Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.167.696
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...
Seki001 kaže...

Šteta da nije Ajax prošao u ovo finale nego ovaj šugavi Tottenhem 

Ovo je Liverpool zasluženo lagano prošao i osvojio ligu prvaka tome sam se  nadao i dočekao, ali nogomet u 90 minuta prilično dosadnjikav.

Mislim da bi sa Ajaxom bilo zanimljivije.

Inače na Tvvietu sve stabilno, čista 10+ na sva tri kanala koja su prenosila finale: HRT 2 HD, Planet Sport 3 HD (Promo) i Arene srb 1 HD.

Nit jednom nije zatrzalao sve bilo glatko i stabilno!

Tako treba uvik da bude.

 Posto navijam za Liverpool, malo je reci da sam zadovoljan, gol i dobra guza u provom poluvremenu, i gol u drugom, malo je reci da sam zadovoljan s vidjenim veceras! 
Ja gledao prvo pouvrijeme na HTV2 pa prebacio na Planet jer mi je komentator doku*cio, radilo sve ok - ocekivano jel. Cableguy bi takodjer isprobavao da je igrao netko drugi a ne Liverpool, tako da nemogu komentirati makar s VPN vjerujem da je radilo ok. Previse je tu bilo fokusa i svadje s televizijom da bi isprobavao kanale :)

 Ja gledao na cableguy eleven sports i radilo besprijekorno.. sa vpn naravno. 

8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja mislim da  neće još skoro puštat u HEVCU.

Za godinu-dvije možda.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tko uopće ima kanale u hevcu na satelitu.... naši ne... znam dok sam još gledao šering da je češki antik sat prešao u hevc (16e)...za ostale još nisam čuo ili pročitao

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
DangerousB kaže...

jel ima neko preporuku za americke kanale? ali da su stvarno americki kanali sa epgom! Do sad gdje god sam test uzeo prebacim na americki kanal a pusti mi kineze neke!

 Pogledaj privatne poruke, znam za nacin nabavke legalanog servisa poput maxtv go al je sama nabavka nelegalan nacin pa nemogu javno haha. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.6.2019 12:37 (kameni_zg).
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
joozza kaže...

Tko uopće ima kanale u hevcu na satelitu.... naši ne... znam dok sam još gledao šering da je češki antik sat prešao u hevc (16e)...za ostale još nisam čuo ili pročitao

 Pričekati ćemo da vidimo hoće li itko od Providera "podržati" ideju, ali evo, za primjer navodim NovaSport 1 i 2 na 16E

 

 

...ako već ne to, onda MPEG-4 HD 20 MBit na HEVC 10 MBit

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.6.2019 13:36 (ZdravacVZ).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nadovezao bih se na kolegu Zdravca
Mislim da IPTV provajderi koje ovdje spominjemo uvijek su išli u korak s vremenom što se tiče kvalitete slike i ponude gledanja na različitim platformama,videoteka itd...
Mislim da im je vrijeme za uvod u bar test HEVC kanala, ulaskom 4K kanala,ili HD kanala u HEVC-u.Pisao sam i prije na to prvenstveno prozivajuću tu tvwieta i red revila kao dvije liste koje su se barem na ovom forumu izjedrile kao dvije vodeće liste...
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Moze li mi neko reci koji se to ovdje sve provajderi spominju? Znam za Tvviet i Nova IPTV ali bi volio znati i ostale.

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Agepagelage1 kaže...

Moze li mi neko reci koji se to ovdje sve provajderi spominju? Znam za Tvviet i Nova IPTV ali bi volio znati i ostale.

 

Hvala

 1.TVVIET IPTV

2.REDDEVIL IPTV

3.NOVA IPTV
4.CABLEGUY IPTV

5.NEXT-GEN IPTV

6.BITKA IPTV

7.ZDRAVA HRANA IPTV

8.RAPID IPTV

9.MEGA IPTV

10.NICK IPTV

11.NEMESIS IPTV 

12. itd itd itd...............

 

Napad je najbolja obrana :)
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jedan minus za tvviet koji uvijek zaboravim napomenuti..... od svih listi i provajdera koje sam imao tvviet najviše kasni bar meni

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Meni nekasni toliko puno.

Unutar 30 sec u live prijenosima koliko je kod tebe?

Tvviet je inače poznat po tome šta najmanje kasni.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.6.2019 20:13 (Seki001).
Moj PC  
1 1 hvala 1
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
joozza kaže...

Jedan minus za tvviet koji uvijek zaboravim napomenuti..... od svih listi i provajdera koje sam imao tvviet najviše kasni bar meni

 To ne bi smjelo biti tacno... MOzda je nesto u postavkama kod tebe. Preko kojih uredjaja / app gledas?

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...
alfi kaže...
Pozdrav
Imam problem, naime na LG uk6950 mi je zablokirala aplikacija smart iptv.Kak ju odblokirati,par puta sam iskapčal Tv iz struje i ništa.Lista je cableguy a aplikacija je plaćena.
Lp

 Kako mislis zablokirala? Dal pise ikakva greska, ako da, daj nam slikaj? Ako samo zablokira u smislu da ne ocitava kanale ili ne zeli pokrenuti app, zao mi je, ali iskljucivanje tva nece pomoci. Pokusaj ponovo cim bude utakmica gotova ili si nabavi VPN, ili promjeni providera. Ako bas ne uspijes nista, bas probaj nakon tekme pa nam javi dal radi, bas me zanima.

 evo ja imam pitanje oko ove apliakcije, čuo sam da je samsung zabranio smart iptv, tj da je suspendirao tu aplikaciju i sa sljedećim updateom da smart iptv više neće raditi na samsung modelima tv-a...ja sam isključio automatski update na svojem tv-u...

 

da li je moguće da je to isto učionio i LG?

 

ima netko kakve info oko SMART IPTV aplikacije? 

8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo ja tu aplikaciju vise dugo ne koristim ali našao samo na ovom linku : https://siptv.app/news/

 

da je Samsung suspendirao tu aplikaciju sa svog app storea i doduše imaju instrukcije kako se na drugi načina nešto preko USB-ea ona može ponovo instalirat.

Neznam kažem ja sam prešao na MAG za iptv a drugi većinom koriste  android boxeve.

Bilo bi dobro da ti se NETKO javi ko bas koristi siptv app.

Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lesonitka kaže...
kameni_zg kaže...
alfi kaže...
Pozdrav
Imam problem, naime na LG uk6950 mi je zablokirala aplikacija smart iptv.Kak ju odblokirati,par puta sam iskapčal Tv iz struje i ništa.Lista je cableguy a aplikacija je plaćena.
Lp

 Kako mislis zablokirala? Dal pise ikakva greska, ako da, daj nam slikaj? Ako samo zablokira u smislu da ne ocitava kanale ili ne zeli pokrenuti app, zao mi je, ali iskljucivanje tva nece pomoci. Pokusaj ponovo cim bude utakmica gotova ili si nabavi VPN, ili promjeni providera. Ako bas ne uspijes nista, bas probaj nakon tekme pa nam javi dal radi, bas me zanima.

 evo ja imam pitanje oko ove apliakcije, čuo sam da je samsung zabranio smart iptv, tj da je suspendirao tu aplikaciju i sa sljedećim updateom da smart iptv više neće raditi na samsung modelima tv-a...ja sam isključio automatski update na svojem tv-u...

 

da li je moguće da je to isto učionio i LG?

 

ima netko kakve info oko SMART IPTV aplikacije? 

 Meni radi aplikacija na samsungu tv iz 2011. I prije je ta informacija kruzila po netu ali evo jos uvijek radi. A azurira mi se tv svako malo.

8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Očito kolega tj. vjerovatno ima Samsung sa Tizen OS-om a ja i ti imamo starije Samsunge ti 2011, ja 2013 model a to nisu Tizeni.

I sad sam provjerio radi i meni još SIPTV app odlično.Onda su očito ovi LG i Samsunzi sa novijim OS-evima blokali taj siptv app.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2019 15:16 (Seki001).
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ako se to i desi, ima ministra player

 
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Ako se to i desi, ima ministra player

 Da to i jeste najbolje rješenje minstra player u njhovim trgovinama.

Meni taj siptv app nevalja ništa zato sam ga i prestao koristit i nabavio MAG 254 prije 4 godine.

 

Napad je najbolja obrana :)
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Radi sve kao i dosad, kod mene je Tizen

https://i.imgur.com/Y1SvYLa.png

 
3 0 hvala 2
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...
lucluc kaže...

Ako se to i desi, ima ministra player

 Da to i jeste najbolje rješenje minstra player u njhovim trgovinama.

Meni taj siptv app nevalja ništa zato sam ga i prestao koristit i nabavio MAG 254 prije 4 godine.

 

 Seki jesi probao m3u listu preko usb pokrenut na magu.... na mom mag 322 ne ide (do informira je) 

8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Da, na MAG-u 254 to radi bez problema a za 322 stvarno neznam, nebi htio grišit dušu nemam pojma jel može ili nemože.

Napad je najbolja obrana :)
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Povodom 8 godina TVVIET IPTV  ponudio je nove niže cijene na 3 ,6 i 12 mjeseci sad je to 30eur za tri,60 eur pola godine i 120 cijela.

To ispada 10 eura mjesec i to je ok i fer cijena za ovu iptv uslugu

Napad je najbolja obrana :)
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

120??? Po cemu to vrijedi 120 eura?

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Eh sad ti....uzmimo da je kvaliteta slike jedan od vodećih parametara....tu su i dostupnost na vise platforma...e sad broj kanala je zadnja stvar a nekome je to prva stvar u odabiru....
Nego...to sto je spustio na 10 eura je dobro jer supruga mi je u upravi jednog od maloprodajnih lanca u HR i veli mi da je psiholoska granica 10 u bilo čemu ....naravno ovisi o kojem proizvodu se radi....tako da mislim da mu je to pravi potez...
Iako mislim da je godišnju pretpatu trebao staviti na 100 e...tako bi ostao u tim gabaritima sa 0....
Pogotovo zato jer tko mu da 100 e mu je zbilja vjeran i voli njegovu uslugu
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2019 14:57 (Blackcastle).
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tvviet 1mj = 10 EUR.

 

Kinezi na aliexpressu 6 mjeseci = 80 kn.

HZV
 
4 1 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Agepagelage1 kaže...

120??? Po cemu to vrijedi 120 eura?

 Da,donekle se slažem sa tobom.Moglo bi to na jednu godinu bit bar 100Eura. 

Ali neznam sve detalje koliki su tu svi njihovi troškovi jer ja osobno tvviet nikad negledam kroz prizmu ovih 5 eura listi.

 

Napad je najbolja obrana :)
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pa di ste spameri.

 

Vidim da nisam pogrijesio odlaskom odavde, od vas nikakve koristi, umjesto da se raspravlja o novim tehnologijama vi kao papagaji ponavljate jedno te isto, a sad odjednom je i 120€ za godisnju pretplatu sasvim ok.

 

Komedija za usrat se.

dennis the menace
 
7 3 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pa useri se tko ti brani!

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
@lucluc

Mene zanima dio gdje pise "The price is included payment fee".

U kojem je to slucaju, buduci da meni na mjesecnoj bazi cijena ispada ~12.70€
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav,

 

tko od IPtv providera na ovom topicu ima najbolju ponudu sportskih kanala?

Trenutno koristim RedDevil i ok je, ali zanima me dali netko nudi bolji odnos cijena/ponuda?

Nista osim sporta me ne zanima, za ostalo imam druge izvore...

and the heavens shall tremble
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
RonoN kaže...

Pozdrav,

 

tko od IPtv providera na ovom topicu ima najbolju ponudu sportskih kanala?

Trenutno koristim RedDevil i ok je, ali zanima me dali netko nudi bolji odnos cijena/ponuda?

Nista osim sporta me ne zanima, za ostalo imam druge izvore...

 ne znam da li ima bolje

 listu sa vise sportskih kanala ces sigurno naci
 i jeftiniju cak

 ali taj kvalitet i stabilnost ne znam dal ces naci

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice