Provajder moze da podrzava ministru, a da ti i dalje platis sam licencu. To je na provajderu da odluci, moze on uzeti licence, pa da vam da besplatno, ili vam proda za drugu cenu, a i ne mora nista od toga, vec sami morate uzeti licencu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 17:20 (scylla98).
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, tako je. Moja je dobra volja sto sam kupio licence i poklanjam korisnicima. Nije obavezno, odnsno ne moze se ocekivati od provajdera da pruza licence ako nece

 
6 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Uzeo bi neku listu do 10e, ali da je bez stekanja u prime timeu i da ima sto kvalitetniju sliku. Ako netko nudi nesto slicno moze na pm.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
JohnnyBlaze kaže...

Uzeo bi neku listu do 10e, ali da je bez stekanja u prime timeu i da ima sto kvalitetniju sliku. Ako netko nudi nesto slicno moze na pm.

 Da malo scrolas par stranica vidio bi da se nude uglavnom par listi a o dvije najbolje se spominju Tvviet i Red Devil....od jeftinijih Nova iptv......stranih ima na pretek....ćak i kineskih lista tipa Home bee s ali exspessa....velika je to priča....iptv provajdera ups resselera ima više nego vrganaja u sezoni gljiva :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 22:14 (Blackcastle).
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zna li netko kako se na STB emulatoru na Androidu može vidjeti rezolucija pojedinog kanala ? Znači da vidim je li HD ili FHD, je li 50 bps ili 25 ....

 

Osim procjene golim okom po kvaliteti

HZV
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kak na STB emulatoru na Androidu posložiti kanale po svom odabiru. Nakon što selektiram kanal i sa opcijom move odaberem poziciju nakon potvrde se vrati na staro mjesto? Olakšao sam si situaciju sa favoritima ali bi ipak rađe posložio po nekakvom svom rasporedu. Tnx!

 

Dobio odgovor, nemože se

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.11.2019 13:33 (audiofonik).
 
3 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav za sve ljubitelje iptv poseban pozdrav za luc luca
 
2 0 hvala 3
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo ja uzeo NOVA IPTV i mogu vam reci da sam zadovoljan kolicinom kanala i slikom naravno s obzirom na cijenu od 5EUR,

probao sam i rd ,isti ima bolju sliku ali i cijenu..

 
4 1 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Svaki proizvod ima svojeg kupca ja osobno mislim da je Nova za tu cijenu itekako opravdava svoju uslugu

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

na doku tv vec nekoliko sati slika i zvuk nisu sinkronizirani na tvviet. vec sam u 2-3 navrata to skuzio. zadnji put po snimalici, jer onda je i snimljeni sadrzaj takav. 

lucluc, ako nije problem da to sredite, jer ipak je ovo predpostavjlam jedan od gledanijih kanala.

mislio sam da je mozda do doku tv, ali frend kaze da je njemu ok (ima neku drugu iptv listu, nova ili nesto slicno)

 
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav. Kako doći do reddevila , ali pravog, jer ih se nekoliko predstavljaju kao on. Hvala! 

 
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

u zadnje vrijeme dobivam puno privatnih (glupih ) poruka , znači ja nisam provider , ne prodajem liste  i ne znam koje su  stabilne ili ne , stavio sam par videa i slika da vidite neke programe koji se nude  u drugim listama ,ali možda  ni to više neću , meni je ovo samo zezancija , ja čak i ne gledam puno iptv  ja gledam total tv , najbolja lista s domaćim programima je tvviet i to je to..ako netko želi može od mene dobiti besplatno listu (  koje nisu  nekad stabilne ) , može , ali na jednom drugom forumu,hvala unaprijed 

  

 

čak i kosovo ima iptv 

 

 

 

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.11.2019 8:04 (fukavac).
 
5 1 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

A ja mislo da jesi provider i da si glavna faca u gradu 

Aj fuki nemoj sa sad izvlačit sad se moraš bacit u biznis, nema ti druge...

 
8 0 hvala 1
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

hahaha na kajgani su face , ja sam samo na pravom mjestu u pravo vrijeme s pravim ljudima , da imam svoj panel kurac bi ja tu s vama  razgovaral , brojil bi samo novce i boril se s unutarnjim neprijateljem hahaha 

sve radim samo da ne radim
 
3 1 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Znate li di se na iptv-u moze pogledat veceras iz Zg Arene mma fight oko 19:45 sati?Vidim ima na rtl play-u a neznam jel se jos di moze pogledat.
 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
Znate li di se na iptv-u moze pogledat veceras iz Zg Arene mma fight oko 19:45 sati?Vidim ima na rtl play-u a neznam jel se jos di moze pogledat.

 Legendo imaš na RTL 2 u 22:15h ako imaš neku iptv listu onda bi ga treba imat, ja ga  na tvvietu imam.

RTL je otkupio prava za prijenos tog eventa za područje hrvatske.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.11.2019 13:38 (Kranjska).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ma pitam radi ovoga sta pocinje u 19.40 i u cjelosti je a na rtl2 ce bit kasnijih borbi.Citiram: Spektakl počinje u 19:40 sati i moći će se uživo u cijelosti pratiti na RTLplayu, dok odabrane borbe, također uživo, gledamo na RTL-u 2 od 21:50 sati
 
1 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

E to nemam pojma, da neće bit na fight channelu?

Aj pogledaj pa javi :)

 
2 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
Ma pitam radi ovoga sta pocinje u 19.40 i u cjelosti je a na rtl2 ce bit kasnijih borbi.Citiram: Spektakl počinje u 19:40 sati i moći će se uživo u cijelosti pratiti na RTLplayu, dok odabrane borbe, također uživo, gledamo na RTL-u 2 od 21:50 sati

 https://sporteventz.com/en/other-sport/mixed-martial-arts.html

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
To je staro.Pise Delija-Stojnic a BiH Stojnic otkazao (prepao se) pa nece bit.Nema na Fight channelu.
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.11.2019 14:30 (vide).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja sam si kupio ART i prezadovoljan sam vec 3 godine imam nikad ne trza
 
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
danijelzg kaže...
Ja sam si kupio ART i prezadovoljan sam vec 3 godine imam nikad ne trza

 AR(abic) T(elevision)??  

4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Može li se i kako startovati ak player tvviet i tv program automatski kad se upali android tv box?

 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice